Jump to content
Dogomania

Gabi - cudna idealna sunia ma wspaniały dom.


Recommended Posts

Strasznie musi być zmęczona. I zestresowana. Taka długa podróż, a pewnie w swoim poprzednim życiu wcale nie podróżowała. Jej smutny, udreczony pysio przywodzi mi na myśl Normę z noweli Adolfa Dygasinskiego. Chyba "Psia dola" był tytuł . 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.08.2023 o 16:14, Ewa Marta napisał:

Boże jaka biedna mamusia. To mój typ ❤️

Mój też. Cudna ❤️❤️❤️.

W oczkach widać przerażenie i niepewność. Gabuniu, będzie dobrze.

Każda Gabi jest silna i walczy, jak lew, w sytuacjach , gdy inni już by się poddali. Wiem coś o tym. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Gabi jest tak kochaną sunią, że nie macie pojęcia. Tylko niesamowicie pogodzoną z tym, co ją spotka, jak napisała Limonka80. Patrzy tymi swoimi mądrymi oczami i widać w nich zranioną duszę. Nie ma w niej radości, ani innych emocji. Normalnie funkcjonuje, ale nie okazuje żadnych uczuć.

Straszne,  przez to musiała przejść. 

 

IMG_20230819_133410.jpg

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.08.2023 o 14:24, Tola napisał:

Biedna sunieczka😢 Znajdziemy jej najcudowniejszy domek na świeci i człowieka, który prawdziwie pokocha. 😘

Jest tak kochaną, że chciałoby się ją cały czas przytulać. Nie wyobrażam sobie teraz, że miałaby tam zostać sama w schronisku.

 

Marina opowiadała, że przyjmują ludzi bezdomnych przez wojnę. Teraz jest w schronisku 5 mężczyzn. Zajmują w schronisku 2 pokoje w budyneczku. Pomagają im dziewczyny, utrzymują, dają odzież. Bezdomni za to pomagają przy psach.  Jest ich ok 600 i ponad 100 szczeniat. Kiedy ludzie odnajdują krewnych i wyjeżdżają,  to Marina przyjmuje kolejnych. Rozmiar współczucia i pojemność serca tej kobiety są niesamowite.

Nie chciałam się tak rozpisać, ale naprawdę chciałam się podzielić tym wszystkim czego doswiadczyliśmy i o czym wysłuchaliśmy. Kiedy włączam komputer, wchodzę na fb I widzę wojenki i wzajemne dogryzanie niby miłośników zwierząt i pomagaczy, to mam ochotę od razu wyłączyć sprzęt I mnie mdli. Prawdziwe dobro i poświęcenie dzieją się obok nas, a przechodzimy koło tego obojętnie zajęci swoimi sprawami.

  • Like 7
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Cudna sunieczka. W jej oczach odbija się niestety podłość i okrucieństwo ludzkiego świata. Mam nadzieję, że kiedyś te oczka się uśmiechną.

Marina to prawdziwa bohaterka i siłaczka. Nie faceci walący do siebie z różnego rodzaju broni, ale właśnie ona. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.08.2023 o 15:28, agat21 napisał:

Cudna sunieczka. W jej oczach odbija się niestety podłość i okrucieństwo ludzkiego świata. Mam nadzieję, że kiedyś te oczka się uśmiechną.

Marina to prawdziwa bohaterka i siłaczka. Nie faceci walący do siebie z różnego rodzaju broni, ale właśnie ona. 

Też mam taką nadzieję i czekam na to. To będzie najwiekszy dar psiej milości i oddania względem człowieka. 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...