Jump to content
Dogomania

brazowa1

Members
 • Content Count

  26,460
 • Joined

 • Last visited

About brazowa1

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 07/06/1940

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. brazowa1

  Brązowa sucz

  Sagusia odeszła w roku 2018, 26 listopada.
 2. brazowa1

  Brązowa sucz

  Mamy 14 lat i nadal zyjemy :)
 3. Jeżeli w czasie spaceru z wolontariuszem pies  schroniskowy pogryzł innego psa ,który był na spacerze z właścicielem,to kto ponosi koszta odszkodowania i leczenia pogryzionego czworonoga? z tego,co się zorientowałam,to osoba,która aktualnie "posługuje się" psem czyli wolontariusz,ale może ktoś obyty w prawem podpowie w tej sprawie?
 4. Dziewczyny,jesteście???? bładze jak dziecko we mgle....hop,hop,słyszy mnie ktoś? może podajmy sobie profile na fejsa i po sprawie,bo nowe dogo,jakies obce.
 5. Pozdrów mamę - to dobry człowiek, skoro pokochała Świnkę. Współczuję :( ale wiem,że mała miała masę szczęścia w swoim zakręconym życiu i bardzo ciesze się,że mogła spędzić czas jaki jej został pod Wasza opieką.
 6. Bardzo,bardzo mi przykro :( Niby od początku wiadomo było, że jest psem schorowanym, to przyzwyczaiłam się do widoku Buki radosnej i grubiutkiej, która rakom się nie daje. dziękuję Maupo, za ten czas, jaki jej dałaś. Gdyby została w schronisku już dawno pożegnałaby się z tym światem i nie dostałaby w prezencie kawałka życia w miłości i dobrobycie. Do zobaczenia Buko, słodki i dobry buldożku.
 7. też chce wakacji!!!!!!!! i tego jeziorka!!!!!!!! Ale zaraz, zaraz - Ty masz też dalmatyńczyka. Nasz buldożer dostał na imię Batman,stracił właśnie jajka. Wet określił go na 8-9 lat,ale troszkę się myli. Na wypadek gdyby ktoś tutaj zauroczony buldożkami miał ochotę wziąć zaczyn na swoje własne stadko, to polecam-uparty,samolubny,nieprzymilny,łakomy,poluje na koty,nietowarzyski i czasem się odwija,jak czegoś nie chce zrobić.
 8. Napisałaś,że po weteranke pojechałaś,myślałam,że znalazłas kopię :) Ech,czas tak leci. Najpiękniejsze,ze dostała swój szczęśliwy czas,niektórym się nie udaje :(
 9. samo dobro w tym względzie. Czy wiecie,ze w schroniskach Trójmiasta nie ma szczeniat? Ludzie nie znoszą. Gdy trafi sie miot,to pod schroniskiem toczy się kłotnia,kto był pierwszy ,serio.
 10. Laski,ale JAK TAM było,opowiedzcie troszkę! czy trema,czy byli mili,czy o głupoty nie pytali,newsów z wielkiego swiata mediów chcemy!
 11. Nieee,to były przecież szelki Dino. Ja mam sie tylko doinformować-czy pamiętasz ile zapłaciłaś, czy masz jakies fotki tych szelek? i czym sie one charakteryzują? wiecie może czy Taks nadal szyje? Agatko,wystawa sopocka,to wystawa psów,my co roku byłyśmy...chciałabym jeszcze w tym...już pewnie nie na całą, żeby się suka nie zmęczyła, ale chociaż trzy godzinki. Zeby tylko pogoda sprzyjała. Mam ogromny sentyment do tej wystawy,pamiętam moje nerwy,gdy zabrałam Sage na pokaz te 10 lat temu.Bałam się,ze najem się wstydu . Wtedy nie wiedziałam,że tak szybko nadejdzie czas,gdy zamiast wyrywać mi rękę ze stawów,będzie statecznie chodzić między stoiskami. a wiecie,że byłam z nia także na światówce w Poznaniu? totalne szaleństwo :) ale uznałam,ze skoro pewnie raz na 100 lat w Polsce jest organizowana impreza kynologiczna takiego formatu,to muszę tam być, a być bez psa to ćwierć frajdy.
 12. [quote name='Patmol'] a i ta pani przecież może szukać domu wcale nie dla swojego psa[/QUOTE] oczywiście,ale szczerze? nie wydaje mi się. Zeby to jeszcze był pies rok - dwa lata, ale to STARY owczar.
×
×
 • Create New...