Jump to content
Dogomania

gdzieś jest TAKI DOM...gdzie jest ich moc, gdzie dostają Miłość i odzyskują Wiare


yumanji

Recommended Posts

[quote name='aida'][URL]https://www.facebook.com/events/264391927073530/264394693739920/?comment_id=264396730406383&notif_t=event_mall_reply[/URL]

link do wydarzenia[/QUOTE]
Jestem zalogowana na Fb i wyświetla mi się:
[url]https://www.facebook.com/events/list[/url]
Nadchodzące wydarzenia Misia i Roxi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Jestem zalogowana na Fb i wyświetla mi się:
[URL]https://www.facebook.com/events/list[/URL]
Nadchodzące wydarzenia Misia i Roxi.[/QUOTE]

Pięknie ale nie wszyscy maja/chcą mieć konto na Fb
Sprawa dotyczy dogomanii i chyba wyjaśnienia powinny być w tym miejscu zamieszczone......nie tylko na Fb

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Moli@']Pięknie ale nie wszyscy maja/chcą mieć konto na Fb
Sprawa dotyczy dogomanii i chyba wyjaśnienia powinny być w tym miejscu zamieszczone......nie tylko na Fb[/QUOTE]

Tak jak zostało podkreślone stronę wcześniej na facebooku i tak nie da się poczytać. Dostęp mają tylko wybrane osoby, reszta nic nie widzi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Macia']Tak jak zostało podkreślone stronę wcześniej na facebooku i tak nie da się poczytać. Dostęp mają tylko wybrane osoby, reszta nic nie widzi.[/QUOTE]

To chyba dla osób bezpośrednio zaangażowanych w wyjaśnienie.....mam nadzieję że kiedyś zostanie udostępnione.....aby uczulić wszystkich bo na mój nos to nie jest ostatnia tego typu lub bardzo podobna sprawa na dogo.......abym nie miała racji

Link to comment
Share on other sites

z linku też nie potrafię skorzystać choć mam konto na fb
czekam wiec dalej
....i nauczka z tej sytuacji jest bardzo czytelna-sprawdzać i jeszcze raz sprawdzać hotelki dt a nie tylko chętnych do adopcji stałej
niestety życie tu na dogo pokazuje ze szczególnie im więcej psów w hotelu- dt, tym bardziej należy czuwac!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa i flatki']Na pewno wszystko będzie podane do publicznej wiadomości, tylko sprawa jest trudna- ze szkodą dla psów - więc czekajcie cierpliwie i nie zapominajcie, że im będzie konkretna pomoc potrzebna.[/QUOTE]

Tu chyba nikt nie ma wątpliwości że trzeba będzie włączyć się w realną pomoc......

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anula']Wczoraj wieczorem na TTV w Expressie była,krótka wzmianka i pokazanie boksów psiaków a w nich m.in.chyba dwóch szczeniaków,Szamana tam nie widziałam.Wypowiedzi bardzo były króciutkie Pani- właścicielki posesji i dwóch Pań z ZP.Zrozumiałam,że ZP chce wszystkim psiakom pomóc ale to będzie zależało od władz.Konkretnego reportażu w tej tylko sprawie na razie nie ma.
Te biedne psiątka tak bardzo chciały wyjść z tych kojców,prosiły całe sobą.[/QUOTE]
Szaman, Ast i wilczasty zostaly juz zabrane przez organizacje to i nie bylo widac w boksie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Freya73']To jest wstretne i obrzydliwe, do tego stopnia, ze czytam ten watek od samego poczatku i nie chce brac w nim aktywnego udzialu.

[B]Czy to jest krucjata przeciwko ludziom[/B], czy watek, ktory ma skupic sie na pomocy zwierzetom, miedzy innymi organizacji ewentualnej logistyki, zbieraniu srodkow finansowych etc.???

Zapytaj yumai i Bonsai czy to jest wątek który skupia się na pomocy zwierzętom.! W każdym razie do chwili gdy wklejono foty z tego " chlewu".
Czy to jest krucjata ? tak ! Przeciw ludziom którzy dla zaspokojenia swojej chorej psychiki maltretują zwierzęta. Przeciw ludziom którzy tolerują to , starają się tłumaczyć, ukryć i zakrzyczeć interweniujących w imię utrzymania dobrych relacji towarzyskich. Przeciw kolejnej patologii na Dogomani.
Przeciw kolejnemu a niestety często spotykanemu Towarzystwu Wzajemnej Adoracji.
Można trzy dni spokojnie tłumaczyć.:( ale czwartego na widok takiej empatii i miłości do zwierząt nerwy puszczają.

Tak to był wątek promujący patologię. Teraz jest to krucjata przeciw patologii. A to że mamy do czynienia z patologią do niektórych nie dociera i zamiast ze wstydu zakopać się w mysią dziurę udzielają się na wątku nadal.:(

Wątek ten będzie wątkiem pomocowym jak uda się Fundacji ZP przejąć zwierzęta. Zobaczymy gdzie wtedy będą obrończynie yumai i jej "chlewu".

PS.
Zajmij się patologią w szczecińskim schronisku- czy też jej nie widzisz?.

I na koniec może tego nie wiecie ale podstawową zasadą w psychiatrii jest to że nie wolno pacjenta utwierdzać w jego urojeniach a próba tłumaczenia yumai przez koleżanki jest to właśnie utwierdzanie jej w patologii i pogłębianie kryzysu.

Link to comment
Share on other sites

Urojenia to nie patologia, podstawowa zasada psychiatrii to działać na rzecz pacjenta. Diagnozę zostawmy profesjonalistom. Wiedza potoczna na tematy związane z psychiatrią, psychologią jest taka, jak wiedza potoczna na wszystkie inne tematy. Znikoma, często mylna. Niech wreszcie ważne tu będzie to, co z psami się dzieje, stanie. Nie chamstwo, niewiedza, przytyki, głupota zwyczajna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Freya73']To jest wstretne i obrzydliwe, do tego stopnia, ze czytam ten watek od samego poczatku i nie chce brac w nim aktywnego udzialu.

[B]Czy to jest krucjata przeciwko ludziom[/B], czy watek, ktory ma skupic sie na pomocy zwierzetom, miedzy innymi organizacji ewentualnej logistyki, zbieraniu srodkow finansowych etc.??? [/QUOTE]

[quote name='Donvitow']Zapytaj yumai i Bonsai czy to jest wątek który skupia się na pomocy zwierzętom.! W każdym razie do chwili gdy wklejono foty z tego " chlewu".
Czy to jest krucjata ? tak ! Przeciw ludziom którzy dla zaspokojenia swojej chorej psychiki maltretują zwierzęta. Przeciw ludziom którzy tolerują to , starają się tłumaczyć, ukryć i zakrzyczeć interweniujących w imię utrzymania dobrych relacji towarzyskich. Przeciw kolejnej patologii na Dogomani.
Przeciw kolejnemu a niestety często spotykanemu Towarzystwu Wzajemnej Adoracji.
Można trzy dni spokojnie tłumaczyć.:( ale czwartego na widok takiej empatii i miłości do zwierząt nerwy puszczają.

Tak to był wątek promujący patologię. Teraz jest to krucjata przeciw patologii. A to że mamy do czynienia z patologią do niektórych nie dociera i zamiast ze wstydu zakopać się w mysią dziurę udzielają się na wątku nadal.:(

Wątek ten będzie wątkiem pomocowym jak uda się Fundacji ZP przejąć zwierzęta. Zobaczymy gdzie wtedy będą obrończynie yumai i jej "chlewu". (...) [/QUOTE]

Wyobraz sobie, czytam ten watek uwaznie od samego poczatku.

Jakbys rownie uwaznie czytal wszystkie posty, wszystkich uzytkownikow, [B]zamiast balsamowac swoje urazone ego[/B], ten watek wygladalby calkiem inaczej.

Twoje posty to rownanie ludzi z blotem, uraganie, obrazanie i sklepek pustych slow, ktore abslotunie nic nie wnosza i ten ktory wlasnie napisales jest kolejnym tego przykladem. Masz lekkie pioro i rownie lekko piszesz i to sa jedyne "walory" Twoich wypowiedzi. To zadna dojrzalosc, sam sie przeciez nazwales doroslym facetem, tylko ugruntowane chamstwo.

Co takiego konstruktywnego wnisoles na tym watku, wykrzykujac i ponizajac ludzi?


[quote name='Donvitow']PS.
Zajmij się patologią w szczecińskim schronisku- czy też jej nie widzisz? (...).[/QUOTE]

Jak Ty w ogole smiesz mi mowic, czym ja mam sie zajac???
Jak Ty w ogole smiesz mi mowic, co ja mam robic???
Jak Ty w ogole smiesz mi mowic, na jakim watku ja mam bywac i komu pomogac???
Jak Ty w ogole smiesz segregowac ludzi, na tych co moga tutaj pomagac, komu i kiedy?

Za kogo Ty sie w ogole uwazasz???

A teraz samo sedno i przeczytaj to ze zrozumieniem, prosze:

Kazdy juz o tym dawno wie, ze to jest patologia, kazdy sie tym watkiem dlatego interesuje i oferuje swoja pomoc w kazdej mozliwej postaci. Problem polega na tym, ze nie czytasz wszystkich postow ze zrozumieniem, tylko koncentrujesz sie jak komus wirtualnie dowalic. Krowa, ktora duzo ryczy, malo mleka daje.

Ja rowniez sledze ten watek i jak myslisz - bez przyczyny???

W takim tonie rozmawiac z Toba nie mam zamiaru. DIXI

Edited by Freya73
porawilam cytat
Link to comment
Share on other sites

Wnoszą.:)
Gdyby nie moje posty i jeszcze kilku osób Ewa i flatki została by zakrzyczana na tym wątku.:)

Nie urągam nigdy ludziom tylko patologii/ nic złego nie napisałem o yumai bo ona jest chora i to rozumiem trzeba jej pomocy/ Natomiast patologia Bonsai mnie wnerwia. Widzi fakty i nic.? Chora czy chora.

Czy ty za dużo nie wypisałaś Tych " jak Ty możesz"
No kuźwa mogę, Mogę , mogę.
Zajmij się usypianiem psów w Szczecinie. Boli cię ***** że Wam zabrałem pitbula którego chciałyście razem z dyrekcją schroniska uśpiuć,.?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Donvitow']Wnoszą.:)
Gdyby nie moje posty i jeszcze kilku osób Ewa i flatki została by zakrzyczana na tym wątku.:)

Nie urągam nigdy ludziom tylko patologii/ nic złego nie napisałem o yumai bo ona jest chora i to rozumiem trzeba jej pomocy/ Natomiast patologia Bonsai mnie wnerwia. Widzi fakty i nic.? Chora czy chora.

Czy ty za dużo nie wypisałaś Tych " jak Ty możesz"
No kuźwa mogę, Mogę , mogę.
Zajmij się usypianiem psów w Szczecinie. Boli cię ***** że Wam zabrałem pitbula którego chciałyście razem z dyrekcją schroniska uśpiuć,.?[/QUOTE]

Nie bedziesz mnie wyzywal. Nie pozwole na to. Zegnam.

Twoj infantylizm powala na lopatki, dorosly facecie .. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Freya73']Nie bedziesz mnie wyzywal. Nie pozwole na to. Zegnam.

Twoj infantylizm powala na lopatki, dorosly facecie .. ;)[/QUOTE]

Kolejna "Ciotka idiotka"
Gdzie ja ja wyzywam?. Ale nakręca wątek w imieniu yumai.To jest ta patologia na którą chcę zwrócić Waszą uwagę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...