Jump to content
Dogomania

TARNÓW - 4 psiaki, koń i rodzina. Podaruj radość na Święta!


Recommended Posts

[quote name='wtatara']mój mąż oferuje specjalnie jechać- jeśli będzie taka potrzeba[/QUOTE]

ssstrasznie dziękujemy Pani Wando!!!! :multi:
[quote name='dorota1']Mam jeszcze pytanie, czy zamiast wysyłać pocztą, można te rzeczy dla Rodzinki zawieźć bezpośrednio do Fundacji? A jeżeli tak, to najlepiej w jakich godzinach?;)[/QUOTE]
myśle, ze można, tylko trzeba się będzie bezpośrednio z Biafrą umówić, bo tam jest tylko siedziba fundacji i nie zawsze tam ktoś jest....
Iza chyba dopiero jutro wejdzie, bo skonana po egzaminach jest.....
[quote name='Isadora7']Ja też się kręcę w okolicy wątku, w zasadzie od pierwszej strony, ale coś nieśmiałość mnie dzisiaj dopadła wrodzona zresztą i nie śmiem się odezwać.[/QUOTE]
:evil_lol: normalnie, gdybym Cię nie znała to bym uwierzyła :eviltong:
Ty nieśmiała :evil_lol:
Dzięki że jesteś :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Zatkało mnie. Nie raz widziałam umierającego konia...wiem jakie to przygnebiajace uczucie...ta bezradnosc, kiedy już wiadomo ,że nie mozna nic zrobić. Jeszcze nie spotkalam sie w swoim zyciu z takim podejscie do konia.... rzadko ktory otrzymuje dozywocie za swoją prace. Wielkie uklony w stronę tej Rodziny. A swoją drogą...cudowne jest to moj kochany Asiorze ,że pomagając zwierzętom.... zauważacie rownież tragedie ludzkie. To ważne. Na tym forum wiele osbo pomaga zwierzetom....jednoczesnie plujac na ludzi. Jestem pod wrażeniem.... Oczywiscie rozsylam watek....i przyłączam sie do akcji. Z tym ,że moze paczkę dowiozę i sama :)...... bo mam turniej w Krakowie.

Link to comment
Share on other sites

Nie przeczytałam dokładnie całego wątku, ale pomóc oczywiśice trzeba i mam dwie propozycje:

1. rzeczy używane są na pewno potrzebne, ale myślę, że dziewczyny, jak to dziewczyny, na pewno mają coś co bardzo by chciały, coś wymarzonego nowego i tylko dla nich - nie wiem np. markowe dzinsy, buty na obcasie, szalik - no nie wiem, ale jesli Biafra by się dowiedziala, to może znalazly by sie chętne ciotki, które takie prezenty by zrobiły.

2. I skoro o prezentach mowa - to co chłopiec chcialby na Gwiazdkę? Mam syna w tym wieku więc wiem, że możliwosci jets trochę -- komiksy, lego, warhammery, gormity ? Jesli tylko będzie to w moich możliwościach finansowych to chętnie kupię.

Link to comment
Share on other sites

:oops: no dobra, już dobra... przestańcie ....
bo się czerwienię....

nie dało się przejść obok tych ludzi obojętnie..... :shake:.. nie kiedy widać jak ludzie cierpią kiedy ich przyjaciel odchodzi.... :shake:
mówię Wam.. ta ciepła woda mnie rozłożyła na łopatki....
a przecież to głupia woda tylko :roll:

[B]nescca[/B], a Ty nie obiecuj , ze osobiście bo tak obiecujesz ten przyjazd i co :eviltong:
Kiedy ten turniej :cool3:???

[B]sonikowa[/B], nie wiem czy przy tych psich potrzebach na dogo ktoś jeszcze wysupła pare groszy na nowe rzeczy.... Ja i tak jestem powalona tym ogromnym odzewem..... nie myślałam, ze aż tylu ludzi będzie chętnych pomóc.... kuźwa.. to chyba będą pierwsze prawdziwe ich święta... z prezentami i w ogóle.... :roll: :placz:

[quote name='Grosziwo']Asior wielki szacun za ten wątek :cool2: i nie tylko !
Wy w Krakowie naprawdę jesteście oddane temu co robicie.[/QUOTE]

oddana to jest Biafra, która jechała tyle kilometrów, z malutkim dzieckiem, żeby ratować tego konia...
ja byłam w domu przed pierwszą w nocy a Ona grubo po 2-giej... a mała razem z nią.... To dopiero poświęcenie...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...