Jump to content
Dogomania

brazowa1

Members
 • Content Count

  26,460
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

51 Excellent

About brazowa1

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 07/06/1940

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Koks-jeden z najlepszych psów jakie miałam szczęście poznać. Od niego zaczęła się przyjaźń z gametą i trwa. Zycie idzie dalej,a nasi czworonożni przyjaciele zawsze będą w naszych sercach.
 2. brazowa1

  Brązowa sucz

  Sagusia odeszła w roku 2018, 26 listopada.
 3. brazowa1

  Brązowa sucz

  Rozpoczęłyśmy 15 lat,nadal żywe :)
 4. brazowa1

  Brązowa sucz

  Mamy 14 lat i nadal zyjemy :)
 5. brazowa, nie mogę ci wysłać pw - odezwij się proszę. ważne.

 6. brazowa1

  Brązowa sucz

  No więc nadal żyjemy. Może juz niedługo,bo serce,ale w głowie dalej zielono.   Kurcze,jak sie tutaj dodaje zdjęcia teraz?!
 7. a ja sie nie cieszę, bo  historia sie powtórzy. Tylko już ze starszym szczeniakiem. Moim zdaniem,jeżeli związałas się właśnie z takim facetem,który Cię szantazuje psem i zachowuje sie dziwnie, to powinnas oddać psa,póty mały i uroczy i póty możesz poprzebierać w domach. On i tak każe Tobie pozbyc sie psa,a Ty bezwolnie wypełnisz jego rozkazy,mając zreszta swietne wytlumaczenie :" to nie ja,to mąż ".   Szkoda,że piesek nie jest rodowodowy i nie kosztował kupę kasy,wtedy mąża hamowałaby wydana na psa kasa. Teraz nie wyhamuje go nic, a Ty i tak niewiele masz do gadania.
 8. Jeżeli w czasie spaceru z wolontariuszem pies  schroniskowy pogryzł innego psa ,który był na spacerze z właścicielem,to kto ponosi koszta odszkodowania i leczenia pogryzionego czworonoga? z tego,co się zorientowałam,to osoba,która aktualnie "posługuje się" psem czyli wolontariusz,ale może ktoś obyty w prawem podpowie w tej sprawie?
 9. Agatka,nie gadaj głupot,tylko loguj sie na FB,bo nowe Dogo to porażka.   Na FB jest tak samo,jak na Dogo za starych dobrych czasów. Siedzimy sobie w starym sosie i bardzo dobrze sie bawimy.   Jak mama???
 10. brazowa1

  Brązowa sucz

  czeeeść :) ciagle jesteśmy żywe:)
 11. Moja suka jedzie na hepaticu (Trovet) już drugi rok. I nagle mnie oświeciło, czy to może być dla psa (13 lat zaczęła) szkodliwe??? Tak długo?  Przeczytałam własnie w opisie Trovet takie zdanie :  Wskazówki żywieniowe: Karmienie dietą TROVET HLD jest zalecane przez okres 6 miesięcy w celu zmniejszenia możliwości powstawania kamieni.   I jak to rozumieć? czy Trovet HLD chroni przed powstawaniem kamieni,czy długotrwałe podawanie może się właśnie przyczynic do powstawania kamieni?
×
×
 • Create New...