Jump to content
Dogomania

Max ma dom!!! Zamieszkał w Lublinie! MAX od 01.01.2022r w hoteliku DIVIA. Dramat Maxa..Znaleziony jako szczeniak z wrośniętą kolczatką a teraz groźba śmierci głodowej na łańcuchu!!Pomocy!!!


Recommended Posts

Wróciłam. Wiem w sumie niewiele, bo Alaskan była zajęta bardzo, ale przekazała, że poprosiła sąsiada, który go czasami dokarmiał o pomoc w nałożeniu obroży. Max nie stawiał oporu, nie wykazywał żadnej agresji. Udało się go wsadzić do klatki, a potem zapakować do auta i pojechali. Więcej na pewno napisze wieczorem Asia:)

Na pewno jest zestresowany, bo nie wie co się dzieje, ale mam nadzieję, że jak zobaczy swoje nowe lokum, dostanie tam dostanie pyszne jedzenie i przez jakiś czas pobędzie z Alaskan, to spokojnie wejdzie do nowej, cieplej budy i bez łańcucha pójdzie spać. A jutro Alaskan przyjedzie znowu. Tam gdzie był nie miał na co dzień kontaktu z człowiekiem, bo nawet jedzenia nie dostawał codziennie:(

 

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.11.2021 o 19:02, Livka napisał:

Znalazłam Maxa 🙂

I ja znalazłam :)

Dnia 5.11.2021 o 12:46, Tyśka) napisał:

Wysyłam ciepłe myśli za dzisiaj 😄 Farciarz z Maksa, że spotkał na swojej drodze Alaskan.

Oj, farciarz :) miał chłopak szczęście ogromne! ❤️

Dnia 5.11.2021 o 16:32, Ewa Marta napisał:

Wróciłam. Wiem w sumie niewiele, bo Alaskan była zajęta bardzo, ale przekazała, że poprosiła sąsiada, który go czasami dokarmiał o pomoc w nałożeniu obroży. Max nie stawiał oporu, nie wykazywał żadnej agresji. Udało się go wsadzić do klatki, a potem zapakować do auta i pojechali. Więcej na pewno napisze wieczorem Asia:)

Na pewno jest zestresowany, bo nie wie co się dzieje, ale mam nadzieję, że jak zobaczy swoje nowe lokum, dostanie tam dostanie pyszne jedzenie i przez jakiś czas pobędzie z Alaskan, to spokojnie wejdzie do nowej, cieplej budy i bez łańcucha pójdzie spać. A jutro Alaskan przyjedzie znowu. Tam gdzie był nie miał na co dzień kontaktu z człowiekiem, bo nawet jedzenia nie dostawał codziennie:(

 

Wspaniałe wieści, a że zaczyna się weekend, to możliwe, że spędzi z człowiekiem duuuużo czasu :)

Wesprę i ja Maksiowe nowe, szczęśliwe życie, wpłacę coś do jego skarbonki :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.11.2021 o 18:09, Poker napisał:

Może lepiej na razie nie dopuszcza Zewa do Maksia, żeby ten się nie stresował i nie zaczął też być agresywny.

Zew pewnie jest zazdrosny.

Jest i to bardzo. Jak tylko zblizam się do kojca to piłuje ryja. Jak wchodzę do domu to Zew siedzi na tarasie, nawet do kojca nie podchodzi.

Maks cichutki. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...