Jump to content
Dogomania

Max ma dom!!! Zamieszkał w Lublinie! MAX od 01.01.2022r w hoteliku DIVIA. Dramat Maxa..Znaleziony jako szczeniak z wrośniętą kolczatką a teraz groźba śmierci głodowej na łańcuchu!!Pomocy!!!


Recommended Posts

Dnia 2.11.2021 o 15:41, Alaskan malamutte napisał:

Proszę zobaczcie, jaki to piękny pies...a raczej wrak pięknego psa...psychicznie ten pies jest zmaltretowany

Rzeczywiście jest piękny, i choć ma w oczach smutek i widać że wiele złego doświadczył, to ma taką godność w spojrzeniu ...

Może okaże się, że nie jest tak źle z jego psychiką kiedy tylko doświadczy dobra i prawdziwej, troskliwej opieki ....

Bardzo tego Maxowi życzę. Nie mogę zadeklarować stałej, ale 50 zł dla psiaka wpłacę.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.11.2021 o 19:58, limonka80 napisał:

Rzeczywiście jest piękny, i choć ma w oczach smutek i widać że wiele złego doświadczył, to ma taką godność w spojrzeniu ...

Może okaże się, że nie jest tak źle z jego psychiką kiedy tylko doświadczy dobra i prawdziwej, troskliwej opieki ....

Bardzo tego Maxowi życzę. Nie mogę zadeklarować stałej, ale 50 zł dla psiaka wpłacę.

Limonko, też mam taka nadzieję. 

Bardzo dziękuję za wsparcieZobacz obraz źródłowy

Link to comment
Share on other sites

Bylam dzisiaj u Maxa. Bardzo cieszy się na mój widok. Nadal zjada z predkoscią światła. Dostaje porządne jedzenie więc już się nie martwię że jest glodny.

Zastanawia mnie jedno...wokół miejsca bytowania psiaka nie ma odchodów. Nikt tam nie sprząta, tego jestem pewna!!

Kojec już stoi, jutro TZ jeszcze porządnie budę ociepli od spodu styropianem. Miski już są, sloma swieżutka u sasiada zamówiona. 

Jesli wszystko pójdzie po naszej myśli to w piątek Max zostanie przez nas zabrany. 

Proszę o kciuki.

  • Like 4
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...