Jump to content
Dogomania

LAZY

Members
 • Posts

  4697
 • Joined

 • Last visited

About LAZY

 • Birthday 01/12/1982

Contact Methods

 • AIM
  1380124

Converted

 • Biography
  żona:)
 • Location
  Szczecin
 • Interests
  dogoszaleństwo!
 • Occupation
  księgowa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

LAZY's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

10

Reputation

 1. Minęło już sporo czasu a ja nadal jestem w rozsypce. Nie mogę o Idzie mówić, pisać, myśleć bez płaczu. Synek często o niej wspomina. Razem płaczemy. Dom jest pusty. Po odejściu Lazy wzięłam Idę, teraz nie mam w domu żadnego psiego towarzysza. Widok owczarków na ulicy przywołuje wspomnienia. Boję się do nich podchodzić, bo ryczę przy tym jak głupia. Jest smutno, beznadziejnie, dziwnie. Ostatnie kilka miesięcy było bardzo trudne. I dla nas i dla niej. Do dziś nie wiem co się z nią działo. Po jej odejściu był moment odpoczynku od codziennego napięcia, zamartwiania się itd. Ale teraz już się tego nie pamięta. Teraz tylko się tęskni. Myślę nawet o wzięciu kota... Szaleństwo! Proszę moje futra, żeby mi podpowiedziały co robić. Bez zwierząt w domu wariuję, Niby wszystko jest w porządku ale czegoś brakuje. Odpoczywajcie moje Królewny. Jeszcze się spotkamy. Oluś wie, że na nas czekacie i będzie Was szukał za TM [']
 2. Po 10 latach znowu czas bólu i rozpaczy. 21 maja wcześnie rano odeszła Ida. Nagle, niespodziewanie. Nie byłam na to gotowa. Wszyscy ciągle pytali ile ten szczeniak ma lat. Ona powinna była jeszcze żyć! Serce rozrywa ból, chociaż wiem, że Jej jest teraz lepiej, że kiedyś spotkamy się za TM. Czas pewno ukoi ból ale na razie powroty do domu są straszne. Każda codzienna czynność sprawia ból, powracają wspomnienia. Kocham Cię Idusiu i tak bardzo za Tobą tęsknię!
 3. 21. maja odeszła moja kochana Ideczka. Miała 10 lat. Jestem w totalnej rozsypce... Do zobaczenia za TM!
 4. [quote name='modliszka84']A ktoś posyłał dzieci do żłobka? Czy tylko ja taka wyrodna będę...?[/QUOTE] Ja Olka dałam do żłobka jak miał rok i dwa miesiące. I nie żałuję. Chodził do państwowego żłobka, było tanio i do tego bardzo sensownie. Olek jest bardzo odważnym dzieckiem, do każdej grupy dzieci bawiących się na podwórku podchodzi sam i włącza się do zabawy. Pięknie śpiewa, recytuje, umie sam zjeść, rozebrać się i częściowo ubrać. Chorował trochę ale bez szaleństwa. Póki co wszystkie poważne choroby nas ominęły. Łapał jedynie wirusy. Raz miał lekkie zapalenie oskrzeli i raz zapalenie gardła. Dostał 2 razy antybiotyk w ciągu tych 2 lat w żłobku. W tym roku poszedł do przedszkola i jest szczęśliwym przedszkolakiem. Nie chce z przedszkola wychodzić! Od początku (poza dwoma tygodniami adaptacji w żłobku) przebywał w żłobku od 7.45-16.15. Obecnie w przedszkolu jest podobnie, przy czym przywożę go już na 7.15. Innego wyjścia nie mam ale nie zauważyłam, żeby było to ze szkodą dla Młodego. Radzi sobie świetnie i bardzo fajnie się rozwija. Nie martw się że jesteś wyrodną matką, żłobki i przedszkola są po to aby rodzice mogli pracować. Nie każdy może sobie pozwolić na 3 lata wychowawczego i pracę na pół etatu, żeby dziecko odbierać z przedszkola wcześniej.
 5. Czas leci jak szalony... odwiedzałam Ozulca i Zmorkę i gdyby nie już siwiejące pyski to bym w 10 i 12 lat nie wierzyła, bo człowiek myśli że czas stanął w miejscu.
 6. Żyjecie Aguś? Co tam u blondyneczki słychać? Idzie w tym roku do przedszkola? Zawsze jak przejeżdżam koło waszego domu to zaglądam czy przypadkiem Zosia nie bawi się na podwórku.
 7. Ponad rok temu tu zaglądałam. Jakoś tak czasu nie ma na pisanie. Czasami coś czytam ale bardzo rzadko piszę. Ida coraz starsza. W styczniu skończy 9 lat. Widać to po niej. Co prawda nadal rwie się do zabawy ale po większym szaleństwie bolą ją tylne łapki. Jest twarda i nie marudzi ale widzę jak ciężko podnosi się z podłogi. Dobrze, że zmieniliśmy miejsce zamieszkania i obecnie sunia jeździ windą a nie chodzi schodami. Olek ją niezmiennie kocha nad życie! Co prawda ustawią ją po kątach jak zrobi coś nie po jego myśli ale uwielbia się także do niej przytulić. A to moje "dzieciaki": [IMG]https://imagizer.imageshack.us/v2/775x673q90/539/xipZQH.jpg[/IMG]
 8. Widujemy Was czasem na spacerach w okolicach Placu Dziecka:) Weron radzi sobie całkiem nieźle motorycznie i wygląda pięknie!
 9. Córeczka wspaniała. A jakie świetne zdjęcia!
 10. Jo-Jo wiek Jojeczka cudowny!!! Oby jeszcze wiele wiosen w dobrym zdrowiu Was czekało!
 11. Ależ Ci ta blondyneczka szybko rośnie! Śliczna z niej dziewczynka, skradnie niejedno serce!
 12. Ależ się Jojeczek zmienił... buziaki dla Was!
 13. Przepiękna! I jaka fajna papuśna:) Cieszę się bardzo, że Malutka jest już z Wami! MMS w Nowy Rok od Ciebie sprawił mi wiele radości. Niech Wiktoria zdrowo rośnie. Tobie życzę dużo cierpliwości i siły w codziennej opiece nad tą szybko rosnącą Kruszynką. Buziaki!
 14. Cudak fotki córeczki ze zwierzakami świetne! Widać, że miłość do zwierzaków odziedziczyła po mamusi:)
×
×
 • Create New...