Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

Dnia 10.05.2018 o 23:24, Bogusik napisał:

Kasiu,to w takim razie czekamy na info. po wizytach p/a czy piesek będzie jechał do Lubiąża.To kierunek na Nową Sól więc pewnie wszystko będzie do uzgodnienia.

Można rezerwować suczkę i będziemy się ugadywać na transport, oba psiaki od nas mogą jechać:)

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Murka napisał:

Można rezerwować suczkę i będziemy się ugadywać na transport, oba psiaki od nas mogą jechać:)

Bardzo się cieszę,że psiaczki pojadą do swoich domków :) Transport trzeba dogadać z Martą i Szafirkiem....

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Murka napisał:

Można rezerwować suczkę i będziemy się ugadywać na transport, oba psiaki od nas mogą jechać:)

 

3 godziny temu, Bogusik napisał:

Bardzo się cieszę,że psiaczki pojadą do swoich domków :) Transport trzeba dogadać z Martą i Szafirkiem....

Wszystko już uzgodnione - Murek przyjeżdża w czwartek do schroniska i zabiera zamościankę/zamościanki do lecznicy - tam spędzą noc, zostaną prawdopodobnie odrobaczone, a w piątek raniutko z 2 psiakami od Murki cała grupa wyruszy w stronę Katowic, gdzie prawdopodobnie będzie przekazanie psów Piotrkowi Szafirkowi.

Nie wiem tylko  jak to będzie z akcesoriami dla psiaków;  mam córkę w klinice w Lublinie, jeżdżenie zajmuje sporo czasu, a i psychicznie sporo mnie to kosztuje - nie wiem czy dam radę podjechać jeszcze do schroniska -  spróbuję jutro i ewentualnie dam znać. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Tola napisał:

 

Wszystko już uzgodnione - Murek przyjeżdża w czwartek do schroniska i zabiera zamościankę/zamościanki do lecznicy - tam spędzą noc, zostaną prawdopodobnie odrobaczone, a w piątek raniutko z 2 psiakami od Murki cała grupa wyruszy w stronę Katowic, gdzie prawdopodobnie będzie przekazanie psów Piotrkowi Szafirkowi.

Nie wiem tylko  jak to będzie z akcesoriami dla psiaków;  mam córkę w klinice w Lublinie, jeżdżenie zajmuje sporo czasu, a i psychicznie sporo mnie to kosztuje - nie wiem czy dam radę podjechać jeszcze do schroniska -  spróbuję jutro i ewentualnie dam znać. 

Dziękuję Martuniu za wszystko :) Szybkiego powrotu do zdrowia życzę córce!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 14.05.2018 o 14:19, Bogusik napisał:

Dziękuję Martuniu za wszystko :) Szybkiego powrotu do zdrowia życzę córce!

 

17 godzin temu, b-b napisał:

Martuś zdrowia dla Córci!

Dziękuję bardzo! Przekażę na pewno.

Link to comment
Share on other sites

Miałam parę telefonów w sprawie suni, jeden nawet z Anglii, ale to nie były dobre propozycje.

No i wreszcie zadzwoniła pani Iwona i pan Krzysztof z Niemiec - mieli 13 lat sharpeikę, znają rasę - konkretni, wypytywali z troską o sunię. 

Wymieniłam rodzinę telefonami z p. Sylwkiem który znalazł sunię i teraz się nią opiekuje  - ma pozytywne wrażenia po rozmowach.

Skontaktowałam się z Bogusik w sprawie wizyty i okazało się, że ma znajoma p, Kamilą, która mieszka 1,5 km od tej polskiej rodziny.

Wizyta odbyła się dzisiaj i wszystko wskazuje na to, że sunia ma dom.

Państwo mają 2 dorosłe córki, które mieszkają w pobliżu, w razie wyjazdu  zaopiekują się suczką, chociaż poprzednia jezdziła z nimi często.

Bogusik - bardzo dziękuję za tak szybką pomoc i  rozmowy z p. Kamilą, ja nie byłam w stanie:(

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Tola napisał:

W czasie długich rozmów okazało się, że p. Krzysztof pochodzi z Zamościa! i mają z moim TZ wspólne wspomnienia z dzieciństwa.

Ale się będzie działo, jak się spotkają.

Niesamowita historia.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.05.2018 o 14:14, Jo37 napisał:

Z mojego bazarku cebulkowego było dla Vanilki 70,00 zł. Ponieważ ona już w DS wpłaciłam jej część 

dla Gucia na konto ZEA.

Bardzo dziękuję, już potwierdzam.

Link to comment
Share on other sites

58 minut temu, Tola napisał:

Miałam parę telefonów w sprawie suni, jeden nawet z Anglii, ale to nie były dobre propozycje.

No i wreszcie zadzwoniła pani Iwona i pan Krzysztof z Niemiec - mieli 13 lat sharpeikę, znają rasę - konkretni, wypytywali z troską o sunię. 

Wymieniłam rodzinę telefonami z p. Sylwkiem który znalazł sunię i teraz się nią opiekuje  - ma pozytywne wrażenia po rozmowach.

Skontaktowałam się z Bogusik w sprawie wizyty i okazało się, że ma znajoma p, Kamilą, która mieszka 1,5 km od tej polskiej rodziny.

Wizyta odbyła się dzisiaj i wszystko wskazuje na to, że sunia ma dom.

Państwo mają 2 dorosłe córki, które mieszkają w pobliżu, w razie wyjazdu  zaopiekują się suczką, chociaż poprzednia jezdziła z nimi często.

Bogusik - bardzo dziękuję za tak szybką pomoc i  rozmowy z p. Kamilą, ja nie byłam w stanie:(

Martuniu nie ma za co dziękować.Bardzo się cieszę,że mogłam jakoś pomóc i sunia będzie miała dobry domek :) Kamila zaoferowała się,że gdyby była taka potrzeba to bez problemu zrobi wizytę po/a :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...