Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

19 minut temu, Isiak napisał:

Ja zaproponowałam, żeby zadzwoniła do GOK... nic innego nie przyszło mi do głowy na tę chwilę

Bardzo Wam dziękuję za zainteresowanie sunią i na szybko organizowaną pomoc,  ja tutaj na miejscu tez starałam się coś znaleźć, min. rozmawiałam z Ewą z Ostatniej Szansy, gdzie sunia mogłaby jechać. Dziękuję też  ewu z poranną rozmowę i pomysły na ratunek dla tej biedy. Rozmawiałam też z dyrektor GOK w Starym Zamościu, która pilotuje akcję pomocy i wygląda na to, że  zgłosiła się jakaś kobieta z  Fb z Zamościa, która oferuje DS i z nią na razie będą rozmawiać; pani nie ukrywała, że w pierwszej kolejności interesuje ich DS. 

Pani zapisała mój nr, jakby ta adopcja nie wyszła, ma się odezwać.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bardzo też dziękuję Bogusik za wieczorną pomoc przy rozmowach o pomocy dla pekinka, a elficzkowa za ofertę DT, to niesamowite, ze tak szybko udało sie małemu pomóc.

Za chwilkę załozę Mikiemu wątek i już tam zapraszam do wspólnej pomocy.

Napiszę tytko, że jestem załamana obojętnością ludzi z tego bloku. U nas wczoraj były fatalne warunki - zimno i cały czas padało, a tej maluch tkwił pod balkonem, ktos wyniosł mu ręcznik... Gdy okazało się, ze jest dla niego ratunek poprosiłam kobietę, która dzwoniła, aby zabrała go chociaż do klatki na noc,  planowaliśmy podjechanie po niego rano. Niestety, pekinkowi nie pozwolono tam być, drzwi klatki zostały zamknięte, a do tego ktoś zdjął mu szelki, które miał na sobie.

Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Poker napisał:

Ludzie są straszni. Ciekawe czy pekinek nie ma przypadkiem czipa.

Oby sunia znalazła domek. Bardzo mi ta chudzinka leży na sercu.

Mam nadzieję, że tak się stanie, oby resztę życia spędziła w cieple i przy dobrym człowieku.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

Bardzo Wam dziękuję za zainteresowanie sunią i na szybko organizowaną pomoc,  ja tutaj na miejscu tez starałam się coś znaleźć, min. rozmawiałam z Ewą z Ostatniej Szansy, gdzie sunia mogłaby jechać. Dziękuję też  ewu z poranną rozmowę i pomysły na ratunek dla tej biedy. Rozmawiałam też z dyrektor GOK w Starym Zamościu, która pilotuje akcję pomocy i wygląda na to, że  zgłosiła się jakaś kobieta z  Fb z Zamościa, która oferuje DS i z nią na razie będą rozmawiać; pani nie ukrywała, że w pierwszej kolejności interesuje ich DS. 

Pani zapisała mój nr, jakby ta adopcja nie wyszła, ma się odezwać.

Warto sprawdzić co to za Pani i pogadać z Nią o tym ,że sunia się boi i może uciec. Czy masz możliwość porozmawiać z Panią?

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, ewu napisał:

Warto sprawdzić co to za Pani i pogadać z Nią o tym ,że sunia się boi i może uciec. Czy masz możliwość porozmawiać z Panią?

Raczej nie... Nie jestem na fB,  a pani  podobno właśnie tam znalazła info o suni. W rozmowie z panią z GOS próbowałam powiedzieć,  że sunia powinna być wydana  do bardzo odpowiedzialnego domu, że możemy pomóc w weryfikacji, ale pani nie podjęła tematu.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

Raczej nie... Nie jestem na fB,  a pani  podobno właśnie tam znalazła info o suni. W rozmowie z panią z GOS próbowałam powiedzieć,  że sunia powinna być wydana  do bardzo odpowiedzialnego domu, że możemy pomóc w weryfikacji, ale pani nie podjęła tematu.

To może ktoś kto jest na FB odezwie się do Pani i poprosi o kontakt z Tobą. Przecież to nie problem. Nie daj Boże sunia ucieknie bo Pani nie będzie wiedziała jak ja zabezpieczyć. 

Link to comment
Share on other sites

Bardzo Was przepraszam, wrócimy do rozmowy o suni, a teraz muszę podzielić się z Wami  wiadomością dnia, a może i roku - Miła bez oka ma dom, czekała 4 lata u Murki, a wcześniej prawie całe życie w schronisku.

Miła zamieszka w Szczecinie, bardzo prosimy o pomoc, pomysły na transport

Myślę, ze wiele z Was pamięta Miłą - zajrzyjcie, poświętujcie z nami Miła bez oka - wątek

  • Like 2
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Tola napisał:

Mam nadzieję, że tak się stanie, oby resztę życia spędziła w cieple i przy dobrym człowieku.

Toluniu bardzo bardzo martwie o te bidunie bardzo 

modle z calej duszy aby ktos zlitowal na juz na teraz na te straszna pogoge 

 aby juz moc biedunie uwlonic z koszmaru nad koszmary

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Tola napisał:

A jak odebrałaś panią,  rozmawiałyscie, czy pisałaś?

Nie rozmawiałam tylko pisałam.Trudno powiedzieć ale nie unika kontaktu i jedynie boi się czy właściciele nie zmienią zdania i ją wydadzą. Jak ja jej podałam Twój numer to podziękowała i napisała,że już jest po rozmowie z panią z urzędu i wszystko mają uzgodnione.To jest adopcja z gminy więc skoro Ty rozmawiałaś i nic nie udało się zdziałać to pozostaje nam tylko trzymać kciuki. Jutro napiszę do p.Pauliny i zapytam jak poszło bo tyle tylko mogę...

Link to comment
Share on other sites

13 minut temu, Bogusik napisał:

Jutro napiszę do p.Pauliny i zapytam jak poszło bo tyle tylko mogę...

Zawiezie sunię do nowego domu więc będzie widziała jakie warunki i czy na podwórku jest buda. Chociaż tyle będzie mogła powiedzieć.

Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, elik napisał:

Zawiezie sunię do nowego domu więc będzie widziała jakie warunki i czy na podwórku jest buda. Chociaż tyle będzie mogła powiedzieć.

Eluniu p.Paulina to jest ta osoba,która chce adoptować sunię.Ma po nią jechać jeszcze z kimś, a na miejscu przy wydaniu ma być też pani z Urzędu.Przepraszam może jakoś chaotycznie i nie zbyt jasno wcześniej napisałam.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

 

Miła zamieszka w Szczecinie, bardzo prosimy o pomoc, pomysły na transport

Wszystko wskazuje na to, że szczeniorka z Serbii zaraz po przyjeździe do Polski, do Rzeszowa wyjedzie do Stargardu Szczecińskiego. Jeśli więc nie znajdziecie nic wcześniej (dopiero w przyszłym tygodniu sunia przyjedzie do Rzeszowa) to może jakoś uda się transport połączyć?

Link to comment
Share on other sites

21 minut temu, Bogusik napisał:

Nie rozmawiałam tylko pisałam.Trudno powiedzieć ale nie unika kontaktu i jedynie boi się czy właściciele nie zmienią zdania i ją wydadzą. Jak ja jej podałam Twój numer to podziękowała i napisała,że już jest po rozmowie z panią z urzędu i wszystko mają uzgodnione.To jest adopcja z gminy więc skoro Ty rozmawiałaś i nic nie udało się zdziałać to pozostaje nam tylko trzymać kciuki. Jutro napiszę do p.Pauliny i zapytam jak poszło bo tyle tylko mogę...

A może Panią zaprosić tutaj na wątek?

Trudno mi się poruszać po FB, łażę trochę na chybił-trafił po omacku, ale zajrzałam na profil Pani Pauliny i widać, że los zwierząt jest bliski Jej sercu.

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Bogusik napisał:

Eluniu p.Paulina to jest ta osoba,która chce adoptować sunię.Ma po nią jechać jeszcze z kimś, a na miejscu przy wydaniu ma być też pani z Urzędu.Przepraszam może jakoś chaotycznie i nie zbyt jasno wcześniej napisałam.

Nie, to pewnie ja źle zrozumiałam. Wydawało mi się, że p. Paulina zawiezie panią i sunię do nowego domu. Dzisiaj moje głowa słabo funkcjonuje  :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

26 minut temu, Isiak napisał:

A może Panią zaprosić tutaj na wątek?

Trudno mi się poruszać po FB, łażę trochę na chybił-trafił po omacku, ale zajrzałam na profil Pani Pauliny i widać, że los zwierząt jest bliski Jej sercu.

Tak, też sprawdziłam jej  profil od razu i jest ok. Na razie poczekajmy do jutra na wiadomości czy w ogóle doszło do zabrania suni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...