Jump to content
Dogomania

hop!

Members
 • Content Count

  11,575
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

hop! last won the day on December 3 2018

hop! had the most liked content!

About hop!

 • Rank
  Advanced Member

Profile Information

 • Gender
  Not Telling

Converted

 • Location
  Łódź

Recent Profile Visitors

6,764 profile views
 1. Czy odbyły się kolejne spotkania z wolontariuszką?
 2. Przez pewien czas Frezja miała problemy ze snem. Był płytki, czujny. Teraz śpi jak kamień. ;-)) Zdjęcie śpiącej Frezji, które moja mama cyknęła komórką... :-))
 3. Tak piszą... A jak myślą naprawdę? ;-)) Szczerość na wagę złota. :-)
 4. Pan nie potrzebował mobilizacji. Pan potrzebował pomocy, bo miał trudności z dokonaniem rejestracji. Dlatego na moją prośbę Sara2011 zarejestrowała chip ze swojego konta. Pan szybciutko zwrócił opłatę rejestracyjną. Najważniejsze, że sprawa załatwiona. :-)
 5. Do pewnego czasu wychodziłam na pole. ;-) W stolicy wszyscy wychodzili na dwór i śmieszyło ich bardzo wyrażenie "wyjść na pole". "Wyjść na pole" to regionalizm, a "wyjść na dwór" to forma ogólnopolska. W sumie obydwie formy mogą śmieszyć. Dlatego poprzestaję na słowie: wychodzę i po kłopocie. ;-) Zadziwiające, że Pralinka jeszcze nie ma DS. Myślałam, że szybko pójdzie.
 6. Sprawdziłam, że chip Miki/Sary nadal nie jest zarejestrowany w SAFE-ANIMAL, więc wkroczyłam do akcji. ;-) Wszystko załatwione, chip jest już zarejestrowany. DS zadowolony, pokryje koszt. W rejestracji pomogła Sara2011. Dzięki wielkie! :-)
 7. Mimi zaczęła bójkę, czy do niej dołączyła? Ciekawe, o co poszło? Dobrze, że nie straciła pięknego oka.
 8. Dostosowane do każdej wielkości psa. :-) Murka, co myślisz o karmie, którą zaproponowałam?
 9. Widocznie odpowiada mu takie miejsce w stadzie i szczególne zainteresowanie ze strony zwierzaków. :-)) Ty masz spokój i komfort, a on musi "walczyć" o każdy kęs. :-))
 10. Wydaje mi się, że dla Miłki byłaby dobra karma Bosch Soft Senior Kozina i Ziemniak. Jest dla starszych psów, pod kątem alergii dobra, ochrona stawów jest, poprawia stan skóry i sierści. Poza tym jest półwilgotna, łatwiejsza w rozgryzaniu. Jeżeli Miłka lubi większe porcje, to dawkowanie tej karmy jest spore - dla psa o wadze 30-35 kg to 425-475 g dziennie. Cena za 12,5 kg karmy - 175 zł, dostawa gratis - KLIKNIJ
 11. Skoro aż trzy baby tak samo reagują, to coś z tym Połówkiem musi być nie tak. ;-)
×