Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

8 minut temu, Poker napisał:

Ekspresowa akcja z pekinkiem. Ładnemu łatwiej żyć.

A co z sunią?

Nie wiem co z sunią...:( My bierzemy do Murki sunie,które będą miały prawdo podobnie jutro sterylkę i pieska z dredami.Pekinek ładny ale już czwartą noc z rzędu miał spędzić pod balkonem i to w ulewę. Nikogo biedak nie poruszył a jedynie jedna pani zadzwoniła do fundacji i problem z głowy...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Tola napisał:

 

Wiem, ze jest pokazywana na FB, na razie nic się sie zadziało:(

 

Mogę poprosić o link? Mogłabym ją poudostępniać, jestem na kilku lubelskich grupach pomocowych i kilku ogólnopolskich.  Niestety nie spotkałam jej na FB (ale też ostatnio mniej śledzę FB).

Link to comment
Share on other sites

36 minut temu, Tyśka) napisał:

Wspaniale, że już zabezpieczony <3 Lepiej trafić nie mógł :)

I tak sobie myślę... może ten pekinek komuś uciekł albo został skradziony i wywieziony? Może warto poszukać właściciela?
 

Tysia, wstawisz kilka zdjęć pekinka, wyśle Ci na telefon. Roboczo nazwałam go Miki.

Link to comment
Share on other sites

Dobrze by było nieco poprawić , bo informacje są mylące.

 

Tekst na FB

Szukamy domu dla Martusiu, młodej suczki, wystraszonej ale łagodnej. Obecnie ma bardzo trudne warunki i niestety jej właścicielka musi ją oddać. Sterylizacja suczki opłacona zostanie przez Urząd Gminy w Starym Zamościu na prośbę nowego właściciela. Prosimy udostępniajcie i pomóżcie nam znaleźć dla niej dom.

Tekst po poprawkach.

Szukamy domu dla Martusi, młodej suczki, wystraszonej,  ale łagodnej. Obecnie ma bardzo trudne warunki , a  jej właścicielka zgodziła się  ją oddać. Sterylizacja suczki opłacona zostanie przez Urząd Gminy w Starym Zamościu na prośbę nowego ,awaryjnego  opiekuna. Prosimy udostępniajcie i pomóżcie nam znaleźć dla niej dom lub dom tymczasowy.

Możemy pomóc w utrzymaniu suni w domu tymczasowym.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, konfirm31 napisał:

Poprawki może nanieść tylko autor :(. Post oczywiście udostępniłam

można dopisywać przy udostępnianiu  -nad udostępnianym  postem

Szukamy domu dla Martusi, młodej suczki, zagłodzonej, wystraszonej,  ale łagodnej

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...