Jump to content
Dogomania

LAZY

Members
 • Content Count

  4,697
 • Joined

 • Last visited

About LAZY

 • Rank
  Advanced Member
 • Birthday 01/12/1982

Contact Methods

 • AIM
  1380124

Converted

 • Biography
  żona:)
 • Location
  Szczecin
 • Interests
  dogoszaleństwo!
 • Occupation
  księgowa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. LAZY

  Lazy...(') i Ida...(')

  Minęło już sporo czasu a ja nadal jestem w rozsypce. Nie mogę o Idzie mówić, pisać, myśleć bez płaczu. Synek często o niej wspomina. Razem płaczemy. Dom jest pusty. Po odejściu Lazy wzięłam Idę, teraz nie mam w domu żadnego psiego towarzysza. Widok owczarków na ulicy przywołuje wspomnienia. Boję się do nich podchodzić, bo ryczę przy tym jak głupia. Jest smutno, beznadziejnie, dziwnie. Ostatnie kilka miesięcy było bardzo trudne. I dla nas i dla niej. Do dziś nie wiem co się z nią działo. Po jej odejściu był moment odpoczynku od codziennego napięcia, zamartwiania się itd. Ale teraz już się tego nie pamięta. Teraz tylko się tęskni. Myślę nawet o wzięciu kota... Szaleństwo! Proszę moje futra, żeby mi podpowiedziały co robić. Bez zwierząt w domu wariuję, Niby wszystko jest w porządku ale czegoś brakuje. Odpoczywajcie moje Królewny. Jeszcze się spotkamy. Oluś wie, że na nas czekacie i będzie Was szukał za TM [']
 2. LAZY

  Sara[`] i dzieciaki : )

  Córeczka wspaniała. A jakie świetne zdjęcia!
 3. Jo-Jo wiek Jojeczka cudowny!!! Oby jeszcze wiele wiosen w dobrym zdrowiu Was czekało!
 4. LAZY

  Sara[`] i dzieciaki : )

  Przepiękna! I jaka fajna papuśna:) Cieszę się bardzo, że Malutka jest już z Wami! MMS w Nowy Rok od Ciebie sprawił mi wiele radości. Niech Wiktoria zdrowo rośnie. Tobie życzę dużo cierpliwości i siły w codziennej opiece nad tą szybko rosnącą Kruszynką. Buziaki!
 5. Kciuki nadal zaciśnięte! Wspaniałe wieści.
 6. Pysia...dawno mnie nie było, tzn. byłam ale nie pisałam. Pamiętasz, że Lazy chorowała na raka (białaczka). Odeszła sama w domu ale po bardzo ciężkiej nocy! Wtedy nie wiedziałam dlaczego nie może sobie znaleźć miejsca, dlaczego ciągle chodzi, nie może spać. Dziś wiem. Bardzo cierpiała. I wiem jedno, nigdy więcej nie pozwolę mojemu psiemu przyjacielowi cierpieć. Podawajcie starowince leki przeciwbólowe i tak długo jak nie będzie cierpieć cieszcie się jej obecnością, a później zapomnijcie o sobie i pomóżcie jej przekroczyć TM. Wiem, że łatwo powiedzieć, że trudno wyczuć ten moment ale wierzę, że jak przyjdzie "ten czas" to będziesz wiedzieć co robić. Z innej beczki: Zmorka wygląda wspaniale! Taki piękny wiek! Małe puli to niezły urwis ale chyba potrzeba Wam takiego ruchliwego i niesfornego towarzystwa. Pozdrawiamy!
 7. Matko ależ emocje! Kino akcji się nie umywa! Dobrze, że dziewczynka już bezpieczna.
 8. LAZY

  LAZY(') i IDA(') z piekła rodem :-)

  URL=http://imageshack.us/photo/my-images/69/p1080615p.jpg/][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/1191/p1080615p.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/196/p1080869a.jpg/][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/7774/p1080869a.jpg[/IMG][/URL]
 9. Na reszcie trochę fotek:) Wspaniale. Ja mam do morza jedynie 100 km ale jakoś nie mogę się zebrać w sobie i pojechać chociaż na jeden dzień... Pozdrawiamy serdecznie!
 10. O wypadku Leny powiedziała mi siostra, ktora podczytuje dogo... PRZERAŻAJĄCE! Podziwiam, że tak sobie poradziłaś w tej sytuacji. Nie obwiniaj siebie, to wpadek i może spotkać każdą nawet najbardziej przewidującą matke (Elza....). Daj Malutkiej dalej poznawać świat i wierz że to był pierwszy i ostatni raz.
 11. Lucia czy wiadomo kiedy sunia "spodziewa" się cieczki? Tak sobie myśle, że może by dac jej zastrzyk hormonalny? Wiem, ze niezdrowe ale jak nie uda się jej wcześniej wysterylizować to może być problem z upilnowaniem jej przed adoratorami. Co Wy dziewczyny na to?
 12. LAZY

  LAZY(') i IDA(') z piekła rodem :-)

  [quote name='Katerinas']Ale jak przejdzie żłobek chorobowo, to jest szansa, że się uodporni i w przedszkolu będziesz miała spokój :)[/QUOTE] Zabrzmiało optymistycznie...mam nadzieje, że tak będzie bo inaczej osiwieję! A oto Oluś świąteczny: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/547/004hd.jpg/][IMG]http://img547.imageshack.us/img547/3250/004hd.jpg[/IMG][/URL] Nieco urwisowaty:) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/443/015tf.jpg/][IMG]http://img443.imageshack.us/img443/8481/015tf.jpg[/IMG][/URL] Na hasło "zrób groźną minkę" Oluś wygląda tak: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/844/073iv.jpg/][IMG]http://img844.imageshack.us/img844/2271/073iv.jpg[/IMG][/URL] Pierwsze sanki, oczywiście Ida robiła za psa pociągowego. [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/69/017lio.jpg/][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/9483/017lio.jpg[/IMG][/URL] A tak Oluś kocha Idę:) [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/580/p1070934.jpg/][IMG]http://img580.imageshack.us/img580/2540/p1070934.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/62/p1070935v.jpg/][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/6443/p1070935v.jpg[/IMG][/URL]
 13. W odpowiedzi na zaproszenie Zofija deklaruję 30 zł. miesięcznie stałej deklaracji.
 14. LAZY

  LAZY(') i IDA(') z piekła rodem :-)

  Hej dziewczyny. Czas leci nieubłaganie! Aż strach się bać. Na szczęście póki co wszystko układa się dobrze i cieszymy się byciem razem. Pozdrawiamy Was serdecznie!
 15. LAZY

  Sara[`] i dzieciaki : )

  Aguś bierz owczarka... to prawie jak bokser, hihih. No może ciut większe i bradziej włochate. Ps. Mogę Idę tanio oddać! Ba, nawet dopłacę do transportu:) P.S. Nie dołuj się kochana!
×