Jump to content
Dogomania

brazowa1

Members
 • Posts

  26460
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by brazowa1

 1. Koks-jeden z najlepszych psów jakie miałam szczęście poznać. Od niego zaczęła się przyjaźń z gametą i trwa. Zycie idzie dalej,a nasi czworonożni przyjaciele zawsze będą w naszych sercach.
 2. Sagusia odeszła w roku 2018, 26 listopada.
 3. Rozpoczęłyśmy 15 lat,nadal żywe :)
 4. Mamy 14 lat i nadal zyjemy :)
 5. No więc nadal żyjemy. Może juz niedługo,bo serce,ale w głowie dalej zielono. Kurcze,jak sie tutaj dodaje zdjęcia teraz?!
 6. a ja sie nie cieszę, bo historia sie powtórzy. Tylko już ze starszym szczeniakiem. Moim zdaniem,jeżeli związałas się właśnie z takim facetem,który Cię szantazuje psem i zachowuje sie dziwnie, to powinnas oddać psa,póty mały i uroczy i póty możesz poprzebierać w domach. On i tak każe Tobie pozbyc sie psa,a Ty bezwolnie wypełnisz jego rozkazy,mając zreszta swietne wytlumaczenie :" to nie ja,to mąż ". Szkoda,że piesek nie jest rodowodowy i nie kosztował kupę kasy,wtedy mąża hamowałaby wydana na psa kasa. Teraz nie wyhamuje go nic, a Ty i tak niewiele masz do gadania.
 7. Jeżeli w czasie spaceru z wolontariuszem pies schroniskowy pogryzł innego psa ,który był na spacerze z właścicielem,to kto ponosi koszta odszkodowania i leczenia pogryzionego czworonoga? z tego,co się zorientowałam,to osoba,która aktualnie "posługuje się" psem czyli wolontariusz,ale może ktoś obyty w prawem podpowie w tej sprawie?
 8. Agatka,nie gadaj głupot,tylko loguj sie na FB,bo nowe Dogo to porażka. Na FB jest tak samo,jak na Dogo za starych dobrych czasów. Siedzimy sobie w starym sosie i bardzo dobrze sie bawimy. Jak mama???
 9. czeeeść :) ciagle jesteśmy żywe:)
 10. Moja suka jedzie na hepaticu (Trovet) już drugi rok. I nagle mnie oświeciło, czy to może być dla psa (13 lat zaczęła) szkodliwe??? Tak długo? Przeczytałam własnie w opisie Trovet takie zdanie : Wskazówki żywieniowe: Karmienie dietą TROVET HLD jest zalecane przez okres 6 miesięcy w celu zmniejszenia możliwości powstawania kamieni. I jak to rozumieć? czy Trovet HLD chroni przed powstawaniem kamieni,czy długotrwałe podawanie może się właśnie przyczynic do powstawania kamieni?
 11. W schronisku w Sopocie od prawie miesiaca jest roczna sunia,mc whippeta,beżowa z niebieskim nalotem. Bardzo miła i kochana,fajny pies,całuśny. Mozna ją zobaczyc tutaj https://www.facebook.com/media/set/?set=a.877699428921615.1073741982.233756206649277&type=3
 12. Dziewczyny,jesteście???? bładze jak dziecko we mgle....hop,hop,słyszy mnie ktoś? może podajmy sobie profile na fejsa i po sprawie,bo nowe dogo,jakies obce.
 13. Wystawa 2014,Sopot. Uhonorowana jako najstarszy pies na wystawie :) i ciagle żywy!
 14. Foksia ze schroniska w pomorskim nadal bezdomna. Juz po sterylizacji. Jest duzo chetnych,którzy rezygnuja,gdy usłyszą wiek-8 lat. Tel do mnie 605 325 725. Pies nie nadaje sie do polowan (sprawdzone u profesjonlanego mysliwego)
 15. [quote name='Energy']We Wrocławiu w schronisku są z tego co wiem 2 starsze sunie.[/QUOTE] an pewno przekażę. Dziekuję Energy!!!!
 16. Pozdrów mamę - to dobry człowiek, skoro pokochała Świnkę. Współczuję :( ale wiem,że mała miała masę szczęścia w swoim zakręconym życiu i bardzo ciesze się,że mogła spędzić czas jaki jej został pod Wasza opieką.
 17. tak,dałam ja wczoraj. Ładna dziewczynka i bardzo grzeczna. Widać,że gdzieś miała dobre życie - lubi być brana na ręce, okrąglutka. Zna maszynkę, była jakieś 4 miesiące temu strzyżona.
 18. mamy taka foksie w pomorskim. Kanapowa dziewczyna,spokojna. telefon do wolontariuszki 605 325 725 [url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7195cbf3dbe23c3f.html[/url] [url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/29dd6cb80fa6efb1.html[/url]
 19. Czy w schroniskach gdzieś w Polsce sa starsze pudle do adopcji,o których wiemy? Mam kontakt z babką z Wrocławia,która szuka pudelka,może być starszy
 20. tak,Koks bedzie Wam polował,a Ignacemu urosnie bieszczadzka broda. Wieczorami bedziecie czytac Siekierezadę.
×
×
 • Create New...