Jump to content
Dogomania

winter7

Members
 • Content Count

  1,651
 • Joined

 • Last visited

6 Followers

About winter7

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Poprosiłam o przelanie 90zł na Szarika z moich deklaracji Aramiska. Powodzenia!
 2. winter7

  zapomniany Aramis znalazł cudowny dom

  Słuchajcie, strasznie się cieszę, że Aramis znalazł dom. Niestety najpierw przelałam kasę a później weszłam na wątek. :) Przekażcie proszę moje 90 zł na Szarika. Powodzenia psie!!!! :D
 3. Czy konto Donalda się zmieniło? Jeśli tak, to prześlijcie mi na [email][email protected][/email] Mail na dogo mi nie działa :(
 4. Dzięki Donvitow!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) Rozmawiałam przez telefon w piątek z domek Kostka. Póki co wszystko jest ok. Pani zakochana w Kostku po uszy. Kostuś jak zostaje w domu sam nic nie niszczy. Jest bardzo "energiczny" :) Na spacerach pokazał, że nie lubi innych psów, ale sytuacja była do opanowania. Nowy dom bardzo się cieszy, że zdecydowali się na Kostka! Zresztą Beatabravo ma z nimi stały kontakt. Namówiła ich na szkolenie. Jak będą jakieś nowe zdjęcia, to dam znać. A póki co, to znalazłam takiego oto amstaffka - podobny do Kostka, ale niewidomy i z cukrzycą. Siedzi w schronie na Paluchu. Zobaczcie sami............ [url]https://www.facebook.com/events/458784314250527/[/url] [url]https://www.youtube.com/watch?v=-ARlUweYhVw&feature=youtu.be[/url] Diabek to kochany, żywiołowy pies - uwielbia zabawy, wychodzenie na spacery. Jest tylko jedno małe ale ... psiak stracił wzrok przez cukrzycę, pewnie przez to stracił również swój dom ... Psiak wymaga specjalnej opieki - szukamy osoby lub fundacji która zapewni mu nie tylko opiekę weterynaryjną ale i kochający dom. Psiak przebywa w schronisku na Paluchu. numer - 1448/13 Kontakt - Wolontariuszka Magda 609-266-951
 5. Wieści z domu są na razie dobre. Wszystko jest ok. Jutro Kostek zostaje sam w domu. Trzymajcie kciuki, żeby nie było strat!!! W przyszły weekend wizyta po adocyjna. Zrobiłąm rozliczenie. Sprawdźcie proszę. Napiszę do Zioberka czy zapłaci zaległe 60zł i wtedy zostałoby 143 zł długu, który mogę wziąć na siebie.
 6. Tak więc oficjalnie mogę powiedzieć, że jutrzejszą noc Kostek spędzi w swoim nowym domu!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przepraszam, że dopiero teraz piszę, ale dogo nie chodzi mi w komórce. W niedzielę Beatabravo przeprowadziła wizytę, a wczoraj po 22 zadzwoniła do mnie pani Agnieszka z Azylu, że jest na tak. Mam nadzieję, że będą zdjęcia. Poprosiłam pana Marka, aby jeszcze tydzień przytrzymał miejsce dla Kostka, tak, żeby dmuchać na zimne. Kostek zamieszka w Opolu. Zdecydowała się na niego para w wieku ok. 30 lat. No i Beata będzie miała cały czas na niego baczenie! Cieszę się niezmiernie!!! Koło weekendu uzupełnię wszystkie wpłaty, bo widziałam na koncie, ale nie miałam czasu wstawić na wątek rozliczeniowy. Modlę się aby wszystko się udało.
 7. winter7 wyczyść skrzynkę

 8. Niestety to chyba nie ten dom.... Pan miał się odezwać co do konkretnej godziny wizyty w miniony weekend, ale się nie odezwał. Dzwoniłam dzisiaj, odebrała jego dziewczyna i powiedziała, że one to nie wie, bo chyba miał dzwonić i mu powie. No ale nikt do mnie nie oddzwonił.... Chyba nie ma sensu znowu tam dzwonić? Jak myślicie? Dziś na FB odezwał się rozsądny Pan w sprawie Kostka, ale ma niestety yorka w domu. Jego poprzednia amstafka zmarła niedawno z powodu wieku. Co za pech!!!
 9. Zainteresowany pan na razie przestał się odzywać. Mówił,że jego firma zaczyna nowe zlecenie, a jemu zepsuł się samochód i ma teraz mało czasu.
 10. Witajcie. Niestety z powodu śmierci dalmatynki mojej rodziny mam do odstąpienia komplet pieluch dla psów (waga powyżej 17kg), komplet pieluch dla dzieci Pampers 11-18kg, pieluch dla dorosłych Seni supersmall. Czy Loluś potrzebuje takich rozmiarów? A może znacie innego potrzebującego psa w takim rozmiarze? :)
 11. winter7

  zapomniany Aramis znalazł cudowny dom

  Hej, zrobiłam przelew ale nie wiem czy nie na stare konto - do Łowicza. Mam w deklaracjach dwa psy o imieniu Aramis i mi się pomyliły konta nowe ze starymi. Czy możecie odzyskać te pieniądze. Wpłaciłam 120zł (do grudnia). Moja skrzynka na dogo nie działa więc jak coś to piszcie na: [email][email protected][/email]
 12. [quote name='MALWA']Czy te osoby odpisały choć na pw?[/QUOTE] Do mnie nic nie dotarło........
 13. Nie wiem jak dziękować WSZYSTKIM za odzew. Ja ze względu na pracę i szkolenie swoich psów mam niewiele czasu na zaglądanie na dogo. Już potwierdzam wszystkie wpłaty i uzupełniam post rozliczeniowy. Rozmawiałam też z gosią1701 - Azyl pod Psim Aniołem ma zrobić wydarzenie FB i pomóc mu szukać domu. Kostek ma też swoją stronę na FB [URL]https://www.facebook.com/KostekCudnyAscik[/URL] Dziś dostałam maila od pana Marka: "Witam w dniu 11.05.2013r minał termin ważnosci szczepień przeciwko wścielkiźnie psa Kostek. Proszę pilnie przesłać 45 zł na szczepienie Kostka i odrobaczenie. Pozdrawiam." Zaraz prześlę te pieniądze. No i intensywnie szukamy domu! :) 20.09 - natie 10zł 19.09- Baster i Lusi 40zł 19.09 - Pani Ka 40zł 18.09- Beata Sob 30zł 18.09 - Zahra as-Sahra 10żł 17.09 - Obieżyświat75 50zł 17.09 - Lida 50zł 05.09 - Donvitow 120zł Bardzo proszę o sprawdzenie czy wszystko się zgadza. Poprosiłam również o nowe zdjęcia Kostka PS. Czy ktoś mogłby z Was napisać do Rolanda_de i Kariny R, że zalegają z delaracjami? Mi skrzynka nie działa. Ja napiszę do zioberka co z jej deklaracją, bo ona odeszła z dogo.
×