Jump to content
Dogomania

szajbus

Members
 • Content Count

  27287
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by szajbus

 1. Gaja jest malutką terminatorką. Już nie raz pokazała ile siły i woli życia jest w tym maleńkim ciałku. Cieszę się, że już sytuacja jest opanowana. Te rocznice.... i wzmożona tęsknota, wzmożony ból i powracające obrazy tamtego dnia, które palą niczym żar.
 2. Radku jak się czuje Gajunia?
 3. Ja też. U mnie zawsze były dziewuszki. :)
 4. Trzymam z całych sił .
 5. Radku to nam nigdy nie minie. Czemu one żyją tak krótko? Kocham Was moje maluszki
 6. I ja zaciskam swoje. Mam nadzieję, że na nerwach się skończy. U nas wyniki są ok. a też się bałam. Aczkolwiek w tym wieku w każdej chwili cos się może przyplątać. Za 23 dni Zuzia skończy 14 lat.
 7. Mówi się, że czas leczy rany. Guzik prawda. On powoduje, że rany stają się mniej palące, ale wciąż są i wciąż bolą. Nie ma dnia, żebym nie uroniła łezki z tęsknoty za tymi, którzy odeszli: za rodzicami, bratem, psinkami. Miłość do nich, tęsknota za nimi wciąż są takie same pomimo upływu czasu.
 8. Pamiętam o Was dziewczynki
 9. Ciągle zmiany i zamiast ułatwienia są utrudnienia. Wczoraj wspominałam z moją siostrą nasze sunie, nawet te z dzieciństwa. Był śmiech, a potem... łzy i potworna tęsknota. Kocham Was wszystkie moje maluszki.
 10. Aguś dzieje się. Oj dzieje. Cały czas worki z piachem , spoglądanie w chmury i obserwacja wszystkich map pogodowych. W tym roku popłynęliśmy tak, że zapadła się część podwórka, a że nasze budynki są wybudowane na kurzawce mają robić badania czy nie zrobił się pod spodem lej depresyjny tym bardziej, że w piwnicy jest cały czas mokro i nie wiadomo od czego. Kiedy to zrobią? Pojęcia nie mam, bo jak nie wiadomo o co chodzi , to zawsze chodzi o pieniądze. Do tego trzeba wliczyć też nie wiadomo dlaczego częste awarie prądu i to takie, że pół miasta jest spowite ciemnościami a mamy własny GPZ. Ten w
 11. Mnie też brakuje. naszych suniek.
 12. Dawno mnie tu nie było. Kolejny pobyt w szpitalu za mną. U mnie jak się nic nie dzieje, to nie dzieje, a jak zadzieje to nagle i z przytupem. Próbowałam coś napisać ze szpitalnego łóżka z telefonu, ale to nie dla mnie. wiec śliniłam go kilka razy dziennie całując w nim Wasze fotki. Trzymajcie kciuki moje kochane maluszki. Tego nigdy za wiele.
×
×
 • Create New...