Jump to content
Dogomania

Zagłodzona onka-Aza już w nowym domku!!!


Shania

Recommended Posts

  • Replies 990
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Shania']
[COLOR=Red][B][COLOR="red"][B]Wydatki:[/B][/COLOR]

[B]100 zł-kieleckie psy z funduszy Azy[/B]
[/QUOTE]


[COLOR="red"][quote name='Shania'][B]AAA i chciałabym 100 przeznaczyć, na te 3 psy co mam je pod opieką, te co z Dymin zabrałam...prosze o Wasze[/B] [B]zdanie, one sa nie szczepione na nic[/B]....[/QUOTE]
[/COLOR]

[quote name='Jasza']
Więc:
[B]100 - na trzy biedy z Kielc[/B]
30 - na Sunię od Beli51
30 - na Cinka
30 - na Tolę
30 - Oskarek ze srutem.

Co Wy na to?[/QUOTE]


[quote name='Jasza'][I]30 zł-Szila z funduszy Azy
20 zł-Lapi, operacja z funduszy Azy
[B]100 zł-kieleckie psy z funduszy Azy[/B]
zostaje 226, 71 zł+60 dolarów australijskich[/B][/I]
[B][/B]

Przepraszam, że się czepiam,ale niech bedzie przejrzyście.
[/QUOTE]

Czy mogę prosić o wyjaśnienie kto dostał 100 zł na szczepienie psów z Dymin ? Bo może jest coś o czym ja nie wiem ?
ja wprawdzie pieniędzy na Azę nie dawałam, ale moje koleżanki tak....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shania']Już odpowiadam..ponieważ psy były zaszczepione szybciej pieniążki [B]będą [/B]na karmę puszkową w kwocie 100 zł...masz kontakt z osobą , która opiekuje sie psami, zapytaj więc, będziesz miała potwierdzenie[/QUOTE]

[U][B]będą[/B] [/U]i wszystko jasne... chociaż jak robiłam wpis to takie jasne nie było, bo gdyby było to bym nie pytała....

Link to comment
Share on other sites

dziś poznałam dziewczynkę naszą :multi:

mówię wam, jaka ona cudna :) pięknie jej się lśni sierść, nie ma śladów nużycy, chuda jeszcze bardzo, no ale naprawdę widać, że zadbana... I co najważniejsze... zapatrzona w Panią jak w obrazek, dosłownie.. kiedy Pani załatwiała dokumenty adopcyjne, Aza wpatrywała sie w P. Magdę jak w obrazek, prosto w twarz, wyczekując na jakiś znak z jej strony (trochę była zdezorientowana ruchem w biurze, ale oczywiście wszystkich musiała obwąchać :)
Drugi psiak Pani Magdy troszkę nieufny, ale jak tylko zaczynał sie przekonywać i nieśmiało podchodzić do nas to ta małpa Aza się gramoliła na człowieka :)
Powiem szczerze shaniu, naprawdę po dzisiejszym dniu nie mam najmniejszych wątpliwości, czy Aza powinna tam była trafić!!!!
POWINNA!! One chyba są sobie pisane (znaczy były ;) )

Link to comment
Share on other sites

Strasznie się cieszę:)Dzięki Asiorek za pomoc....Jesteś wielka...strasznie Ci dziękuję:)Jak w Kraku będę zapraszam na kawę:)

Odnośnie będą...tak będą, nie miałam ostatnio głowy, a wiedziałam, że psy są pod dobrą opieką, także PRZEPRASZAM najmocniej za opóźnienia, nie mogę i nie chcę pisać z jakiej przyczyny, ponieważ to sprawy osobiste...zeszła reszta na dalszy plan, z tego tez powodu na dogo mnie często nie ma ostatnio

Link to comment
Share on other sites

melduję o stanie finansów Azy..jako, że jestem na chwilę, z powodu pogody i braku auta nie została jeszcze dowieziona karma, pieniązki dalej sa u mnie, w kwestii Filutka, którego wątek podawałam nie znam jeszcze stanu rzeczy, czy cioteczki wyciągna go ze schronu, cioteczki poprosiły,zeby poczekać, wątek podany, można sprawdzić ..zaproponowałam pomoc dla Pani, która ma sunię i drugiego psa teraz wzięła i jest jej bardzo cięzko, oraz dołozyć jeszcze do Azy i Barta na długi..czekam na odpowiedzi, będę informowała na bieżąco

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shania']melduję o stanie finansów Azy..jako, że jestem na chwilę, z powodu pogody i braku auta [B]nie została jeszcze dowieziona[/B][B] karma, pieniązki dalej sa u mnie, [/B]w kwestii Filutka, którego wątek podawałam nie znam jeszcze stanu rzeczy, czy cioteczki wyciągna go ze schronu, cioteczki poprosiły,zeby poczekać, wątek podany, można sprawdzić ..zaproponowałam pomoc dla Pani, która ma sunię i drugiego psa teraz wzięła i jest jej bardzo cięzko, oraz dołozyć jeszcze do Azy i Barta na długi..czekam na odpowiedzi, będę informowała na bieżąco[/QUOTE]

Proszę o to, żeby te 100 zł rozdysponowały osoby, które robiły wpłaty [B],na inne psy potrzebujące pomocy [/B] - macie dziewczyny do dyspozycji 100 zł więcej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shania']ciotki, czy mogę coś przelać odnośnie tego wątku?
[url]http://www.dogomania.pl/threads/196444-Kobieta-2-dzieci-i-piekna-suczka-owczarka-potrzebna-pomoc-chociaz-przed-Swietami/page17[/url][/QUOTE]

Pomoc została zaproponowana dzisiaj w nocy, bez uzgodnień z osobami z tego wątku
Na tamtym wątku jest odzew i dziewczyny poradzą sobie - są pilniejsze potrzeby

Link to comment
Share on other sites

Rozumiem z Twojego pisania, że pieniążki nie maja iść na karmę o czym nie wiem, więc gdzie maja iśc????Prosze mi powiedzieć po sprawdzeniu będa przelane.
Nie rozumiem w zasadzie o co chodzi, chociaz rozumiem... aczkolwiek, nie będę wątku zaśmiecała..jak TWOJE KOLEŻANKI, które wpłacały pieniążki mają jakies ale, wystarczyło napisac od OSÓB WPŁACAJĄCYCH gdzie maja iśc pieniądze co nie jednokrotnie było poruszane...pisała Bela, Alfa i pieniążki tam trafiały..
Odnośnie mojej zaproponowanej pomocy do wpłat zrobiłam to, ponieważ jedna z osób wpłacających napisała pare stron wczesniej o rozdysponowaniu wedle uznania(150 zł), więc watek Pani z psem wydał mi się potrzebujący,..wiesz dzieci...drugi psiak, rozumiem z własnej autopsji, że nie ma, ale natychmiast napisze do tej osoby, która dała mi takie prawo czy się zgadza..poniewaz zostawiłam ją na koniec, z wczesniejszych funduszy pytałam na wątku, ciotek kilka sie odezwało, nie chciałam sama dysponować ale cioteczek reeszta nie mogło być pewnie..więc nie wiem, źle jak wpłacam i źle jak nie wpłacam, trzeba się zastanowic, co kto chce..bo fundusze, które zostały rozdysponowac chciałam..baa nawet się przyznaję, wedle dopłat do Azy Barta, Filutka, na co czekac trzeba, i tej Pani, a te 100 zł, nie rozumiem..dzisiaj prosiłam o pomoc przy dowiezieniu karmy, niestety auta nie było..sama ze względów finansowych nie byłam w stanie dojechac, więc napisz o co chodzi jasno, bo w tej chwili ja nie bardzo rozumiem, tymczasem zarywam do ciotki, która przelała 150 zł

Link to comment
Share on other sites

Pogubiłam się.
Sahaniu, napisz proszę czytelne rozliczenie.
Ile pieniędzy zostało już rozdysponowana a ile zostało.
Wątek Azy stał sie jakimś dziwnym pieniężnym wątkiem.
Zostało sporo pieniędzy, powinny według mnie być szybko i czytelnie rozdysponowane, bo psów w potrzebie, dla których nawet 5 złotych jest ważne - masa.
Tymczasem Aza w świetnym domku a my się przegadujemy w sprawie, ktora dawno powinna być załatwiona.

Proszę jeszcze raz o dokładne rozliczenie.
Skoro te 100 PLN nie trafi do psów zabranych z Kielc ( mają wątek, gdzie przebywają?) to proszę osoby które wpłacały na Azę o propozycje na jaki cel je przeznaczyć.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki Jasza...dokładnie też tak myślę, nie rozumiem o co chodzi...czekam bo głupio mi w niedzielę dzwonić, czy mam ta karmę zawieść czy nie...wczoraj dzwoniłam do Brysia, która była u psiaków ale nie miała auta i nie mogła podjechac po pieniążki a ja nie miałam jak zawieść ..na to jest u mnie 100 zł..z polskich pieniążków zostało 6 zł i kilka groszy jeszcze, dolary australijskie mam jeszcze nie wymienione, dzwoniłam do kantoru będzie około 160 zł..zaproponowałam dopłatę do Barta i Azy już wklejam wątek, ale nie dostałam konta
[url]http://www.dogomania.pl/threads/186814-Aza-i-Bart-czy-wr%C3%B3c%C4%85-na-ulic%C4%99-835-z%C5%82-D%C5%81UGU!-B%C5%81AGAMY-o-wp%C5%82aty-jednorazowe-deklaracje/page22[/url]
I ten wątek, który już wklejałam..Filutek z łańcucha..
Tam własnie chciałam troszkę więcej dać...ale on nie ma stałych deklaracji i nie wiadomo czy ciotki go wyciągną i prosiły mnie na pw kilkakrotnie o poczekanie..ja mam nadzieję, że uda się go wyziągnąć...żeby można było tutaj np zaproponować na 3 m-ce deklaracje stałe to tak bym zrobiła, ale chyba trzeba szybko te pieniążki dać jednorazowo, nie wiem, nie rozsyłałam jeszcze , więc nie wiem czy tak można, sądzę , że chyba nie
To wątek Filutka
[url]http://www.dogomania.pl/threads/195402-Pom%C3%B3%C5%BCcie-uwolni%C4%87-Filutka-z-%C5%82a%C5%84cucha-pilnie-potrzebny-dt-i-deklaracje-lub-bdt.../page15[/url]
Chciałam też na ta Panią przelać, ale oczywiście, nie wiem z jakich przyczyn jest afera, tzn.wiem, ale jak pisałam nie chcę wątku zasmiecać, w każdym razie znowu źle, chyba po to, żeby namieszać i zrobić jak pisałaś wątek pieniężny
[url]http://www.dogomania.pl/threads/196444-Kobieta-2-dzieci-i-piekna-suczka-owczarka-potrzebna-pomoc-chociaz-przed-Swietami/page18[/url]
I teraz co mam robić skoro żadna z ciotek nie pisze nic a ja tylko czekam gdzie przelać...
I już nic sama nie rozumiem z tego....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jasza']Pogubiłam się.
Sahaniu, napisz proszę czytelne rozliczenie.
Ile pieniędzy zostało już rozdysponowana a ile zostało.
Wątek Azy stał sie jakimś dziwnym pieniężnym wątkiem.
[/QUOTE]
szczerze powiem, że mam to samo odczucie... normalnie jak sępy.... :roll: zamiast normalnie napiusać, to pretensje o każdy cent.. Było się odzywać jak pytała na kogo przekazać kasę!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/180466-WYRZUCONA-Z-AUTA-bezdomna-1-5-mies.-%C5%82apania-p%C3%B3%C5%82dzika-BRAKUJE-163-z%C5%82-do-12.11-%28[/URL]
A moze dla tej bezdomnej suni, ktora tez tonie w dlugach ?:-(
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/196776-Z%C4%85balek-potrzebuje-pomocy...-Sam-nie-da-sobie-rady.-Potrzebne-deklaracje-%21%21-Pomocy-"]http://www.dogomania.pl/threads/196776-Z%C4%85balek-potrzebuje-pomocy...-Sam-nie-da-sobie-rady.-Potrzebne-deklaracje-!!-Pomocy-[/URL]!
Staruszek, ktory zbiera na hotel ?:-(
Shaniu, zdecyduj i daj moze pare groszy ktoremus z tych psow.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shania']ciotki, czy mogę coś przelać odnośnie tego wątku?
[url]http://www.dogomania.pl/threads/196444-Kobieta-2-dzieci-i-piekna-suczka-owczarka-potrzebna-pomoc-chociaz-przed-Swietami/page17[/url][/QUOTE]
Na tym watku jest spory odzew z pomoca...
Ale to tylko moje subiektywne odczucie.

Link to comment
Share on other sites

A dlaczego nie maja iść na karmę jeśli te pieski jej potrzebują? Powiem wam, że trafiłam tu na dogo w celu adopcji pieska i nie do końca rozumiem wszystkie zależności, ale bardzo mi się nie podoba to co tu widzę. Wątek został założony w celu pomocy Azie, dla niej zostały zebrane pieniążki i Shania poświęciła mnóstwo czasu i energii na pomoc tej suni (i zdaje się nie tylko jej). Teraz zamiast powiedzieć jej "dziękuję" za poprowadzenie tej sprawy i doprowadzenie jej do happy endu różne osoby starają się tu wprowadzić jakieś wątpliwości i pomówienia.
W związku z tym do wiadomości Korespondentki która kasy nie wpłacała, a ma najwięcej do powiedzenia: wpłaciłam na Azę 150zł i poprosiłam Shanię, aby pieniądze rozdysponowała wedle własnego uznania, gdyż zna sytuację na dogo i jest w temacie psów potrzebujących takiej pomocy. Ja takiej wiedzy nie mam i nie mam też czasu aby czytać każdy wątek od początku do końca i zastanawiać się komu ile dać. Dlatego pozostawiam to w kompetencji osoby, która moim zdaniem wie lepiej i proszę, aby wziąć to pod uwagę dysponując rozkazami pod adresem Shani.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Silvana']A dlaczego nie maja iść na karmę jeśli te pieski jej potrzebują? Powiem wam, że trafiłam tu na dogo w celu adopcji pieska i nie do końca rozumiem wszystkie zależności, ale bardzo mi się nie podoba to co tu widzę. Wątek został założony w celu pomocy Azie, dla niej zostały zebrane pieniążki i Shania poświęciła mnóstwo czasu i energii na pomoc tej suni (i zdaje się nie tylko jej). Teraz zamiast powiedzieć jej "dziękuję" za poprowadzenie tej sprawy i doprowadzenie jej do happy endu różne osoby starają się tu wprowadzić jakieś wątpliwości i pomówienia.
W związku z tym do wiadomości Korespondentki która kasy nie wpłacała, a ma najwięcej do powiedzenia: wpłaciłam na Azę 150zł i poprosiłam Shanię, aby pieniądze rozdysponowała wedle własnego uznania, gdyż zna sytuację na dogo i jest w temacie psów potrzebujących takiej pomocy. Ja takiej wiedzy nie mam i nie mam też czasu aby czytać każdy wątek od początku do końca i zastanawiać się komu ile dać. Dlatego pozostawiam to w kompetencji osoby, która moim zdaniem wie lepiej i proszę, aby wziąć to pod uwagę dysponując rozkazami pod adresem Shani.[/QUOTE]

Fakt, pieniędzy nie wpłacałam i zaznaczam to wszędzie, ale nie wiem czy zauważyłaś, że ja Wam żadnych pieniędzy nie chcę zabrać, a tylko "oddać" to co Shania w wydatkach zaznaczyła jako wydatek na psy zabrane z Kielc - i gdyby nie to, że wątek śledzę, to wszyscy święcie by wierzyli, że te pieniądze zostały na te psy dane, bo nie wierzę, że ktoś się domyślił, że te pieniądze nikomu nie zostały przekazane. Chodzi dokładnie o 100 zł

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...