Jump to content
Dogomania

>>>KRZYCZKI-obóz śmierci dla psów-WIELKI SUKCES- zapadł precedensowy wyrok !!!<<<


evita.

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='brazowa1']W niektorych schroniskach,aby miec z glowy wolontariuszy,oferuje im sie godziny 12-15,poniedziałek-piatek ;)
ale tym razem tak nie bedzie.
Niestety,ja mieszkam za daleko,moge tylko wspierac wolontariat[/quote


Spoko, spoko - dla mnie godziny idealne:diabloti:, Ja mam zmienny czas pracy....

Link to comment
Share on other sites

strona eko fauny nadal dostępna po autoryzacji
na wszelki wypadek zrobiłam sobie print screena
nie wiem jak eko fauna wyobraża sobie adopcje w takich warunkach:
1) godziny otwarcia schroniska są z kosmosu
2) schronisko zamknięte na 4 spusty w weekendy
3) brak dostępnej strony internetowej


NIe podoba mi się to, boję się że oni tam "sprzątają" :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aganiok']strona eko fauny nadal dostępna po autoryzacji
na wszelki wypadek zrobiłam sobie print screena
nie wiem jak eko fauna wyobraża sobie adopcje w takich warunkach:
1) godziny otwarcia schroniska są z kosmosu
2) schronisko zamknięte na 4 spusty w weekendy
3) brak dostępnej strony internetowej


NIe podoba mi się to, boję się że oni tam "sprzątają" :-([/quote]
Jakbyś zgadla.
Gdy ja tam bylam nie widziałam ani jednego starego psa, za to kilka umierających szczeniat, i pogryzione psy. Za kilka dni śladu po nich nie było.
Posprzątali. Doskonale umieją to robić.
A koty na ich wybiegu wspaniałym, pełnym opon i drzewek i innych cudów, siedzialy pokulone na ziemi zaropiałe i zapyziale.......
one same odchodzą zarażając inne chorobami wirusowymi.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Neigh']No właśnie a ponoć na początku tygodnia miała być odpowiedź na pytanie........o wolontariat.......[/quote]

Ciotka Ty na wolontariat nie licz....:evil_lol: :diabloti: :evil_lol: :diabloti:
Lepiej śmigaj do Tobiaszka bo już foteczkę wrzuciłam Twoją :loveu:

Link to comment
Share on other sites

a teraz jestem ciekawa jak sie czują: "FUTRO" i "RUDZIK", którego wczoraj dwójka przemiłych Dogomaniaków adoptowała???? Rudzik wyraznie był smutny, że go oddaję i tylko nie chciałabym aby był przekazywany z rąk do rąk, facet to przezywa strasznie:shake:
Ci Państwo wykonali mi serie zdjęc z psami ale ja też mam ich fotki....

Link to comment
Share on other sites

i wiecie co w tym wszystkim jest straszne?? to ze przychodzicie do schroniska jako NO NAME a jak mam po tym wszystkim zaufac komus takiemu jak nadal brnie w kłamstwie????? spójrzcie na to od swojej strony:-o
potrzebuje jak każde schronisko wolontariatu, kogoś kto indywidualnie zajmie mi sie psami, wyczesze, przytuli i pogłaszcze ale nie potrzebuje "szpiegów" węszących i patrzących mi na ręce. Teraz na schronisku jest 2 wolontariuszy z tego jeden mianowany przeze mnie bo pomaga mi w domu przy moich psach a drugi to kobieta co też potrzebowałam czasu zeby jej zaufac ale polubiłyśmy sie z nią i już stanowimy Team babski , bardziej jednak martwi mnie nastawienie młodziezy, przeciez tyle w okolicy szkół i nie ma nikogo chętnego. Jedna jedyna szkoła co zbiera przed zimą dary dla zwierząt i bynajmniej nie są to finanse. Potrzebuje kocy starych i wykładzin dywanowych bo ponoc zima ma byc ostra, może ktos wymysli jakies tanie ogrzewanie dla kotków bezpieczne . Może zacznijmy od tego że postaramy sie poznac, polubic i wspolnie zrobic cos dla psów ?????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='schronisko-krzyczki']i wiecie co w tym wszystkim jest straszne?? to ze przychodzicie do schroniska jako NO NAME a jak mam po tym wszystkim zaufac komus takiemu jak nadal brnie w kłamstwie????? spójrzcie na to od swojej strony:-o
potrzebuje jak każde schronisko wolontariatu, kogoś kto indywidualnie zajmie mi sie psami, wyczesze, przytuli i pogłaszcze ale nie potrzebuje "szpiegów" węszących i patrzących mi na ręce. Teraz na schronisku jest 2 wolontariuszy z tego jeden mianowany przeze mnie bo pomaga mi w domu przy moich psach a drugi to kobieta co też potrzebowałam czasu zeby jej zaufac ale polubiłyśmy sie z nią i już stanowimy Team babski , bardziej jednak martwi mnie nastawienie młodziezy, przeciez tyle w okolicy szkół i nie ma nikogo chętnego. Jedna jedyna szkoła co zbiera przed zimą dary dla zwierząt i bynajmniej nie są to finanse. Potrzebuje kocy starych i wykładzin dywanowych bo ponoc zima ma byc ostra, może ktos wymysli jakies tanie ogrzewanie dla kotków bezpieczne . Może zacznijmy od tego że postaramy sie poznac, polubic i wspolnie zrobic cos dla psów ?????[/quote]


A jak to sobie Pani wyobraża? mamy iśc razem na kawę? zrobic zakupy? pogadac przez tel?

A jeśli chodzi o zrobienie coś wspólnie dla psow.........proszę bardzo. Mam kilka wątków założonych, gdzie szukam pomocy dla psów ze schroniska w którym pomagam
Chce sie Pani przyłaczyć? zapraszam.........

Link to comment
Share on other sites

to swietnie, w takim razie mam do Ciebie prosbe, własnie dostarczono do schroniska zadbanego amstaffa, samiec dorodny wręcz utuczony może nawiązemy dialog nA GG?? nie mam czasu aby wisiec na necie a może byłąbyś skłonna zawiadomic kogo sie da bo ten pies ewidentnie komus zginął ?? ja nie umiem zamieszczac fotek, sorry ale mam problemy i już jestem za stara na naukę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='schronisko-krzyczki']no to żeśmy sobie pogadali......:crazyeye: nie umiem wstawiac fotek i cytowac . uciekam bo na mnie czekają...[/quote]
Przecież jak widać nie ma Neigh w tej chwili na Dogo więc sarkazm niepotrzebny. Jak się pojawi i przeczyta to na pewno się skontaktuje. Najlepiej wyślij jej PW z numerem GG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...