Jump to content
Dogomania

Rewa - znaleziona na śmietiku, zestresowana sunia, która kompletnie nie radzi sobie w warunkach schroniska prosi i pomoc. Ma miejsce u kikou, ale brakuje jej funduszy. Pomóżmy jej


elik

Recommended Posts

Bardzo jestem ciekawa co u Rewy, ale nie chcę przeszkadzać Kasi. Pewnie i bez moich telefonów ma dużo pracy. Wprowadzenie do stada nowego osobnika, to spore zamieszanie i konieczne skupienie uwagi. Trzeba mieć oczy dookoła głowy, żeby uprzedzić ewentualne niepożądane zachowania psiaków. Muszę dać sobie na wstrzymanie do jutra  🙂 

Link to comment
Share on other sites

Kasia napisała, że dzisiaj poszły pierwsze koty za płoty, maleńka już nie taka strachliwa, ale jeszcze daleko do normalności. Czyli mądra dziewczynka już zauważyła, że nic tu strasznego jej nie grozi, jeszcze trzeba być ostrożnym, ale nie jest źle  🙂  Czyli nie jest strachliwa z natury, tylko życie nauczyło ją, że człowiek to nic dobrego, to kłopoty i ból. Szybko przekona się, że nie każdy 🙂
Zjadła śniadanko i... wydaliła tasiemca. Dzisiaj dalszy ciąg odrobaczania.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wpłaciłam stałą na sunie. 

Strasznie się cieszę ,że już jest u Kasi i teraz tylko musi uwierzyć ,że nic jej nie grozi.

Elu wiem ,że na wątkach masz dużo roboty ale gdybym osiągała się z jakąś wpłatą - stała czy bazarek pisz wiadomości - nie w tej już wysłanej tylko ciągle nowe bo gdy robię bazarek sama mam pełno PW i potem mi wszystko ginie i zapominam 😞

Bij kijem Eluś :)))

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.12.2021 o 09:08, elik napisał:

Kasia napisała, że dzisiaj poszły pierwsze koty za płoty, maleńka już nie taka strachliwa, ale jeszcze daleko do normalności. Czyli mądra dziewczynka już zauważyła, że nic tu strasznego jej nie grozi, jeszcze trzeba być ostrożnym, ale nie jest źle  🙂  Czyli nie jest strachliwa z natury, tylko życie nauczyło ją, że człowiek to nic dobrego, to kłopoty i ból. Szybko przekona się, że nie każdy 🙂
Zjadła śniadanko i... wydaliła tasiemca. Dzisiaj dalszy ciąg odrobaczania.

Czuje, że teraz już będzie lepiej. Jak jeszcze wylezie z niej całe paskudztwo, to dopiero odżyje. Super, że dzięki Wam dostała szansę :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.12.2021 o 10:02, b-b napisał:

Wpłaciłam stałą na sunie. 

Strasznie się cieszę ,że już jest u Kasi i teraz tylko musi uwierzyć ,że nic jej nie grozi.

Elu wiem ,że na wątkach masz dużo roboty ale gdybym osiągała się z jakąś wpłatą - stała czy bazarek pisz wiadomości - nie w tej już wysłanej tylko ciągle nowe bo gdy robię bazarek sama mam pełno PW i potem mi wszystko ginie i zapominam 😞

Bij kijem Eluś :)))

Tak jest Kochana Boguniu.   Ale na kije, to Ty nie zasługujesz więc nie licz na nie   🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.12.2021 o 10:07, Jaaga napisał:

Czuje, że teraz już będzie lepiej. Jak jeszcze wylezie z niej całe paskudztwo, to dopiero odżyje. Super, że dzięki Wam dostała szansę 🙂

Też myślę, że z każdym dniem będzie lepiej  🙂  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.12.2021 o 11:20, Tyśka) napisał:

Rewa jest urodziwa 🙂 Trzymam kciuki za jej zdrowie i otwarcie nieśmiałego serduszka do życzliwego jej człowieka.

Rewa jest śliczna, a będzie jeszcze śliczniejsza, gdy strach zniknie z jej oczek.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.12.2021 o 00:03, Ewa Marta napisał:

Ale paskudztwo w niej mieszkało 😞 Ale sunieczka jest naprawdę piękna i taka delikatna. Oby jak najszybciej zaczęła się uśmiechać. Nie wiem, czy mi to umknęło, czy jeszcze nie wiadomo ile może mieć lat?

Witaj Martusiu  🙂   Nie wiem, nie pamiętam co mówiła Pani Magda. ZA dużo było tych atrakcji  🙂  Dopytam w poniedziałek.

Link to comment
Share on other sites

W opisie badań znalazlam wiek 7 lat.

Ona tak dziwnie ma zniszczone ząbkiale nie jak stary psiak starte tylko z jednej strony i na dole w ogole nie ma zębów. Ale bardzo dokladnie ich jeszcze nie obejrzalam ponieważ bardzo się wyrywa i nie chcę jej stresować. Ale ciałko ma muskularne, jeszcze sprężyste i giętkie nie jak staruszki. Staruszki maja takie rzadziutkie mięśnie jak wata, a ona jest jeszcze taka bardzo "fit". 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...