Jump to content
Dogomania

Aż trudno w to uwierzyć... nasz Kąsek za TM...


mru

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Słuchajcie

Są gorsi, a ten przynajmniej karmi psy, pozwala z nimi pracować i wydaje bez ceregieli

Mógł nie wydać, bo taki pies to kasa od gminy przecież

Dajcie mu spokój, przynajmniej jest gdzie okoliczne bidy przetrzymać - serio mówię

Jak napiszecie skargę i mu przybytek zamkną, to co będzie z psami potrzebującymi pomocy? Tam chociaż mają ciepło, sucho i nie są głodne - w ich wypadku to i tak dużo niestety

Link to comment
Share on other sites

tak, gdyby nie dr R. to psy faktycznie kończyłyby marnie - właśnie w Korabiewicach lub przed... w lesie :/
znamy pana G... i jego metody

a tak chociaż część psów ma szansę...
tak btw, tu jest [B]wątek psów lecznicowych[/B]:[URL]http://www.dogomania.pl/threads/175602-psiaki-z-lecznicy-pod-WarszawAE-czarny-ON-do-uA-pienia-trzeba-go-ratowaAE-post-9[/URL]

psy w lecznicy źle nie mają, nie głodują, mają spacery
tylko niestety podejście do przypadków takich jak Kąsek jest jakie jest... :/
no i potrzebne są adopcje... :roll:


dopiero weszliśmy do domu... śmierdzę kupą, jakimiś sikami, psiarnią - czyli Biskiem :P
wieźliśmy chłopaka jeszcze po Kąsku do nowego domu...
najpierw musieliśmy go "wykraść" z boksu, okazało się że Bisk nie ma obroży, potem jechał mi na kolankach a waży ze 40 kg...

no i w nowym domu nie wiem czy zostanie :/ wszystko jest ładnie pięknie, ludzie są świadomi, warunki są super... tylko Bisk pogonił (zabawowo) kota rozwalając przy tym "zamecek" z klocków i wnuczek pani się popłakał i przestraszył i w ogóle apokalipsa! nie wiem, ja się nie umiem z nikim ani ze sobą tak pieścić :/
państwo oczywiście wiedzą, że ja nie mam dokąd zabrać Biska... mają dać mu szansę...
Bisk to super pies! lab w ciele mix rottka ;) chciałabym, żeby mu się udało... :roll:

teraz nie dość, że jestem padnięta to jeszcze się denerwuję...


[B]wracając do Kąska [/B]:) dzięki za dzisiejszą akcję!
malibo, Omar - dziękuję!!! wszystkim, którzy są na wątku i tym, którzy prosili mnie o nr konta - także :)

z niecierpliwością czekamy na diagnozy Kąska, on faktycznie wcale stary nie jest... dla mnie max 6 lat!
fajny psiak, cały niestety w stresie
nie wiem, co go tam spotkało na tej Julianowskiej, w sumie koczował tam parę dni...
mimo to daje się spacyfikować, nie reaguje panicznie na ludzi
dziś w ogóle dał sobie zrobić dużo! no i chodził lepiej. może większy kojec mu pomógł.

będzie dobrze, wyprowadzimy Kąska na prostą :)
miejsce w hotelu potwierdzone!

Link to comment
Share on other sites

no a kot uciekając "podlapał kolanko" dzieciakowi! zadrapał nawet i to tylko naskórek lekko... no zaraz były lamenty i tulenie... :roll:
za moich czasów to codziennie na podwórku kolana zdzieraliśmy biegając w samych majtkach i cieszyliśmy się z tego...

Link to comment
Share on other sites

Jak tak to czytam to az cisnienie mi skacze....koszmar kurna koszmar...
Ja dzisiaj malo zawalu nie ostalam bo "moja" wyadoptowana suka Cc jamnisia pogryzla...Panstwo jednak chca pracowac i zdaja sobie sprawe ze to czesciowo ich wina bo suke rozpuscili, nieswiadomie chwaliali za zle zachowanie...na moje pytanie czy chca suke oddac stwierdzili ze mnie pogielo bo o psa trzeba walczyc, trzeba dac mu czas i szanse na zamiane zachowan...jamnik na szczescie strasznie nie oberwal ale pewnie juz sie nie beda bawily ehh

Link to comment
Share on other sites

Tak, Iskra ukradła 1 klocek Lego, bo nie wiedziała, że jest NOWY - do zabawy dostała przeciez STARE.
I padły epitety "złosliwa" i "mści się, ale za co?" Uwierzycie? Nawet nerwowe reakcje w samochodzie, czyli pawik, były okreslane mianem "złosliwość". Zaznaczam, ze pies nie ma choroby lokomocyjnej:roll:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...