Jump to content
Dogomania

gdzieś jest TAKI DOM...gdzie jest ich moc, gdzie dostają Miłość i odzyskują Wiare


yumanji

Recommended Posts

freya, donvitow weźcie się zablokujcie wzajemnie, co? do tej pory było jasne, ze ludzie potrzebują odreagowac i kilka dni będzie jatka, nic mnie to nie dziwi.
ale wasze dialogi na cztery nogi są przesadą i od razu mi sie przypominaja czasy krężela. never again. od kilku postów indydwidualne przytyki nie mające nic wspólnego z meritum i obliczone na wciągnięcie drugiej strony w awanturę. donvitow niestety to dotyczy głównie ciebie :-(.
wściekłośc na sytuację jest jak najbardziej zrozumiała, ale zaraz zacznie przypominać egzaltację. wiem, ze awantura na pw to nie to samo, bo bez publiczności,ale albo sie przenieście tam, albo sie poblokujcie. tu naprawdę nalezy powoli wyciszać emocje, a nie sie nakręcać. i skoro wszyscy jesteśmy juz duzi, to udowodnijmy, że potrafimy.

w tym duchu popieram mocno to, co napisała marycha35.

dixi ;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dana']Uzurpowanie sobie prawa do omnipotencji jest naprawdę bardzo wygodne. Inwektywy nie wnoszą do sprawy nic konstruktywnego.
Każdy ma prawo do wypowiedzi, ale w odpowiedniej formie. Wypowiadać można się przecież, nawet należy, w grzecznej formie, nie obrażając innych. Zachowanie pewnego poziomu dyskusji, dbałość o formę wypowiedzi i szacunek wobec innych, to zasady obowiązującej nas wszystkich netykiety, może jednak warto byłoby o tym pamiętać ?[/QUOTE]
Ponownie zamieszczę swój wczorajszy post.
[quote name='Donvitow'] (...)
I na koniec może tego nie wiecie ale podstawową zasadą w psychiatrii jest to że nie wolno pacjenta utwierdzać w jego urojeniach a próba tłumaczenia yumai przez koleżanki jest to właśnie utwierdzanie jej w patologii i pogłębianie kryzysu.[/QUOTE]
Uzurpujesz sobie prawo do stawiania profesjonalnej diagnozy ?
[quote name='Donvitow']Kolejna [B]"Ciotka idiotka"
[/B][B]Gdzie ja ja wyzywam[/B]?. Ale nakręca wątek w imieniu yumai.To jest ta patologia na którą chcę zwrócić Waszą uwagę.[/QUOTE]
Ambiwalentne podejście...
[quote name='Donvitow']Freya 73 przeczytałem spokojnie wszystko. Polecam i Tobie. [B]Wiem że jesteś nienormalna[/B].:) Ale może zadziałasz wyjątkowo.:)[/QUOTE]
:shocked!:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']freya, donvitow weźcie się zablokujcie wzajemnie, co? do tej pory było jasne, ze ludzie potrzebują odreagowac i kilka dni będzie jatka, nic mnie to nie dziwi.
ale wasze dialogi na cztery nogi są przesadą i od razu mi sie przypominaja czasy krężela. never again. od kilku postów indydwidualne przytyki nie mające nic wspólnego z meritum i obliczone na wciągnięcie drugiej strony w awanturę. donvitow niestety to dotyczy głównie ciebie :-(.
wściekłośc na sytuację jest jak najbardziej zrozumiała, ale zaraz zacznie przypominać egzaltację. wiem, ze awantura na pw to nie to samo, bo bez publiczności,ale albo sie przenieście tam, albo sie poblokujcie. tu naprawdę nalezy powoli wyciszać emocje, a nie sie nakręcać. i skoro wszyscy jesteśmy juz duzi, to udowodnijmy, że potrafimy.[/QUOTE]


Ja juz kompletnie nie reaguje. Nie wiem, czy raczylas zauwazyc ile postow napislam na tym watku, az 4 (!). W zadnym z postow nie ublizalam nikomu i nie nakrecalam niczego, tym bardziej nie rozumiem dlaczego swoja uwage kierujesz do mnie??? Jakie dialogi? O czym Ty w ogole mowisz? Prosze mnie w nic nie wkrecac.

Wedlug mnie z tego watku zrobil sie kompletny folwark.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Freya73']Ja juz kompletnie nie reaguje. Nie wiem, czy raczylas zauwazyc ile postow napislam na tym watku, az 4 (!). W zadnym z postow nie ublizalam nikomu i nie nakrecalam niczego, tym bardziej nie rozumiem dlaczego swoja uwage kierujesz do mnie??? Jakie dialogi? O czym Ty w ogole mowisz? Prosze mnie w nic nie wkrecac.

Wedlug mnie z tego watku zrobil sie kompletny folwark.[/QUOTE]

folwark zwierzęcy.
wyluzuj. chodzi o wzajemne ostatnie posty z donvitowem i owszem, raczyłam łaskawie zauważyć ;-). daj spokój, nic do ciebie nie mam, ani do donvitowa swoja drogą, no oprócz apelu o uspokojenia wypowiedzi i nie wchodzenia w historie niezwiązane z wątkiem.

wciąż się łudzę, że tu psiarze jednak są. mimo róznic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiek.']słuchajcie na innych watkach tych psów jest kompletna cisza ,nikt nic nie wie ,albo nie chce wiedziec ,a moze jednak sa jakies psy które nie sa nazbierane przez nia ...[/QUOTE]

Szczerze mowiac rowniez chcialabym wiedziec ile psow jest wlasnoscia yumanji, a ile psow nalezy do kogos innego / innej organizacji?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasiek.']słuchajcie na innych watkach tych psów jest kompletna cisza ,nikt nic nie wie ,albo nie chce wiedziec ,a moze jednak sa jakies psy które nie sa nazbierane przez nia ...[/QUOTE]

u Szamana jest informacja
jakie jeszcze wątki y założyła???

Link to comment
Share on other sites

ja mam wrażenie, ze info publiczne na fb nie jest do końca publicznym. takie podsumowanie - ile tam jest psów, ile hotelikowanych, ile z nich ma osoby odpowiedzialne, jakie to sa psy - potrzebujemy rekapitulacji sytuacji. Aby każdy z nas mógł uskutecznić jakies planowanie pomocy, potrzebujemy takich podstawowych faktów. jak te fakty już się zbiorą do kupy, np na fb, to prośba o przeklejenie.

Link to comment
Share on other sites

Taka sytuacja, już pisałam, że trwa użeranie się z miejscowymi, kompletnie obojętnymi zwierzętom i ludziom chcącym im pomóc, urzędasami.
Jeżeli ktoś ma dobre układy z yumanii, niech ją błaga, żeby odpuściła dla dobra zwierząt choćby.
Procedury składania skarg itp. itd. trwają.Urzędasy mają czas, oni nie siedzą w ciupie. Tydzień temu robiłam zdjęcia, od tego czasu tylko kilka psów opuściło to miejsce. I wcale nie z łaski yumanii. A tydzień życia psa to proporcjonalnie do długości życia jest kawał czasu :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa i flatki']Taka sytuacja, już pisałam, że trwa użeranie się z miejscowymi, kompletnie obojętnymi zwierzętom i ludziom chcącym im pomóc, urzędasami.
Jeżeli ktoś ma dobre układy z yumanii, niech ją błaga, żeby odpuściła dla dobra zwierząt choćby.
Procedury składania skarg itp. itd. trwają.Urzędasy mają czas, oni nie siedzą w ciupie. Tydzień temu robiłam zdjęcia, od tego czasu tylko kilka psów opuściło to miejsce. I wcale nie z łaski yumanii. A tydzień życia psa to proporcjonalnie do długości życia jest kawał czasu :([/QUOTE]

Wprowadzenie mediatora, mam na mysli kogos z rodziny, znajomych, z urzedu jest calkiem dobrym pomyslem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta72']u Szamana jest informacja
jakie jeszcze wątki y założyła???[/QUOTE]
Zalozyla chyba ,albo ktos w jej imieniu kilka watkow na 3 sie zapisalam ,na inych 3 pisze a sa jeszcze jakies tam nie ma nikogo
[quote name='mtf zalesie']jak bedzie plan pomocy i konkretne potrzeby to wplace ale napiszcie to w pierwszym poscie lub prosze link na fb bo nie mam ochoty czytac tych przepychanek[/QUOTE]
Na razie publicznie nie ma za duzo info ,sa jakies przecieki ,ale to wiadomo nie musi byc potwierdzone info ,konto do wpłat na p/w podaje ja ,to jest kasa na te kilka psów ktore juz sa zabrane ,ale nie ma informacji publicznie o tym ,chyba nawet nie ma info które sa to psy
Tak to na razie wyglada ,widocznie tak byc musi

Link to comment
Share on other sites

Na razie publicznie nie ma za duzo info ,sa jakies przecieki ,ale to wiadomo nie musi byc potwierdzone info ,konto do wpłat na p/w podaje ja ,to jest kasa na te kilka psów ktore juz sa zabrane ,ale nie ma informacji publicznie o tym ,chyba nawet nie ma info które sa to psy
Tak to na razie wyglada ,widocznie tak byc musi[/QUOTE]

Tylko, że za chwilę wszyscy się "rozejdą" i psy pomocy nie dostaną ...... szkoda bo wątek nie do czytania się zrobił, brak jakichkolwiek informacji.... a psy siedzą jak rozumiem - czy są choć karmione??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']jesli byly odebrane w trybie za art, to nie widze powodu, dla którego rzecz ma byc tajemnicza jak podziemia hogwartu ;-). transparentnośc to podstawa. jeśli jest jakies uzasadnienie dla takiego działania, to bym je poprosiła.[/QUOTE]
Nic na to nie poradzę ..zawsze jest tak akcja to info jest tajemnica tak bylo przy sprawie czarodziejki i wszedzie gdzie jest duzo psow do odebrania u czarodziejki poszlo info troche za wczesnie i 2 dwóch psów juz nie udalo sie zabrac ,mimo ze były akcje ze byly pisma itd...ja strasznie załuje ze tak sie stało ...
Wiec pewnie tu tak samo ,dla dobra sprawy jest szczatkowe info ,jest odebranych kilka psów i to moge potwierdzic ,bo taka informacja tu byla juz podana
transparentność to podstawa ,ale jezeli maja ucierpiec inne psy to trzeba poczekac ,tak uwazam ,naweet dzis mialo byc info ,ale nie ma wiec widocznie jeszcze nie mozna nic podac

Link to comment
Share on other sites

[URL="https://www.facebook.com/FundacjaZwierzecaPolana?fref=ts"]https://www.facebook.com/FundacjaZwierzecaPolana?fref=ts

wydarzenie już publiczne

[url]https://www.facebook.com/events/264391927073530/?source=3&source_newsfeed_story_type=regular&fref=nf[/url]
[/URL]

Edited by aida
Link to comment
Share on other sites

Boże te psy to szkielety, wyglądają tak jakby wyszły z mordowni :placz:. Mam nadzieje, że obrończynie yumanii się otrząsną :shake:. Czy dobrze zrozumiałam, ze Skinni też odebrany ? Czy fundacja będzie walczyć o resztę psiaków ? może być odpowiedź na pw.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aida'][URL="https://www.facebook.com/FundacjaZwierzecaPolana?fref=ts"]https://www.facebook.com/FundacjaZwierzecaPolana?fref=ts

wydarzenie już publiczne

[/URL][URL]https://www.facebook.com/events/264391927073530/?source=3&source_newsfeed_story_type=regular&fref=nf[/URL]
[/QUOTE]


dzięki za info.... dla tych psów , to był ostatni dzwonek... reszta nadal musi tkwić w tym syfie ....

w policji powinni pracować ludzie po testach inteligencji i to przy zdawalności za wysokie wyniki...to się w głowie nie mieści...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malgoska']ona ten dom wynajmuje
właścicielka nie moze jej wymówić tego najmu?[/QUOTE]
Jeśli dobrze pamiętam z wątku, z naciskiem na jeśli, ten najem jest wypowiedziany. Jeśli ktoś bardziej jest w temacie proszę, by mnie skorygował.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...