Jump to content
Dogomania

Rewa - znaleziona na śmietiku, zestresowana sunia, która kompletnie nie radzi sobie w warunkach schroniska prosi i pomoc. Ma miejsce u kikou, ale brakuje jej funduszy. Pomóżmy jej


elik

Recommended Posts

Tak, jest lepiej, niunia nie szuka dziury żeby umknąć, juz nie piszczy. Ale upodobała sobie miejsce w kąciku w przedpokoju. Najbardziej ją zachwyca możliwość swobodnego wychodzenia. Jest takie straszne bloto a niunieczka wbiega i wybiega. W sumie to często się zdarza u nowych psiaków, że na początku ciągle biegają w tę i z powrotem. Ale juz wołana przychodzi. To bystra dziewczyna która trzyma sobie miseczke jedną łapką i je. Apetyt ma doskonały, odrabia pewnie straty. Za dotykiem człowieka nie przepada ale już nie sztywnieje jak ją delikatnie głaskam. Z tym, że bardziej patrzy czy nie mam jakiegoś smaczka w rękach niż cieszy sie z głaskania. Lubi bardzo inne pieski. Biega jak szalona z tymi trzema, kolegami, którzy jeszcze biegają 😉 Trzeba pomyśleć w styczniu o badaniach przygotowujących do sterylizacji, ponieważ prawdopodobnie ok. października sunia miala szczeniaki, zostala znaleziona z listwami pełnymi mleka na tym śmietniku. 😕 Śpi juz pewnie i spokojnie bo pierwszej nocy była niespokojna i popiskiwała. 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję za dobre wieści  kwiat-ruchomy-obrazek-0267.gif.c23f6df6f37eb1ece910dd1a33a87e97.gif

Fajnie, że sunia normalnieje  🙂   
Nie chciałam Ci głowy zawracać w tym okołoświątecznym okresie, a na szczęście nic złego się nie działo, ale po Nowym Roku zamierzałam Cię właśnie Kasiu prosić o badania przedsterylkowe. Dobrze, że o tym mówisz  🙂    Może badanie krwi łącznie z biochemią też by się przydało, jak sądzisz?
Jak zazwyczaj, 100,00 zł za sterylizację pokryje schronisko.  Spróbuję załatwić, żeby pozostałą część zapłaciła fundacja, ale musiałabym zawczasu wiedzieć ile to ta druga część będzie wynosić, bo o konkretną kwotę będę musiała wystąpić.
 

maxresdefault.jpg.17c27546c59fa7b8ede7479808304307.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 31.12.2021 o 19:14, kikou napisał:

Tak, jest lepiej, niunia nie szuka dziury żeby umknąć, juz nie piszczy. Ale upodobała sobie miejsce w kąciku w przedpokoju. Najbardziej ją zachwyca możliwość swobodnego wychodzenia. Jest takie straszne bloto a niunieczka wbiega i wybiega. W sumie to często się zdarza u nowych psiaków, że na początku ciągle biegają w tę i z powrotem. Ale juz wołana przychodzi. To bystra dziewczyna która trzyma sobie miseczke jedną łapką i je. Apetyt ma doskonały, odrabia pewnie straty. Za dotykiem człowieka nie przepada ale już nie sztywnieje jak ją delikatnie głaskam. Z tym, że bardziej patrzy czy nie mam jakiegoś smaczka w rękach niż cieszy sie z głaskania. Lubi bardzo inne pieski. Biega jak szalona z tymi trzema, kolegami, którzy jeszcze biegają 😉 Trzeba pomyśleć w styczniu o badaniach przygotowujących do sterylizacji, ponieważ prawdopodobnie ok. października sunia miala szczeniaki, zostala znaleziona z listwami pełnymi mleka na tym śmietniku. 😕 Śpi juz pewnie i spokojnie bo pierwszej nocy była niespokojna i popiskiwała. 

 

 

Dnia 31.12.2021 o 16:04, elik napisał:

I ja jestem u suni  🙂

Mam nadzieję, że jest nieco lepiej z jej strachami.

                                Punkt przedszkolny Wesołe Kangurki w Pruszkowie

                   Szczesliwego Roku Nowego Z Serca Calego  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.01.2022 o 19:35, Nadziejka napisał:
   
   Pozdrawiam pozdrawiam calem serduchem
Z zakonczonego kramu Dla Rewuni poslalam Eliczku 77 zl
 

Bardzo pięknie dziękuję Dobry Duszku biednych psiaków  🙂  

Link to comment
Share on other sites

Na konto Rewuni wpłynęły poniższe kwoty:

  30,00 od limonka80  deklaracja  I.2022   -  3.01.2022 r.
  10,00 od mari23  deklaracja  I   -  3.01.
  77,00 od Nadziejka  z bazarku   -  3.01.
  20,00 od dorcia01  deklaracja  I   -  4.01.
  20,00 od Ewa Marta  deklaracja  I   -  5.01.

Bardzo serdecznie dziękuję

bukiet.jpg.1652646019989ae535f18d28c73f4a85.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...