Jump to content
Dogomania

Dwupak - Meggi i Peggi - Pilne - wizyta poadopcyjna - Wrocław


Olena84

Recommended Posts

Mimo, że Meggi znalazła swój domek, to we mnie smutek, że musiały się rozstać....Ech wiem, że tak powinno być, bo za długo czekały na wspólny domek, ale rozdzielenie jest takie bolesne:( Chociaż, żeby Meggi odnalazła się w nowym miejscu. Ech, szczęście w nieszczęściu:/

Link to comment
Share on other sites

Również bardzo się cieszę, że Meggi już ma swój dom :) Natomiast serce troszkę boli jak myślę o Peggi... pamiętam kiedy pierwszy raz przeczytałam o naszych dziewczynach i zobaczyłam ich zdjęcia - to było ok.6 lat temu...Pamiętam, że od samego początku Peggi była tą, która sama bez Meggi nie bardzo sobie radziła... Gdzie była Meggi tam od razu była Peggi... Jejku, żeby Peggi w miarę "bezboleśnie" przeżyła to rozstanie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piove']Mimo, że Meggi znalazła swój domek, to we mnie smutek, że musiały się rozstać....Ech wiem, że tak powinno być, bo za długo czekały na wspólny domek, ale rozdzielenie jest takie bolesne:( Chociaż, żeby Meggi odnalazła się w nowym miejscu. Ech, szczęście w nieszczęściu:/[/QUOTE]
Tak właśnie....:multi: :shake: :multi: :shake:
Biedna Peggi:shake:
Szczęśliwa- mam nadzieję - będzie Meggi.
Czy ta dziewczyna, która trzyma Meggi, to wlaśnie Kinga?
Muszę opanować rózne emocje, jakie mną teraz miotają.......tyle czekały psiny na ten moment i my z nimi, a teraz martwię sie o Peggi.
Ula, napisz, co z Peggi???

Link to comment
Share on other sites

Jestem bardzo ciekawa też jak Meggi poszła z nową rodzinką - weszła z nimi do auta spokojnie, radośnie? jak rozstawała się z Tobą Ula? przecież dla niej od pewnego czasu stałaś się jej ukochanym człowiekiem - widziałam na zdjęciach jej spojrzenia głęboko w oczy pełne uwielbienia :)

Link to comment
Share on other sites

Peggi jest pięknym psiakiem i mam nadzieję, że szybko znajdzie swojego ludzia:]
Ciekawe jak Meggi znosi rozstanie. Też jestem ciekawa...Ach, tez pamiętam jak wzruszył mnie los tych przyjaciółek...ale nic to, trzeba pomagać drugiej aby też miała szanse na własny domek. I czekam na znak jak tam u Meggusi i jakieś fotki - pełne szczęścia i radości (mam nadzieje)

Link to comment
Share on other sites

Megan przy rozstaniu była zdezorientowana, niezbyt chętnie weszła do samochodu, ale wierzę, że szybko się zaaklimatyzuje. Peggy dzisiaj miała ciekawy dzień, pod tytułem "sprzątamy w stodole" tzn ja sprzątałam a ona, HOrka, szafranek, tola i bafi wąchali, szukali i buszowali w starej słomie. Radości miały z tego co niemiara. Teraz Pegy trzyma się z Horka i mam wrażenie, że to Pegy dowodzi w tej parze.

Link to comment
Share on other sites

a ja mam krótką relację od Kingi:
[QUOTE]Witam! Meegi już z nami. ;) Bardzo się cieszymy z tego powodu. ;) Na początku była trochę przestraszona, nie chciała wejść po schodach, ale daliśmy radę. ;) Od razu znalazła sobie miejsce wypoczynku. ;) Na spacerze była bardzo grzeczna, nie ciągła się na smyczy. ;) Mamy nadzieje, że szybko się przyzwyczaji do nowego miejsca. ;) Wysyłam Pani narazie tylko jedno zdjęcie, ale jutro wyśle więcej. ;)

Szczęśliwego nowego roku, życzymy wszyscy. ;)[/QUOTE]

a tutaj fotka:

[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/705/zdjcie0342y.jpg/"][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/9919/zdjcie0342y.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

bardzo mi sie podoba ze przyjechali całą rodziną bo to też pokazuje jaką nadaja rangę psu w swoim życiu
ze dzwonia i dopytują o rozne rzeczy - bardzo fajnie

[QUOTE]Teraz Pegy trzyma się z Horka i mam wrażenie, że to Pegy dowodzi w tej parze. [/QUOTE]

Peggi w roli Dominy? no no :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mestudio']Piękna suczka z niej, zrobiłaś z niej super sunię Ula, fantastycznie, że przyjęłaś te dwie dziewczyny:-).[/QUOTE]
[B][COLOR=red]:loveu:Ula, wielkie, ogromne dzięki za tyle pracy, jaką włożyłaś w cywilizowanie[/COLOR][/B] [B][COLOR=red]schronowych przyjaciółek[/COLOR][/B].:loveu: Meggi na swoim posłanku- ileż to czekaliśmy na takie zdjęcie!- prezentuje się jak wystawowy pies rasy [I]mixberry,[/I] ta powaga i dostojeństwo. Nie dziwię się, ze nowi państwo czują przed nią respekt. Ja zresztą też mam takie odczucia- wirtualne- wobec Megan..
Wielkie sprzątanie" w stodole" pewnie troche pomogło Peggi dojść do równowagi, gdy zniknęła Meggi z jej pola widzenia. To był bardzo dobry pomysł, by odwrócić jej uwagę od tego, co się stało.
[B][COLOR=red]:loveu:Buziaki i podziękowania wszystkim w tym łańcuchu ludzi dobrej woli, którzy przyczynili sie do szczęśliwego doprowadzenia Meggi do swojego domu i człowieka[/COLOR][/B].:loveu: Margaret za notoryczny dyzur przy telefonie i komputerze, dziewczynom, które przygotowane były do przeprowadzenia wizyty p/a, wszystkim kibicującym Meggi na wątku, odwiedzającym ten wątek i śledzącym, jak psina jest coraz bliższa DS.
I wreszcie buziaki dla Angel, która odnalazła Dwupak w schronie, załozyła wątek i tak to wszystko się zaczęło...
[B][COLOR=red]Buziaki dla wszystkich za serce.[/COLOR][/B]
[IMG]http://s152.chomikuj.pl/ChomikImage.aspx?k=1342797&t=634608848351143260&id=52759724&vid=243965241&loc=PL[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

i ściski dla Ciebie danko bo pominęłaś się w tym korowodzie ludzi zasłużonych - dziekuję za to że tak wytrwale zapraszalas ludzi na wątek i witalas cieplo tutaj, dzieki temu mamy prawdziwy zespół ludzi do współpracy, i wielkie ci dzięki za te niewdzięczną część pracy którą bez owijania w bawełnę można nazwać żebractwem :) a nowomodnie - fundraisingowaniem:) dzięki twojemu uporowi i wysiłkowi zebrał się zespół darczyńców, no i dzięki że jesteś i dopieszczasz nas dobrymi słowami co dzień .
Mamy półmetek - teraz dalej do boju.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...