Jump to content
Dogomania

Bary szorstkowłose cudeńko po 1,5 roku wreszczie w nowym domu!


ewelinka_m

Recommended Posts

  • Replies 846
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Divia_gg, dobrze powiedziane.

W związku z tym, ze czarno widzę jakieś inne lokum dla Barego, bo zainteresowanie zerowe, zastanawiam sie nad prawdziwym kojcem. Tylko to ogromny wydatek.
Mam prośbę. Utrzymanie tak ogromnego psa sporo kosztuje, a Bary nie ma wcale pieniędzy. Myślę, że 200 zł miesiecznie, to nie przesada. Czy ktos pomoże chociaż w jego utrzymaniu? Oddać go do schroniska nie wyobrażam sobie. Zreszą i tak zostałby pewnie szybko uśpiony, gdyby był agresywny w stosunku do psów z boksu. Nikt inny go nie chce, a z Sonia nie może już być.

Divia, z tych pieniędzy, które mi przysłałaś wezmę 100 zł do poł. miesiąca. Bardzo prosze o wsparcie Barego, bo absolutnie nie dam rady utrzymać go i jeszcze wydać ponad tys. zł na kojec.

Link to comment
Share on other sites

Divia - jestem na zaproszenie... totalnie jednak spłukana :(
Bary śliczny, szkoda, że tak chuligani.
Widzę, że informacje do hotelików już powysyłałyście. Chyba właśnie od prowadzących hoteliki najlepiej dowiedzieć się o koszty i kontakty co do stawiania kojców... Sama niestety nie mam takich znajomości.

Link to comment
Share on other sites

Szukanie hotelu w dużej odległości też mija się z celem, bo wtedy transport wyniesie sporo więcej niż utrzymanie psa przez miesiąc w dt.

Jakimś rozwiązaniem by było kupienie gotowego kojca, bo mógłby on później służyć również inym psom, ale to wydatek na najmniejszy ok.1800 zł, czyli dla nas nierealne.

A nawet, gdyby zrobić jakiś kojec, to przecież trzeba kupić materiały i wynając kogos do zrobienia. Przeceiz nie mozna wymagac od Jaagi,że robiła takie inwestycje, które dla niej wogóle nie sa potrzebne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Basia1968']jak zrozumiałam Jagga zgodziłaby się trzymać Barego, ale musimy wykombinowac kojec? i oczywiście trzeba zapewnic środki dla Barego na utrzymanie -[/QUOTE]
Ja chyba też tak zrozumiałem- że mamy mieć na utrzymanie 200 zł/m na Barego.

Jaaga ale jak z remontem kojca, czy dasz radę, pewnie że tak naprawdę to jak pisze Erka może się przydać dla innych psiaków- ale teraz taki wydatek na kojec - jak Jaaga myślisz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rybka_39']Jaki jest koszt kojca i budy?
Zróbmy zbiorkę, to się kojec wybuduje i bary będzie mógł bezpiecznie zostać na DT.[/QUOTE]
A może to Rybko dobry pomysł- zrobienie zbiórki na nowy kojec u Jaagi, a najwięksi darczyńczy mieliby w przyszłości profity u Jaagi - ale oczywiście o mieszkańcu kojca decyduje Jaaga.
Jaaga podpowiedz nam jakie masz zdanie:-)

Link to comment
Share on other sites

Gdyby był kojec, to oczywiscie Bary mógłby zostac, bo najwyzej tam dawałabym Sonie na dzień, a jego na noc. W dzień Bary jazgocze bez przerwy na kozy. Mam budę, ale nie jestem pewna, czy do niej którys sie zmieści.
Jakby ktoś pomógł finansowo w utrzymaniu u mnie Barego i dorzucił cos do kojca, to byłoby super. Nawet najtańszy, schroniskowy hotelik wyjdzie drożej. Zresztą Bary nie jest zaszczepiony przeciwko chorobom wirusowym a jest młody, wiec nie wiem, czy nie strach dawać go do schroniska.
Kojec kupię, tylko do tego jeszcze muszę kupic krawężniki, bo z podłogą kosztuje dodatkowe 300 zł. To wydatek ponad tys. zł.
Z Sonią w łazience ledwo już wytrzymujemy.

Link to comment
Share on other sites

divia_gg - Ty jestes taka obrotna osóbka, może założysz wąteczek kojcowy dla barusia. Będziemy tam zbierać na budowę kojca. Pamiętam kiedyś chyba gdzieś pod Warszawą dziewczyny miały taki wątek i powiem Wam, że migiem uzbierały. Będziemy offować, błagać i w ogóle - tylko Jagga musi sie wypowiedzieć

Link to comment
Share on other sites

Kurcze na pewno zrobic moge zazarke pt: budujemy kojec dla barego, czy u kohcnaje Jaagi, cos w tym klimacie. Bo te fantowe bazarki z kolei na Albinke przeciez ida, bo tak kolejna studian. Co Wy na to? Mam wizje tego, ajk zrobie to wysle;) Mam w planach tez bazarek zdjcewiowy, ale tam kokosow nie bedzie. Choc tez mozna z przznaczeniem na ten kojec. Bo jakby zrobic zbiorke na kojec, to przeciez bedzie sluzyl innym psiakom, czyli potrakltowac to mozna jako inwestycje.. A chyba Jaadze sie nasza pomoc nalezy, co do tego nie ma zadnych watpliwosci.
Moze macie jakis znajomych co mogliby w materiale pomoc, zasponsorowac?

Trzeba uruchomic znow wszystkie poklady znajomosci...

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] divia_gg - Ty jestes taka obrotna osóbka, może założysz wąteczek kojcowy dla barusia. [/QUOTE]

Basiu Ty mnie tu pod wlos nie bierz;) Wiecie, ze ja moge takie cos prowadzic, ale musze Was prosic o rozsylanie takze, bo jednak kazde wyslanie troche zajmuje a w pracy juz sie zaczela..praca, wiec nie mam az tyle czasu. Na poczatek proponuje ten bazarek, a potem watek kojcowy. Co Wy na to? Czekam na sugestie wszelkie, razem cos wymyslimy...;)

Link to comment
Share on other sites

[B]karolcia28 [/B]napisz moze do Jaagi, gdzie Bary jest, ok. Bo nie wiadomo o ktorej ewelinka bedzie. Wiem, ze cos miala nie miec czasu ostanio;)

[URL="http://www.dogomania.pl/../members/15232-Jaaga"][B]Jaaga[/B][/URL]

To jej profil cobys szukac nie musiala;)


Basiu, ale wieczorkiem. Bazarek pod tytulem "Budujemy Baremy kojec" czy jakos tak. Kazdy bedzie mogl sobie kupic jakas czesc kojca, takiego wypasnego, nie byle jakiego;) No i bedziemy offowac moi drodzy bo sie trza bedzie spezyc konkretnie;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...