Jump to content
Dogomania

yumanji

Members
 • Content Count

  3824
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

yumanji last won the day on March 31 2014

yumanji had the most liked content!

Community Reputation

38 Excellent

2 Followers

About yumanji

 • Rank
  Advanced Member

Converted

 • Location
  okolice warszawy
 • Interests
  literatura,kino,jazda konna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Moim zdaniem bez sensu z Pesto, bo jak sie chłopaki nie dogadają, to co dalej?Pesto wróci do schroniska? Jest chętny na Pesto z Dolnego Śląska,ale musiałabym go zawiezc,zobaczymy co powie jutro na temat kosztów. A co do tej pani od Zefira no to nie wiem.Ja będę w Radysach 12 grudnia .
 2. Jeśli pamiętacie Sezama, wielkopsa w typie molosa ,który mieszka u mnie od stycznia...to takie info.Zadzwonił być może ten jeden, właściwy telefon.:-).Pani ma dom w Bieszczadach, hoduje konie, ma kota i owczarkę środkowoazjatycką ,a do szczęścia brakuje jej chyba tylko właśnie Sezamka.Muszę tylko pomyśleć,jak i za co się wybrać w Bieszczady :-).
 3. On miał jechać do hotelu gdzieś w Polskę, zamiast niego pojechał inny, więc nie wiem,czy ci ludzie zdecydują sie potem wziąć Bastera.
 4. I znów zmiana ,jeśli chodzi o tzw Kuleczkę :-). Wystrzygłam wczoraj kupę kołtunów z podbrzusza i to jednak jest zdecydowanie PAN Kuleczka.Przyznaję,ze mozna się było pomylić,bo kołtuny ,brak jąder i małe to przyrodzenie niestety.
 5. Plastus nie pojechał tydzień temu, został wstzrymany chyba przez lekarza.Teraz nie mógł pojechać Baster, więc musiałam na cito zdecydowac kogo zabrać, bo miejsca było szkoda.No i się okazało,ze Plastuś ma tylko problem z łapką,ale w hoteliku to obejrzy lekarz,więc chłopina zabrany.
 6. Zabrałam jeszcze dziś z Radys Plastusia, schronisko zgodziło się go wydać, mimo problemów z łapką.Jest już w hoteliku. A Pan Kuleczka jest Panią Kuleczkową :-).
 7. Ciacho nie pojechał, pani znalazła psa na swojej ulicy, starego jakiegoś.Bardzo przepraszala itd. Jagna ,która jest na dt ma mocznicę, niestety.Młoda sunia,wet ją ocenił na ok 1,5 roku, no i wdrożono natychmiast leczenie.
 8. Koniaka wzieła pod opiekę Fundacja Adopcje Malamutów, widać za mało malamutów mają ;-). Marcysia dzwoniła właśnie do mnie,bo biegunkę ma,ale sunia ładnie chodzi na smyczy, no i alarmuje,kiedy chce wyjsć na dwór, a chciała całą noc.Już macha ogonekiem i domaga się głaskania. Podróz pociągiem była podobno straszna.
 9. Moze i siedzi,ale ja bym go nie poznała,choć siedziałam z nim kilka godzin w samochodzie. Uśmiecha się na każdym zdjęciu, a to był emocjonalny wrak .
 10. No i Szynszyl:-).Pan stwierdził,ze to jego pies.Siostra jego,ze też.W domu podobno pies poznał wszystko i wszystkich i wskoczył na stół, bo zawsze tak robil.Pan wdzieczny i ze cudownie pdnaleziony.Założmy :-P
 11. Wróciłam :-). Jagna na dt, dobrze bo kregosłup na wierzchu. Tenor przepiękny, taki jakby długowłosy posokowiec,poł drogi siedział mi na ramieniu , dosłownie, pojechał na razie do lecznicy,ma jakąs opuchliznę duza pod okiem i płyn kolo zuchwy,ale lekarz mowi,że nic groźnego. Marcysia zarzygana pojechała pociagiem do dobrego domu do Torunia. Odłowiona cięzarna suka spod Mińska wróciła do dziewczyn ,które ją znalazły, w pon ma sterylkę i juz będzie miala dom. Wiewiórka śliczna,bez stresu,państwo zachwyceni, jadła im z ręki smakołyki,machała ogonkiem, odrobaczyłam i zakropliłam.Jestem umówion
 12. Zadałam Panu to pytanie, no i ze nie chcę mieć Szynszyla w domu, ale Pan powiedział,ze nie ma takiej opcji,zeby to nie był jego pies :-p.Będę jeszcze z nim rozmawiać.Miał dwa , drugi był czarny ( brat) , nazywały się Bronek i Komorek ;-) , no i zostały podobno ukradzione.W domu ma Moskiewskiego Stróżującego, który bardzo tesknił :-P.Mimo wszystko pan brzmi normalnie i konkretnie. Jagna jedzie do dt,a nie do pani weterynarz z Łomży do ds, bo pani się obraziła,ze w schronisku nie odbierali telefonu i ona juz nie chce pieska.
×
×
 • Create New...