Jump to content
Dogomania

ZALANE PRZYTULISKO. Akcja sprzątania 9-13 czerwca. BRAKUJE CHĘTNYCH!!!


NatiiMar

Recommended Posts

Ja jestem już goła w tym miesiącu, ale w czerwcu wyślę ile będę mogła, moja mama i brat też zadeklarowali, że coś dorzucą. To zapewne będzie kropla w morzu potrzeb. A najgorsze jest to dziewczyny, że gmina miała schronisko w du.pie przed powodzią a po powodzi tym bardziej bo kasa będzie potrzebna dla ludzi a nie ,,jakiś'' psów i kotów:(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Dora']Schron w krakowie juz praktycznie pusty, a co tam u was ??[/QUOTE]

A u nas nie mam pojęcia. Myslę,że psy tam jeszcze sa. Prawdopodobnie razem z trzema pracownikami schroniska. Czekam na więsci z opola. Tamtejsze schronisko jest gotowe na przyjęcie kilkunastu psów. Narazie nie dzwonią, więc prawdopodobnie nie ma ich jak wydostać z zalanego schroniska.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kami_23']Ja jestem już goła w tym miesiącu, ale w czerwcu wyślę ile będę mogła, moja mama i brat też zadeklarowali, że coś dorzucą. To zapewne będzie kropla w morzu potrzeb. A najgorsze jest to dziewczyny, że gmina miała schronisko w du.pie przed powodzią a po powodzi tym bardziej bo kasa będzie potrzebna dla ludzi a nie ,,jakiś'' psów i kotów:([/QUOTE]

ludzie prędzej potrafią sobie pomóc niż zwierzęta, to od nas zależy ich życie

Link to comment
Share on other sites

Kto jest z Krakowa i okolic, zajrzyjcie pomagajcie.......

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/32052-Krak%C3%B3w-w%C4%85tek-pom.-plakat-rozlicz.-dla-ps%C3%B3w-i-kot%C3%B3w-bezd-w-KR-owie-LINKI-Pwp-str.-1/page1059"]http://www.dogomania.pl/threads/32052-Krak%C3%B3w-w%C4%85tek-pom.-plakat-rozlicz.-dla-ps%C3%B3w-i-kot%C3%B3w-bezd-w-KR-owie-LINKI-Pwp-str.-1/page1059[/URL]


[B]Prośba o rozsyłanie po forach i stronach internetowych informacji, żeby wszyscy kierowali się po zwierzęta na Kobierzyńską w Krakowie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj była mowa o 20, dzis już 30. Po powodzi jedyne co można zrobić, to chodzić po ludziach i pytać kto brał psa...

Mam wrażenie,ze znów im sie upiecze...po raz kolejny.

Dostałam informację,że ponoć budynek jest zalany, ale kojce nie. Tak twierdzi kierownik.

Link to comment
Share on other sites

a jak chcesz chodzic po ludziach jak nikt prawdopodobnie nie spisywał komu daje psy
tak oni twierdzą, że kojce są suche. wokół woda budynek zalany - który jest wyżej niż kojce. ale kojce suche? niestety nikt tego nie może potwierdzić. moze niech wyśle mmsa?


[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images42.fotosik.pl/208/692041bcf198b30fmed.jpg[/IMG][/URL] tak było o 10 przed domem przytuliska :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ellig']Sa w stadninie w Klubie jezdzieckim i bardzo duzo osob prywatnie wzielo do siebie psy....[/QUOTE]

Świetnie !! jednak można i to z mega-ilością poradzić sobie!!
To może niektóre już zostaną w tych prywatnych domkach?? :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NatiiMar']Wczoraj była mowa o 20, dzis już 30. Po powodzi jedyne co można zrobić, to chodzić po ludziach i pytać kto brał psa...

Mam wrażenie,ze znów im sie upiecze...po raz kolejny.

Dostałam informację,że ponoć budynek jest zalany, ale kojce nie. Tak twierdzi kierownik.[/QUOTE]

Ciekawie to brzmi..budynek zalany a kojce nie .. Można by pomyśleć, że kojce unoszą się na wodzie :niedowia:
a gdzie są pracownicy skoro budynek zalany??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pietrucha204']jedno jest pewne. jesli jakiś pies się utopi i tak będą próbowali zatuszować sprawę w prosty sposób. nie wiemy ile psów faktycznie poszło do ludzi czy to bylo 10-20-30? jesli jakiś zginie to powiedzą, że ludzie zabrali... a razem z psami na dno pójda ich kartoteki...[/QUOTE]

może również dlatego pracownicy schroniska zostali na dyżur .. do tuszowania tragedii ..
.. oby ten scenariusz był lepszy ..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pietrucha204']wszystkie informacje o rzekomych suchych kojcach pochodza tylko od pracownika który sie każe nazywac kierownikiem. nikt zzewnątrz tam nie podpłynął i nie wiemy jak tam jest na prawdę. nie wiem skąd wzięli 3 pracowników: ja wiem o 2, trzecia osoba to nie wiadomo kto to - nie pracownik. Pracownicy jedynej, która na prawde dbała o psy kazali wczoraj o 17 isc do domu i zostali sami tam. jak myślicie po co??? jeśli nikt tam nie sprawdzi jak wyglądają kojce to nie można w to wierzyć. a nikt tam nie płynie bo samozwańczy p. kierownik twierdzi, że panuje nad zywiołem (??!!??)[/QUOTE]


a strażacy nadal zajęci
nikt nie może tam popłynąć na chwile i zobaczyć z służb ratowniczych

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...