Jump to content
Dogomania

ZALANE PRZYTULISKO. Akcja sprzątania 9-13 czerwca. BRAKUJE CHĘTNYCH!!!


NatiiMar

Recommended Posts

[quote name='soboz4']Roześlę gdzie się da i na pewno wspomogę, straszne to wszystko, zwierzakami jakoś dziennikarze się nie przejmują robiąc reportaże z powodzi[/QUOTE]

Też to niestety zauważyłam :( o zwierzętach się nic nie mówi :( wiem, że ludzkie życie jest najważniejsze, ale gdy ludzie bezpieczni to może by też zwierzętom pomóc? :( a co z mniejszymi zwierzętami, kotami, gryzoniami, itd.? :(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='NatiiMar']Jestem zdenerwowana i zdruzgotana postawą pani z TOZu, która zawsze broniła tego kierownika. Wypowiadała się w radiu lokalnym,że wszystko jest w porzadku i ludzie panikuja. Że cała dobę ktoś z psami siedział i PROSI O JEDZENIE DLA TYCH LUDZI!!!

Natychmiast zadzwoniłam do radia, a tam usłyszałam od wzburzonego dziennikarza,że kierownik to kretyn. Czyli ludzie zaczeli się na nim poznawać. Wczoraj była łódka, pan kierownik jej nie chciał. Dzis łódki nie ma, to nagle mu się jej zachciało. I wielce heroiczny bohater, który walczy do ostatka. Pan redaktor powiedział mi także, że pan kierownik odmówił pomocy i powiedział tak, cytuję:
"nie będzie nosił każdego psa na plecach na suchy ląd".

Sami wyciagnijcie wnioski!

Ja serdecznie dziękuję Wam wszystkim. Mój telefon nie cichnie. Wciąż ktoś dzwoni z propozycja pomocy. Opolskie schronisko może zabrać jakieś 12-15 psów, ja zorganizuję miejsce dla ok. 10-12. Tylko kwestia zabrania ich stamtąd. I najchętniej to już bym ich nie oddawała tym podajacym się za miłosników zwierzat. A na koniec,żeby było smiesznie to powiem wam ciekawostkę. [B]Cała trójka jest w zarządzie kędzierzyńskiego TOZu.[/B]..[/QUOTE]


To wiele tłumaczy!! Postawa kierownika i tych przedstawicieli TOZu jest karygodna!!
Za to Wasza bezcenna! Dziewczyny uratujcie te biedne psiska. My jesteśmy za daleko i ręce opadają z tej naszej bezsilności!! Wierzymy, że uda Wam się powyciągać na czas te podtopione psiaki!

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy wszystkie psy żyją, prawdopodobnie tak. Teraz trwa akcja i zastanawianie się jak je wydobyć ze schroniska. Był na to czas,ale wszyscy twierdzili,że sobie poradza...

Według pracowników schroniska wszystko jest w porządku...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NatiiMar']Nie wiem czy wszystkie psy żyją, prawdopodobnie tak. Teraz trwa akcja i zastanawianie się jak je wydobyć ze schroniska. Był na to czas,ale wszyscy twierdzili,że sobie poradza...

Według pracowników schroniska wszystko jest w porządku...[/QUOTE]

Skoro tak, to czy oni mogą wysłać aktualne zdjęcie sytuacji w schronisku?? żeby rozwiać wszelkie wątpliwości??
na pewno mają komórki ..

Link to comment
Share on other sites

Według informacji pracownicy schroniska, trzy osoby są na miejscu z psami. Sytuacja według nich jest w porządku. To kłóci sie z tym, co podaja w radiu. Cały czas mówią,że tamte tereny już są całkowicie zalane. Próbuję dzwonić do schroniska, ale wciąz jest zajęte. Albo mają tak duzo telefonów,albo odłozyli słuchawkę....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaja555']jak coś takiego czytam to mam wizję potopionych psów na łańcuchach przywiązanych do budy

bo jak nie chcą psów nosić na plecach, to przynajmniej jak się je odwiąże to mają szanse przeżyć![/QUOTE]

Matko.. ja od wczoraj myślę o tych wszystkich biednych psiakach na łańcuchach :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='idusiek']natalia, a ty nie mozesz tam podjechac i napisac jak ta sytuacja wyglada?[/QUOTE]

Ja jestem odcieta od Kędzierzyna, mieszkam w Ujeździe.
Tam juz nie da się dojechać, trzeba miec łódkę.

Psiaki nie sa na łańcuchach. Są w kojcach.

Link to comment
Share on other sites

Oglądam wiadomości telewizyjne i zdumiewa mnie, że nikt nie mówi nic o zagrożonych zwierzętach- a zwłaszcza o tych ze schronisk ! Sądzę, że wszyscy tam mają głęboko w d..pie te nieszczęsne zwierzaki ! Ale cholerna znieczulica ! Nawet jeśli są w kojcach, to bez ratunku nie mają szans na przeżycie ! :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NatiiMar']Przytulisko jest też całe zalane. Naszczęscie psom nic nie grozi, ale zniszczenia będą faktycznie duże.[/QUOTE]

:( :( :( :(

[quote name='cyranka']Oglądam wiadomości telewizyjne i zdumiewa mnie, że nikt nie mówi nic o zagrożonych zwierzętach- a zwłaszcza o tych ze schronisk ! Sądzę, że wszyscy tam mają głęboko w d..pie te nieszczęsne zwierzaki ! Ale cholerna znieczulica ! Nawet jeśli są w kojcach, to bez ratunku nie mają szans na przeżycie ! :([/QUOTE]


Potem dziwić się, że ludzie w Polsce są tacy obojętni na psie i zwierzęce cierpienie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...