Jump to content
Dogomania

pola53

Members
 • Posts

  2851
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

Converted

 • Biography
  miłośniczka zwierząt wszelkich
 • Location
  zachodniopomorskie
 • Interests
  języki obce, historia, zwierzęta
 • Occupation
  nauczycielka

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

pola53's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

 • Week One Done Rare
 • One Month Later Rare
 • One Year In Rare

Recent Badges

19

Reputation

 1. Dziewczyny, jestem z Wami od dawna, teraz ja potrzebuję od Was pomocy. Nic strasznego. Moja koleżanka, oddana zwierzętom i cały swój wolny czas i pieniądze poświęca na pracę dla zwierząt. Została nominowana do tytułu osobowości roku za tę działalność. DO dzisiaj prowadziła, ale drugi jest ksiądz i po mszy mocno mu skoczyło, wiadomo dlaczego. Bardzo Was proszę, zagłosujcie za nią. Ona dla ludzi nie zawsze jest przyjemna, ale kocha zwierzaki z całego serca. Jest nauczycielką, ale grono w mojej wsi jest zawistne, nie zagłosuje. Kto może, poświęćcie 2,70. Oto link: https://gs24.pl/p/kandydat/wiola-cholewa%2C1903021/
 2. Hej dziewczyny. Ja tam u Nadziejki na bazarku coś licytowałam. Chyba nawet się pomyliłam z numerkami, ale to nie ważne. Przelałam w sobotę pieniądze za ten fant, więc nie zdziwcie się, jak przyjdą :)
 3. Witaj Ewuniu. Oczywiście, że pamiętam. Serdecznie Ci dziękuję za ciepłe przywitanie. Pozdrawiam Cię serdecznie. To ja poproszę nr 5 za 10 zł
 4. Nesia już w swoim domku :) - Page 26 - Już w nowym domu... - Dogomania

   

   

                           Serduchem calem tulinkiam Poluniu

  Badz i walcz kochana 

   milion pozdrwoien

  za wszystko modle 

 5. Witajcie w ten świąteczny czas. Wszystkim przyjaciółkom i przyjaciołom zwierząt życzę zdrowia i spokoju, bo to najważniejsze. Jestem już po operacji. Udała się, jak mówi profesor. Świadomość, że nie będzie gorzej i że nie mam już tego czegoś w głowie pozwala mi żyć względnie normalnie. Guz zniszczył sporo, w tym błędnik, więc cały czas borykam się z zawrotami głowy, przykurczem ścięgien barkowych. Jak się tylko wybudziłam, sprawdzałam, czy głowa w porządku i na szczęście myślenie mi pozostało na takim samym poziomie. Dopóki będę mogła pracować, postaram się Was wspierać, bo wiem, jak ważną robotę robicie. Sama mam 7 kotów i psa i wiem, ile kosztuje ich utrzymanie, leczenie, obróżki itp. Gdybym mogła, pomogłabym więcej. Jeszcze raz wszystkiego dobrego :). Uściski dla zwierzaczków.
 6. Ciągle czekam. Profesor obiecał, ze operacja odbędzie się do pół roku. A ono mija dopiero 15 listopada, więc czekam cierpliwie. Nie mam innego wyjścia. Pozdrawiam Was dziewczyny :)
 7. Witajcie, Na razie czekam na operację. Ponieważ w zachodniopomorskim nikt się jej nie podjął, będę operowana w Warszawie. W maju powiedziano mi, że operacja odbędzie się do pół roku, minęły dopiero 2. Na szczęście nie jest dużo gorzej i na pewno dotrzymam. Co będzie dalej, zobaczymy. Nie należę do osób, które się załamują, więc nie martwcie się niepotrzebnie. A że to głowa, a ja już młoda nie jestem, różnie może być, realnie patrząc. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze. Trzymajcie się.
 8. Cześć dziewczyny, Płacę, bo się zobowiązałam, ale gdybym przestała, to nie dlatego, ze nie chcę płacić, ale dlatego, że mnie już nie będzie. Niedługo idę na operację guza w czaszce i nie wiem, jak to się skończy. Ale będę się bronić :). Mam nadzieję, że jeszcze przez kilka lat koty dostaną ode mnie działkę.
 9. Ja mam taką kotkę. Mieszkała z moją mamą, która miała Alzheimera. Mama ją kochała, ale miała takie stany, że kot nie bardzo wiedzial, czego się po niej spodziewać. Zabrałam ją do siebie, mówię o kotce. Była znerwicowana, nie dała się nikomu dotknąć. Miała kamienie w pęcherzu, musiałam operować. Potem zatkany przewód moczowy, ale Lespewet podawany trzy miesiące pomógł i już od trzech lat mamy spokój. Kot mnie uwielbia, chodzi za mną bardziej jak pies, a nie kot. Mamy swoje rytuały przed zaśnięciem. Bez problemu daje się miziać, choć nie wszystkim obcym. Potrzeba duużo czasu. Nigdy nie myślałam, że kiedykolwiek będę się cieszyć słysząć, że kot sika równym strumieniem, ale tak jest. A przy okazji, to ja wpłacam na konto Eweliny czy Ani? Mam trzy zwierzątka na dogo, które wspieram i nie bardzo wiem, które konto jest wasze.
×
×
 • Create New...