Jump to content
Dogomania

Pirat -przeżył horror, stracił nogę. Znalazł wspaniały dom i Człowieka!


supergoga

Recommended Posts

  • Replies 988
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pamiętam jego pierwsze zdjęcia , jego wzrok , który przykuł mnie do jego wątku ,
jestem pełna podziwu dla wszystkich z Was , stojących na jego drodze do prawdziwego , psiego życia , dla Waszej determinacji
Gosiu , ale Ty dokonałaś tego najważniejszego , przywróciłaś Piratowi wiarę w człowieka , to już nie Pirat, to Faro pełną gębą :):):) tzn pycholem , uśmiechniętym pycholem :):):)

Gosieńko dokonałaś cudu :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia44z']Zdjecia nie sa najlepsze.[/QUOTE]
zdjęcia są najlepsze! najwspanialsze!
bo pokazują zupełnie innego psa :loveu: który wrócił do życia
mój TZ wiózł go z Poznania na połowę drogi do Jamora (dalej Leyla)
pokazałam mu teraz te zdjęcia, jest zachwycony z przemiany jaka nastąpiła
powiedział: to jest bardzo budujące - i takie własnie jest :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Trzeba przyznac, ze udal sie psiak. Chyba teraz trzeba bedzie przygotowac go do spacerow. Kupilam mu juz szelki i chyba zczne mu zakladac na troche. Jak idziemy na spacer to ustawia sie w kolejce do furtki, ale jak chce go dotknac to ucieka. Dopiero jak wracam to da sie poglaskac, ale tez jest ostrozny. Za to z daleka slysze jak piszczy z radosci, ze juz wracamy do domu. Farus jest naprwde kochany i bardzo sie ciesze, ze jest tu ze mna.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia44z']Trzeba przyznac, ze udal sie psiak. Chyba teraz trzeba bedzie przygotowac go do spacerow. Kupilam mu juz szelki i chyba zczne mu zakladac na troche. Jak idziemy na spacer to ustawia sie w kolejce do furtki, ale jak chce go dotknac to ucieka. Dopiero jak wracam to da sie poglaskac, ale tez jest ostrozny. Za to z daleka slysze jak piszczy z radosci, ze juz wracamy do domu. Farus jest naprwde kochany i bardzo sie ciesze, ze jest tu ze mna.[/QUOTE]
No Farus jak wierze, ze niedlugo pojedziesz na ten spacer :):) i bedziesz czescia stada :):)

Link to comment
Share on other sites

Pirat - Faruś, był taki biedny i smutny, a teraz :crazyeye:.
Przepiękne fotki, najbardziej podobało mi się zdjęcie na dywaniku.
Niesamowita metamorfoza, to już zupełnie inny psiak.
Jak wielka jest potęga miłości Gosi :loveu:. Faro odżył, zaznał dbałości i zaufał.
Życzę Wam, Gosiu wielu lat radości z Farusiem:loveu:.

Link to comment
Share on other sites

No i sie porobilo ! Spimy wszyscy razem. Farus pierwszy gramoli sie do lozka. Jest kochany. Jak on sie cieszy jak wracam z pracy. Musze mu teraz robic badanie moczu i zaniesc kupki do badania, ale nie mam jak. Uparl sie chlopak, ze nie bedzie sikal w domu a kupki w tym sniegu ciezko znalesc. Mam nadzieje, ze niedlugo przyjdzie odwilz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gosia44z']No i sie porobilo ! Spimy wszyscy razem. Farus pierwszy gramoli sie do lozka. Jest kochany. Jak on sie cieszy jak wracam z pracy. Musze mu teraz robic badanie moczu i zaniesc kupki do badania, ale nie mam jak. Uparl sie chlopak, ze nie bedzie sikal w domu a kupki w tym sniegu ciezko znalesc. Mam nadzieje, ze niedlugo przyjdzie odwilz.[/QUOTE]

Chciałabym to zobaczyć - Faro w łóżku :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Faro sorry za offa:

Podobno sa staszne mrozy, a Hero nadal w schronie. Potrzebujemy deklaracji, zeby go wyciagnac. Uratowal kolege a sam w schronie zostal [IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/../images/smilies/icon_frown.gif[/IMG]
[url]http://www.dogomania.pl/threads/177734-Hero-broniA-wiAE-kszego-od-siebie-teraz-sam-oczekuje-pomocy-Zbieramy-na-hotel[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Przeczytałam cały wątek i jestem pod wrażeniem:crazyeye:. Tyle ludzi zrobiło tak dużo dobrego dla tego psa i jest on teraz najlepszym dowodem na to że to wszystko miało sens:lol:. Pirat wreszcie trafił na swojego człowieka, cierpliwego człowieka i wreszcie czuje że jest kochany :loveu:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...