Jump to content
Dogomania

TARNÓW - 4 psiaki, koń i rodzina. Podaruj radość na Święta!


Recommended Posts

[quote name='Asior']dziewczynki, kiedyś dawno temu ktoś tu pisał, że umie i zna się na pisaniu projektów do Unii, na uzyskanie dotacji unijnej... Czy jest taka osoba??? (chodzi o pomoc dla Krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami)[/QUOTE]

Gośka
[url]http://www.dogomania.pl/members/607-CHI[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MagdaNS']Już jestem przed chwilą wróciłam z pracy, do której wyszłam o 6 rano :)
Z Panią uzgodniłam tak:......
Wszystkie te drzewka to tzw. materiał kopany, a więc wykopany z korzeniami ze szkółki. Idealnie się przyjmuje, ale nie może zbyt długo być poza ziemią. Umówiłam się z Panią, że za tydzień w czwartek dam jej ostatecznie znać, ile czego bierzemy. QUOTE]

to chyba jednak jakos to trzeba z rodzina skoordynowac zeby dali rade wszystko w miare szybko posadzic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kaja i Aza']to chyba jednak jakos to trzeba z rodzina skoordynowac zeby dali rade wszystko w miare szybko posadzic.[/QUOTE]
Ja też tak myślę, tym bardziej że - wbrew pozorom - wiosna to średnio dobry czas na sadzenie drzewek liściastych, dla ich jest najlepiej jesienią, jak nie mają liści. Wiosną najkepiej jest je jak najszybciej sadzić, im mniej mają rozwinięte liście, tym lepiej.
Aronia jest bardzo taniusia, widzę na rozpisce, że jakieś 3,00-3,50 za krzaczek :)

Link to comment
Share on other sites

nie chcę się wtrącać w organizację z drzewkami
ale przypuszczalny czas kiedy Iza tam będzie jechac to przed świętami czyli ja typuję 16-17 w weekend czyli praktycznie za dwa tyg

magda czy Ty planujesz zrobić bazarek na te drzewka, w sensie -KUP rodzinie drzewo i przedstawić drzewka i ich ilości? i żeby ludziki sobie wybierały ?
bo jest naprawdę mało czasu
przepraszam, ze tak bezczelnie pytam, ale wiem, ze ja sama nie dam rady tego pociagnąc a nie bardzo zrozumialam jak mają być zbierane pieniazki, tzn czy tylko na wątku czy własnei np możesz założyć i koordynowac taki bazarek

Link to comment
Share on other sites

3x, dokładnie tak. na tym drugim wątku założonym przez Izę mam zarezerwowane kilka postów, tam chce wrzucić drzewka, z krótkim opisem i zdjęciami (ludzie to wzrokowcy) , ilością, będę na bieżąco aktualizować ile drzewek już zeszło. Wszystko w systemie KUP TERAZ czyli jak tylko ktoś się zaofiaruje kupić jakieś drzewka to od razu wpłaca kasę, bo czasu mamy bardzo mało. tak się wstępnie umówiłam z Panią że około tydzień przed świętami je odbierzemy, do tego czasu będą na nas czekały zabezpieczone, ale zapłacić musimy wcześniej, bo wiadomo, że w szczycie wiosennego sezony nikt nam nie będzie blisko 3 tygodnie blokował drzewek bez pewności sprzedaży.

Innych będę prosić o rozreklamowanie wątku drzewkowego na dogo, facebooku i innych miejscach

[B][COLOR=red]DO ROZPOCZĘCIA TEGO DZIEŁA POTRZEBNE MI JEST:
1. MĘSKA DECYZJA, CZY AKCEPTUJECIE WARUNKI NAPISANE PRZEZE MNIE KILKA POSTÓW WYŻEJ.
2. NA CZYJE KONTO KASA? NA FUNDACJĘ? JEŚLI NIE MA TAKIEJ POTRZEBY, TO JA MAM ZAŁOŻONE TAKIE KONTO W ALIOR BANKU TYLKO DLA PROWADZENIA FINANSÓW SKARPETY IM. TALCOTT, NIE MA TAM ANI GROSZA MOICH PRYWATNYCH PIENIĘDZY, WIĘC MOGĘ JE UŻYCZYĆ, TO PRZYNAJMNIEJ BĘDĘ MIAŁA KONTROLĘ NAD WPŁYWAMI I W TYM WZGLĘDZIE ODCIĄŻĘ IZĘ.

[/COLOR][/B][CENTER][SIZE=4][COLOR=purple]JA JESTEM GOTOWA DO STARTU ZE SWOJĄ CZĘŚCIĄ ZADANIA, CZEKAM TYLKO NA SŁOWO "START" ZE STRONY GŁÓWNYCH ORGANIZATOREK CZYLI BIAFRY I 3X.[/COLOR][/SIZE]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MagdaNS']3x, dokładnie tak. na tym drugim wątku założonym przez Izę mam zarezerwowane kilka postów, tam chce wrzucić drzewka, z krótkim opisem i zdjęciami (ludzie to wzrokowcy) , ilością, będę na bieżąco aktualizować ile drzewek już zeszło. Wszystko w systemie KUP TERAZ czyli jak tylko ktoś się zaofiaruje kupić jakieś drzewka to od razu wpłaca kasę, bo czasu mamy bardzo mało. tak się wstępnie umówiłam z Panią że około tydzień przed świętami je odbierzemy, do tego czasu będą na nas czekały zabezpieczone, ale zapłacić musimy wcześniej, bo wiadomo, że w szczycie wiosennego sezony nikt nam nie będzie blisko 3 tygodnie blokował drzewek bez pewności sprzedaży.

Innych będę prosić o rozreklamowanie wątku drzewkowego na dogo, facebooku i innych miejscach[/quote]
czyli rozumiem, ze wątek który założyla Iza będzie watkiem bazarkowym zarazem, czy będzie nowy typowo bazarkowy ?

[quote]
[B][COLOR=red]DO ROZPOCZĘCIA TEGO DZIEŁA POTRZEBNE MI JEST:
1. MĘSKA DECYZJA, CZY AKCEPTUJECIE WARUNKI NAPISANE PRZEZE MNIE KILKA POSTÓW WYŻEJ.
2. NA CZYJE KONTO KASA? NA FUNDACJĘ? JEŚLI NIE MA TAKIEJ POTRZEBY, TO JA MAM ZAŁOŻONE TAKIE KONTO W ALIOR BANKU TYLKO DLA PROWADZENIA FINANSÓW SKARPETY IM. TALCOTT, NIE MA TAM ANI GROSZA MOICH PRYWATNYCH PIENIĘDZY, WIĘC MOGĘ JE UŻYCZYĆ, TO PRZYNAJMNIEJ BĘDĘ MIAŁA KONTROLĘ NAD WPŁYWAMI I W TYM WZGLĘDZIE ODCIĄŻĘ IZĘ.

[/COLOR][/B][/QUOTE]

Ad. 1 - tutaj musi się wypowiedziec Iza
Ad 2. tutaj mogę się wypowiedziec ja ;) - skoro Ty koordynujesz niejako akcję drzewek osobiście byłabym wdzięczna gdybyś mogła równiez zbierać pieniązki na drzewka
my za to skoorddynujemy zbiórkę na zakup żywności
Iza co o tym myślisz??

Link to comment
Share on other sites

Tylko przelotem sie wypowiem, bede wieczorem. Sadze, ze Iza musi podjac decyzje, ktore drzewka i w jakiej ilosci.
Wtedy Magda ruszy z bazarkiem normalnie w dziale bazarkowym, na Miau tez wkleje ile drzewek mamy kupic i za ile.
Watek Posadz Drzewo jest tez watkiem swiatecznym i tam sila rzeczy beda posumowania. W ogole cala drzewkowa dyskusja powinna sie tam odbywac.
W tej chwili watek jest martwy, spadl gdzies na dol i nikt go nie widzi.
Spadam w korki warszawskie:-(

Link to comment
Share on other sites

Uważam, że trzeba te wymienione wcześniej drzewka dać jak najszybciej na bazarek i życie a raczej darczyńcy zadecydują ile czego pojedzie do Rodziny...
Bo tak zrozumiałam, że każdy kupuje na bazarku konkretne drzewko :oops: ?

Zbiórka pieniedzy na drzewka jak najbardziej na konto MagdyNS, będzie łatwiej i szybciej dla wszystkich.
Magda zakupi roślinki a ja po drodze podjadę i odbiorę.
Mam mega duuuużą przyczepę-koniowóz , więc nie martwcie się zmieszczę nawet dużą ilość borówek :evil_lol:

Ja będę zbierać standardowo na wielkanocny koszyczek i zakupy zrobię przed samymi świętami. W zeszłym roku chyba pojechałyśmy do nich w Wielki Czwartek, bo na święta były m.in wędliny i mięsa i chciałam żeby mieli świeże.

Jak im przywiozę w czwartek wieczorem jedzenie i drzewka to sobie je wstawią na świąteczny weekend do piwnicy a we wtorek posadzą.

Jak zaczną nam się jakieś drzewka kupować na bazarku to zadzwonię do naszej Rodziny i powiem jaki szykujemy prezent żeby przygotowali dołki pod drzewka i ziemię pod borówki . Na razie tego nie robię, bo boję się że jak nie wypali to będzie im megaprzykro :shake:

P.S jak nie zaczniecie pisać informacji na nowym wątku to Was :mad::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]Biafro, [/B]ja na tamtym wątku zarezerwowałam sobie kilka postów na początku na te drzewka, żeby nie mnożyć bytów. Przeczytałam raz jeszcze nowy regulamin bazarku i bazarku zrobić nie możemy na podforum bazarek, bo tam cała kasa musi trafiać dla psów w potrzebie., Także myślę, że jeśli mam umieszczać osobny wątek na mają dom ale potrzebują pomocy to bez sensu, postaram się na bieżąco "wyłapywać" z wątku wszystko, co będzie dotyczyło drezwek i wrzucać w "moje" posty. Myślę, że chyba tak będzie to łatwiejsze do ogranięcia. Gdybyś jednak widziała to inaczej po zakończeniu przeze mnie wpisów, to nie ma problemu - przerzucimy to gdzie indziej.

Link to comment
Share on other sites

Skończyłam wystawiać drzewka na drugim wątku.
[B]Biafro[/B] napisz czy tak może być.
Ciotki pls o rozreklamowanie tego wątku jak się da i gdzie się da, ja już nie będę miała do tego głowy :modla::modla::modla:
No i trzeba podlinkowac dobrze banerek, tak żeby przekierowywał na tamte wątek do akcji Podaruj drzewo.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam z góry za pytanie, że nie doczytałam sobie sama, ale wątek jest bardzo rozrośnięty - tak mnie naszło - jak traktują ich pozostali mieszkańcy wsi? Czy to, że dostają pomoc nie powoduje, że są celem jakiś ataków czy nieprzyjemności?

Link to comment
Share on other sites

Chyba nie...Iza mowila tylko, ze pol wsi sie smialo, ze zamiast oddac konia do rzezni, to probowali do konca go ratowac i w efekcie nic z tego nie mieli...:roll:
Poza tym oni sie przeciez jakos nie wzbogacili.
Zreszta, pewnie masz racje..ludzie potrafia byc bezinteresownie zawistni (


Tak, czy inaczej ogromnymi krokami zblizaja sie Swieta.

[COLOR=sandybrown][B]Pieknie prosimy, pomozcie zrobic[/B][/COLOR] [URL="http://smajliki.ru/smilie-483153063.html"][IMG]http://s5.rimg.info/d9fb408fad6c2e5d907feb0a782154bd.gif[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Tula, bazarku nie wolno nam na ludzi zrobic. Pisalam do Moda, ale niestety nie. Wszystko o drzewkach i koszyczku wielkanocnym znajdziesz tutaj:

[url]http://www.dogomania.pl/threads/205089-Posad%C5%BA-drzewo-rodzinie-w-potrzebie-[/url]!

Zapraszam )

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

znacie kogoś kto może pomóc nieodpłatnie w transporcie karmy [B]z Katowic do Krakowa[/B] ?
Nadzieja Dobermana chce wesprzeć fundacyjnego dobka [URL="http://www.dogomania.pl/threads/208475-Dolar-doberman-potrzebuje-wsparcna-na-kastrację!"]Dolara[/URL] karmą, zostaje tylko kwestia transportu

swoją drogą Dolar zbiera kasę na wycięcie jajek i remont zębów także zapraszam na jego wątek [URL="http://www.dogomania.pl/threads/208475-Dolar-doberman-potrzebuje-wsparcna-na-kastrację!"]Dolar - klik[/URL]:)

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

zbliżają się kolejne święta
bardzo chcemy znów pomóc rodzinie z Tarnowa

tutaj jest nowy wątek pomocowy na Boże Narodzenie : [URL="http://www.dogomania.pl/threads/218173-pusty-stów-w-Wigilię-rodzina-z-Tarnowa-pomóżmy!-potrafimy-!?p=18053890#post18053890"]klik - Wigilia 2011 - rodzina z Tarnowa[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

zbliżają się kolejne święta: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/224136-Wielkanoc-przy-pustym-stole-uboga-rodzina-w-potrzebie-nie-zostawiajmy-ich-samych-(?p=18774223#post18774223"]wielkanoc 2012- klik[/URL]
mozna liczyć na wasza pomoc ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...