Jump to content
Dogomania

brazowa1

Members
 • Content Count

  26,460
 • Joined

 • Last visited

About brazowa1

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 07/06/1940

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. brazowa1

  Brązowa sucz

  Sagusia odeszła w roku 2018, 26 listopada.
 2. brazowa1

  Brązowa sucz

  Mamy 14 lat i nadal zyjemy :)
 3. brazowa1

  Pudel Koks-doczekal sie DOMU :)

  Koks zyje i ma się dobrze :)
 4. brazowa1

  Brązowa sucz

  sagusia 2015
 5. brazowa1

  Brązowa sucz

  No więc nadal żyjemy. Może juz niedługo,bo serce,ale w głowie dalej zielono.   Kurcze,jak sie tutaj dodaje zdjęcia teraz?!
 6. Jeżeli w czasie spaceru z wolontariuszem pies  schroniskowy pogryzł innego psa ,który był na spacerze z właścicielem,to kto ponosi koszta odszkodowania i leczenia pogryzionego czworonoga? z tego,co się zorientowałam,to osoba,która aktualnie "posługuje się" psem czyli wolontariusz,ale może ktoś obyty w prawem podpowie w tej sprawie?
 7. Agatka,nie gadaj głupot,tylko loguj sie na FB,bo nowe Dogo to porażka.   Na FB jest tak samo,jak na Dogo za starych dobrych czasów. Siedzimy sobie w starym sosie i bardzo dobrze sie bawimy.   Jak mama???
 8. brazowa1

  Karmy dla psów z chorą wątrobą

  Moja suka jedzie na hepaticu (Trovet) już drugi rok. I nagle mnie oświeciło, czy to może być dla psa (13 lat zaczęła) szkodliwe??? Tak długo?  Przeczytałam własnie w opisie Trovet takie zdanie :  Wskazówki żywieniowe: Karmienie dietą TROVET HLD jest zalecane przez okres 6 miesięcy w celu zmniejszenia możliwości powstawania kamieni.   I jak to rozumieć? czy Trovet HLD chroni przed powstawaniem kamieni,czy długotrwałe podawanie może się właśnie przyczynic do powstawania kamieni?
 9. zagladam tu bardzo rzadko,spisałam numer i jutro sie odezwę!!!
 10. brazowa1

  Whippety i tym podobne charty w POTRZEBIE !

  W schronisku w Sopocie od prawie miesiaca jest roczna sunia,mc whippeta,beżowa z niebieskim nalotem. Bardzo miła i kochana,fajny pies,całuśny. Mozna ją zobaczyc tutaj https://www.facebook.com/media/set/?set=a.877699428921615.1073741982.233756206649277&type=3
 11. Dziewczyny,jesteście???? bładze jak dziecko we mgle....hop,hop,słyszy mnie ktoś? może podajmy sobie profile na fejsa i po sprawie,bo nowe dogo,jakies obce.
 12. brazowa1

  Foksteriery w potrzebie

  Foksia ze schroniska w pomorskim nadal bezdomna. Juz po sterylizacji. Jest duzo chetnych,którzy rezygnuja,gdy usłyszą wiek-8 lat. Tel do mnie 605 325 725. Pies nie nadaje sie do polowan  (sprawdzone u profesjonlanego mysliwego)
 13. gama,ani miejsce ,ani czas
 14. Pozdrów mamę - to dobry człowiek, skoro pokochała Świnkę. Współczuję :( ale wiem,że mała miała masę szczęścia w swoim zakręconym życiu i bardzo ciesze się,że mogła spędzić czas jaki jej został pod Wasza opieką.
 15. brazowa1

  Foksteriery w potrzebie

  tak,dałam ja wczoraj. Ładna dziewczynka i bardzo grzeczna. Widać,że gdzieś miała dobre życie - lubi być brana na ręce, okrąglutka. Zna maszynkę, była jakieś 4 miesiące temu strzyżona.
×