Jump to content
Dogomania

Gabi - cudna idealna sunia ma wspaniały dom.


Recommended Posts

Usunęłam niektóre zdjęcia Gabi, bo wrzuciłam podwójnie.

Z nowymi zdjęciami zrobiłam Olx na Wrocław, wyróżniłam na miesiąc.

https://www.olx.pl/d/oferta/mlodziutka-mala-gusia-do-adopcji-CID103-IDVAvUK.html?bs=olx_pro_listing

Adopcją Gabi jest zainteresowana p. Martyna, o której wspominałam wcześniej; wraca do Polski w grudniu i wtedy dopiero można byłoby organizować wizytę.

Ponieważ p. Martyna chce pomóc jakiemuś psiakowi z małymi szansami na adopcję, a Gabi  zmieniła się, nie jest już tą przerażoną sunią z pierwszych zdjęć, to doszłyśmy razem do wniosku, że nie ma co czekać do grudnia, może wcześniej trafi się jakaś super rodzina.

Umówiłyśmy się, że nadal będziemy szukać Gabi domu.

Gdyby jednak przez ten czas nikt nie zainteresował się sunią, to  w grudniu zorganizujemy wizytę u p. Martyny.

Link to comment
Share on other sites

Rozliczenie Gabi - 420 zł pójdzie faktura na zea. Do tego dojdą koszty szczepienia p. wściekliźnie, Advocate na nużeńca, ale faktury z przychodni muszą dopiero przyjść do fundacji.

Koszty miareczkowania dla Gabi i szczeniaków opłaci Ola - 1450 zł. 

Advocate na 7 psów to bedzie 140 zł ( chyba). Gabi i Dima dostali podwójną dawkę, więc u nich po podziale to koszt 31 zł, u reszty maluchów 15,55 zł.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...