Jump to content
Dogomania

Zagłodzona onka-Aza już w nowym domku!!!


Shania

Recommended Posts

  • Replies 990
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

dzięki, niestety Asior nie odbierała,..może nie może, zobaczymy jak jutro..cioteczki poytanie, bo z tego co wiem, to Aza pojedzie do P.Magdy, czy mogę 20 zł przeznaczyć na Oskarka??tego od śrutów bidoka..prosze o zdanie, i na pewno jak Aza wyjedzie nie rozdysponuję pieniędzmi po 100, czy 200 zł., mam nadzieję, że zrozumiecie mnie, i będziecie wyrozumiałe w kwestii przenaczenia pieniążków..moim zdaniem nie o to chodzi, żeby szybko i juz, tylko rozważnie, i na te najbardziej potrzebujące,,,ale jak się ktoś ze mną nie zgadza, prosze napisać, zwróce pieniądze:)

Link to comment
Share on other sites

30 plus 25 na pw, prosze nicki wysłac, ale już:)wysyłam jutro 20 zł dla Oskarka jeżeli ktos ma jakies ale proszę pisać:)dostałam 55, Aniu Twoje deklaracie i rodziców, dobrze czaje:)?I jeżeli ktos dla Azy ma wysyłać, prosze nick pisać i jak myslicie, moge Wam pisać na co wysłałam ..przekazałam, czy sami chcecie???Prosze o ospowiedź....

Link to comment
Share on other sites

Do mnie również pisała pani Magda i Aza mogłaby jechać już w sobotę albo niedzielę. Ale trzeba ją formalnie przekazać pod opiekę KTOZU a potem jeszcze mieć ich umowę adopcyjną, ja niestety posiadam tylko taką zwykłą jako osoba prywatna a tutaj chodzi aby za Azę była formalnie odpowiedzialna jakaś instytucja, która potem dopilnuje sterylki.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Shanią. Pani Magda przyjeżdża po Azę jutro. Umowa adopcyjna zostanie podpisana dopiero po przyjeździe Azy do Krakowa, jak dobrze zrozumiałam podpisania umowy ma dopilnować Asior.
A teraz finanse. Hotelik Azy jest opłacony do 15 listopada czyli zostanie 15zł z hoteliku. DO zapłaty pozostaje jeszcze 40 zł za dwie dawki invomektryny, dobrze by było aby 18.11 Aza dostała jeszcze jedną dawkę. Ale to wszystko przekażę pani Magdzie jutro.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...