Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Anielka ma dom!!! Dzisiaj z Tolą byłyśmy na wizycie. Anielka może się pakować!!!Jutro zamieszka w apartamentach!!

V__DA31.jpg

Tak, Anielka wreszcie doczekała się własnego domu i to pełnego miłości do zwierząt:)

Dzięki Alaskan za pokazanie Anielki:)

1 godzinę temu, Alaskan malamutte napisał:

Miejsce po Anielce długo nie zostanie puste, ponieważ Tola dzisiaj ratowała ranną koteczkę....Więcej info poda Tola.

Dzisiaj faktycznie mieliśmy z TZ ciężki dzień:(

Uratowana koteczka jest już bezpieczna; jest w ciąży, poszarpana, ma wybite 2 zęby i kk. 

Ale żyje dzięki wspaniałym ludziom, którzy zrozpaczeni zadzwonili dzisiaj do TZ, gdy znależli koteczkę.

Jagienka na razie przebywa w gabinecie wet.

WP_20170803_14_29_27_Pro.jpg

WP_20170803_14_29_38_Pro.jpg

WP_20170803_14_29_47_Pro.jpg

WP_20170803_14_29_56_Pro.jpg

Link to comment
Share on other sites

Byliśmy tez dzisiaj u Teo, okazało się, że przebywa ok. 50 km od Zamościa, chyba na końcu świata, bo dookoła nie ma żadnych domostw, a tylko wymarła wieś...

Mamy protokół zrzeczenia się psa i to w tej chwili było najważniejsze.

Teo jednak trzeba jak najszybciej zabrać, bo jego właściciel nie ma wobec niego  dobrych zamiarów:(

Na FB nie ma zbytniego zainteresowania, z ogłoszeń też właściwie cisza.

Mam 3 rodziny chętne dać Teo DT lub zostawić go na stałe;  ale w jednym domu, o którym już pisałam jest pies i suka, zżyte ze sobą, mieszkają w jednej budzie. Pani ma jeszcze przygarnietego małego psa, któremu szuka domu.

20170715_142721_resized.jpg

20170610_143752_resized.jpg

 

Dwa pozostałe domy to rodziny z małymi dziećmi.

Doszliśmy tutaj razem o wniosku, że nie możemy oddać psa o nieznanym temperamencie i charakterze od razu do adopcji, bez szczepień, obserwacji...

Rodziny poczekają, n a ten czas Teo pojedzie do Murki.

Teo dzisiaj rano

P1280406.JPG

P1280409.JPG

P1280411.JPG

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, elik napisał:

Tolu mam zapytanie o młodego kocurka buraska, którego ogłaszałam znajomej, ale już ma dom.  ?  Czy masz takiego kocurka tygryska ?

Eluś - nie mam kocurka do adopcji. W gabinecie mamy 3 kocurki, te od malagos, ale one walczą o życie:(

 No i jest Jagienka, ta wczoraj zaopiekowana koteczka...

1 godzinę temu, malagos napisał:

Teo śliczny! a ta koteczka biedniutka... Co jej się mogło przytrafić?.. Jak dobrze, że jesteście, Tolu i Jarku!

Nie nigdy się nie dowiemy. Być może uciekła przed oprawcami...

W poniedziałek Jagienka ma zabieg sterylizacji - trzymajcie kciuki.

 

A ja zapraszam do TEO

 

Link to comment
Share on other sites

 

3 godziny temu, elik napisał:

Tolu mam zapytanie o młodego kocurka buraska, którego ogłaszałam znajomej, ale już ma dom.  ?  Czy masz takiego kocurka tygryska ?

Ja mam kocura pręgowanego do adopcji. Jest już dorosły. Będzie miał może rok lub półtora bo zęby ma idealne. Jest bardzo miziasty i pcha się do domu. Miał na szyi wytartą sierść jakby po obroży. Teraz już zarosło i nic nie widać.

Link to comment
Share on other sites

Miał Teo szczęście w tym swoim parszywym życiu, że został zauważony i mam nadzieję, ze wkrótce trafi do Murki. Jest pięknym, młodym psem, więc ma duże szanse na dom. Po powrocie do zdrowia, prorokuję Jagience "szybki" domek. Ma śliczne umaszczenie !

Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, Havanka napisał:

Miał Teo szczęście w tym swoim parszywym życiu, że został zauważony i mam nadzieję, ze wkrótce trafi do Murki. Jest pięknym, młodym psem, więc ma duże szanse na dom. Po powrocie do zdrowia, prorokuję Jagience "szybki" domek. Ma śliczne umaszczenie !

I cudowny charakter - wczoraj, pomimo wielkiego cierpienia, bez problemu dała się zabrać do kontenerka, głaskać, badać i opatrywać rany.

A Teo, mam nadzieję, znajdzie człowieka, który da mu to wszystko, co stracił przez te parę lat.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, bakusiowa napisał:

 

Ja mam kocura pręgowanego do adopcji. Jest już dorosły. Będzie miał może rok lub półtora bo zęby ma idealne. Jest bardzo miziasty i pcha się do domu. Miał na szyi wytartą sierść jakby po obroży. Teraz już zarosło i nic nie widać.

Jeśli przyślesz mi kilka zdjęć na adres e-mail, to zaproponuję kociaka :)

Może się uda :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.08.2017 o 09:20, elik napisał:

Tolu mam zapytanie o młodego kocurka buraska, którego ogłaszałam znajomej, ale już ma dom.  ?  Czy masz takiego kocurka tygryska ?

Eliku kochany, już mamy!! Przed chwilką wróciłam ze spaceru z moim Kazankiem. znalazłam takiego małego burego tygryska!! Udało mi się ubłagać sąsiadów, aby przytrzymali malucha do poniedziałku. Jutro podeślę zdjęcia!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...