Jump to content
Dogomania

Diora

Members
 • Content Count

  2,397
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Diora

 • Rank
  Advanced Member
 1. Cześć, wątek ma masę stron i nie za bardzo mam czas żeby to wszystko ogarnąć... Rozumiem, że psiak jest w PDT? Napiszcie mi coś o nim w dużym skrócie, pleasee :) Mam parę rzeczy na bazarek i chciałabym pomóc. 
 2. Ja mam legowisko - ponton mojej suni. Kupiłam jej posłanko ortopedyczne, więc to leży i się kurzy... Z wysyłką będzie bardzo ciężko, więc może ktoś będzie niebawem przejeżdżał przez Łódź?
 3. Bardzo się cieszę, że Dropsik się znalazł. Wstyd się przyznać, ale jakiś czas temu straciłam nadzieję... To naprawdę wielki cud :) Swoją drogą 40km. to nie jest tak daleko. Gdy moja sunia była zdrowa, to robiliśmy z nią po 10 km na każdych wieczornych spacerkach.
 4. To bardzo dobrze, że nowotwór nie naciekał, a najważniejsze, że psiunia czuje się dobrze. Teraz o żadne przerzuty się nie zamartwiaj. Gdyby Jagielski uznał, że istnieje takie ryzyko, to na pewno włączyłby Wam chemię już teraz. Trzeba po prostu kontrolować. Trzymajcie się cieplutko!
 5. Super, cieszę się z Wami z każdego kroku naprzód :)
 6. Dużo zdrówka! Jak się Czaki czuje po operacji? Pazurki też usunięte?
 7. Czy Lira dostaje antybiotyki, leki przeciwbólowe i przeciwgorączkowe? Jeżeli tak, to jakie? Jaką ma temperaturę ciała? edit: rozumiem,że p/bólowych jednak nie dostaje? To,że dużo pije niestety jest jednym z objawów bólu...
×
×
 • Create New...