Jump to content
Dogomania

Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław


Olena84

Recommended Posts

[IMG]http://www.animaatjes.nl/smileys/smileys-en-emoticons/happy-new-year/animaatjes-happy-new-year-15151.gif[/IMG]
[B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=red]Niech każdy dzień Nowego Roku przyniesie tylko szczęście, zdrowie, pogodę ducha Wam kochani mieszkańcy byłego Dwupakowa, Waszym bliskim dwunożnym oraz czworonożnym podopiecznym.:loveu:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

[B]:loveu:Witam Was cieplutko w pierwszym dniu Nowego Roku.[/B] :loveu:Mam nadzieję, ze u Was i naszych zwierzaków wszystko w porządku, bo wróciłam właśnie z wątku Odi....:-(
Napiszcie, ze jesteście całe i zdrowe i niczego nie brakuje naszym podopiecznym, bo zaczynam wpadać w popłoch wchodząc na Dogo.Buziaki dla Was:loveu:

Link to comment
Share on other sites

U nas wszystko w porządku, ale jakoś smutno... Pegy bardzo boi się wystrzałów, ale też jest bardziej kontaktowa. Wczoraj siedziałyśmy sobie razem i pozwalała się głaskać, nie uciekała spłoszona jak to dotychczas miała w zwyczaju. Myślę, że adopcja Megan to był dobry pomysł. Teraz trzeba szukać domu dla Pegy. Powinien to być dom spokojny bez małych dzieci, najlepiej dom z ogrodem ale tylko dlatego, że w miejskim zgiełku Pegy mogła by się wystraszyć i np uciec, w zacisznym ogródku nie ma takiego niebezpieczeństwa. Fajnie by było gdyby przynajmniej na początku Pegy nie musiała uczestniczyć w ruchu miejskim, te wszystkie huki, zgrzyty będą działały na nią stresująco.

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=red]Witaj Ula w Nowym Roku[/COLOR][/B], dzięki za wiadomości. Pięknie piszesz o Peggi. Siedziałyscie sobie i głaskałaś naszego-swojego strachulca.....a jak przyjęła zniknięcie Meggi? Moze Ty stałaś sie teraz punktem oparcia na tej ziemi?
Wszystko, co piszesz o zachowaniu Peggi i kryteriach, jakie powinien spełniać przyszły dom dla suni, trzeba wziąć pod uwagę. Widać, jak dobrze ją znasz i wiesz, co najlepsze dla niej.

Link to comment
Share on other sites

Pierwszego dnia strasznie szczekała, po wypuszczeniu na ogród biegała zdezorientowana i wyraźnie kogoś szukała, ale teraz jest już dobrze. Nie macie jakiś informacji co u Megan, jak zniosła sylwestrowe wystrzały i kąpiel (przypuszczam, że dobrze, ale chciałabym mieć pewność).

Link to comment
Share on other sites

Olu, moze jeszcze trochę poczekajmy...tak na wszelki wypadek, który mam nadzieję nie nastapi i Meggi zaaklimatyzuje się w nowym domu.
Z deklaracjami tez jeszcze nic nie decydujmy.
Moze napisać, by darczyńcy wstrzymali się parę dni z wpłatami, aż będziemy pewni, ze Meggi zostaje na dobre w tym domu. Wiesz sama, ze bywa róznie:shake:, by nie wspomnieć o Rudej,:shake: ale to nie ta bajka na szczęście.
Potem sponsorzy zdecydują, co robią z deklaracjami. Może tak być?

[B][COLOR=red]Noworoczny buziak ode mnie dla wszystkich[/COLOR][/B]
[IMG]http://www.hellocrazy.com/reserved/cards/200410221213310.baciotrecce.gif[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

bardzo się cieszę, pamiętam początki dwupaku.. hehehe to zaczęło się właśnie zimą, przykuły moją uwage na wybiegu- byłooo bardzo ciężko je wydostać, wogóle zapiąć na smycz! A Peggi oswoi sie, rok temu uciekła ze schroniska w sylwestra.. ale dziewczyny które były w noc sylwestrową w schronie zadbały by nic jej nie było- na drugi dzień jak przyszłam była bardzo szczęśliwa. Jeszcze chwila Ulka a zobaczysz Peggi będzie ładowała ci się na kolana i rozdawała buziaki :) jak miała zawsze w zwyczaju :) brakuje mi ich naprwde! Ucałować prosze ode mnie!

Link to comment
Share on other sites

Mówiłaś Goldenku i my tez przeczuwałysmy, ze Peggi dzielnie da sobie sama radę, ale na to trzeba było pracy i starania CODZIENNEGO Uli. W schronisku nie było takich szans na codzienne oswajanie Peggi przez tylko jednego,TEGO człowieka. Dziękujemy Ula za wszystko, co zrobiłaś dla Dwupaku.
Czy od Meggi nie ma zadnych wiadomości?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...