Jump to content
Dogomania

Maleńka, młodziutka zamojszczanka Pola już w swoim własnym domku!


Recommended Posts

  • Ewa Marta changed the title to Maleńka, prześliczna zamojszczanka Pola zaczyna nowy etap życia - szukamy najlepszego domu dla niej. Prosimy z całego serca o wsparcie dla tej malizny.
Dnia 9.08.2022 o 11:58, Ewa Marta napisał:

Myślę, że powoli trzeba panienkę ogłaszać. Brzusio prawie zagojone, czas do domu. 

Pomyślę nad treścią ogłoszenia albo wyproszę Elunię, żeby kolejny raz zrobiła ogłoszenie i fru do domku 🙂

 

Moja Rudaska też już mogłaby by ogłaszana, ale musi pozbyć się lamblii 😞 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.08.2022 o 11:58, Ewa Marta napisał:

Myślę, że powoli trzeba panienkę ogłaszać. Brzusio prawie zagojone, czas do domu. 

Pomyślę nad treścią ogłoszenia albo wyproszę Elunię, żeby kolejny raz zrobiła ogłoszenie i fru do domku 🙂

 

 

Dnia 9.08.2022 o 12:56, elik napisał:

Moja Rudaska też już mogłaby by ogłaszana, ale musi pozbyć się lamblii 😞 

Poprosimy Jaagę, żeby  napisała o Poli, o jej charakterze, co lubi i o jej stosunku do ludzi i innych psiaków i będziemy działać  🙂

Link to comment
Share on other sites

Elunia już tworzy ogłoszenie na bazie informacji od Jaagi o małej, a są takie:

Mloda, bardzo zywiolowa i aktywna. Nie boi sie,  ladnie chodzi na smyczy. Pobudza sie na widok innych zwierzat.  Nie nadaje sie do domu z malymi zwierzetami. Lagodna,  kontaktowa do ludzi. Wazy ok 7-8kg. Wysterylizowana, odrobaczone, zdrowa.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.08.2022 o 18:59, Ewa Marta napisał:

Elunia już tworzy ogłoszenie na bazie informacji od Jaagi o małej, a są takie:

Mloda, bardzo zywiolowa i aktywna. Nie boi sie,  ladnie chodzi na smyczy. Pobudza sie na widok innych zwierzat.  Nie nadaje sie do domu z malymi zwierzetami. Lagodna,  kontaktowa do ludzi. Wazy ok 7-8kg. Wysterylizowana, odrobaczone, zdrowa.

Opis jakby jack terriera 😄

Domku szytego na miarę życzę  pięknocie!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...