Jump to content
Dogomania

Niestety! Kolejny dramat i kolejna wyrzucona jak śmieć sunia z sześcioma maleństwami !! :(( Nie ma nic. Tylko nas. Jest już bezpieczna u Jagi, ale na jej utrzymanie nie ma ani grosza. POMOCY! - Psiaczki w DS :))


agat21

Recommended Posts

Kochani na dziś zobowiązanie to 839 zł. Jaaga dzisiaj musi wystawić fakturę dla Stowarzyszenia. Gdyby było wiadomo ile uzbieramy tu, faktura mogłaby być pomniejszona o tę kwotę i być może stowarzyszenie udźwignęłoby ciężar jej opłacenia. Czy możecie zadeklarować ile mogłybyście wpłacić Jadze dla maluszków? 

Ja deklaruję 100 zł, jakoś muszę dać radę. Mogę też zebrać wpłaty od Was i całość wpłacić Jadze albo każdy będzie jej wpłacał.

 

Link to comment
Share on other sites

A czy ktoś ma stały kontakt z osobą, która jest podana do kontaktu? Na olx piszą mi ludzie z pretensjami, że nie można się dodzwonić, nikt nie odpowiada na wiadomości. 😞 Czy wszystko w porządku z osobą, która prowadzi adopcje? Czy w ogóle szykują się jakieś domy?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.01.2022 o 13:20, agat21 napisał:

Sytuacja okropna, trzeba pomóc. Też odejmę sobie od ust i wpłacę na Stowarzyszenie 100 zł. Proszę o numer konta.

Bardzo Ci dziękuję!, ustalę potem z Jaagą, czy można wpłacać do niej bezpośrednio i dam znać. 

Dnia 3.01.2022 o 13:25, Tyśka) napisał:

A czy ktoś ma stały kontakt z osobą, która jest podana do kontaktu? Na olx piszą mi ludzie z pretensjami, że nie można się dodzwonić, nikt nie odpowiada na wiadomości. 😞 Czy wszystko w porządku z osobą, która prowadzi adopcje? Czy w ogóle szykują się jakieś domy?

Ja mam telefon do Magdy, ale nie odbiera. Basia zawsze podawała swój numer, a teraz nie wiem czyj podali:( Może warto podać inny telefon.

Dnia 3.01.2022 o 13:29, agat21 napisał:

Mogę też oczywiście wpłacić do Jaagi - to już jak zdecydujecie.

Zaczekamy na decyzję Jaagi.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.01.2022 o 13:30, limonka80 napisał:

U mnie ostatnio posucha finansowa, ale 100 zł wysupłam.

Tak bardzo Ci dziękuję!!! Mamy już 300 zł 🙂

Ewa Marta - 100 zł 
agat21 - 100 zł
Limonka80 - 100 zł

 

Może ktoś coś jeszcze dorzuci? Urządza nas każda złotówka...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.01.2022 o 13:25, Tyśka) napisał:

A czy ktoś ma stały kontakt z osobą, która jest podana do kontaktu? Na olx piszą mi ludzie z pretensjami, że nie można się dodzwonić, nikt nie odpowiada na wiadomości. 😞 Czy wszystko w porządku z osobą, która prowadzi adopcje? Czy w ogóle szykują się jakieś domy?

 

Dnia 3.01.2022 o 13:33, Ewa Marta napisał:

Ja mam telefon do Magdy, ale nie odbiera. Basia zawsze podawała swój numer, a teraz nie wiem czyj podali:( Może warto podać inny telefon.

W ogłoszeniu moim, Jaagi i Tyśki jest numer pani Anny którą do odbioru telefonów w sprawie adopcji wskazała p. Magda.

Na początku do wstępnych rozmów w ogłoszeniach podany był numer Toli, która przekazywała dobrze rokujące telefony  Jaadze, ale p. Magda chciała żeby zmienić .... 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.01.2022 o 13:54, Tianku napisał:

ja dorzucę 30 zł przepraszam ale więcej teraz nie dam rady 😞

Bardzo Ci dziękujemy, to wielka pomoc!

Dnia 3.01.2022 o 14:02, Aldrumka napisał:

To ja dorzucę 70 zł

i zabiorę się za kolejny bazarek z 20 kg ubrań, które dostałam od ewu (choć obawiam się, że najatrakcyjniejsze już sprzedane)

Bardzo, bardzo dziękujemy 🙂

 

Mamy już 400 zł 🙂

Ewa Marta - 100 zł 
agat21 - 100 zł
Limonka80 - 100 zł
Tianku - 30 zł
Aldrumka - 70 zł

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.01.2022 o 14:21, Nesiowata napisał:

Mogę dorzucić 30 zł. Komu wpłacić?

Ale cudownie! Jeszcze nie wiem, czy Jadze, czy do mnie, a potem ja całość prześlę Jadze. Wstrzymaj się chwilkę proszę 🙂

Mamy już 430 zł 🙂

Ewa Marta - 100 zł 
agat21 - 100 zł
Limonka80 - 100 zł
Tianku - 30 zł
Aldrumka - 70 zł
Nesiowata - 30 zl

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.01.2022 o 14:14, limonka80 napisał:

 

W ogłoszeniu moim, Jaagi i Tyśki jest numer pani Anny którą do odbioru telefonów w sprawie adopcji wskazała p. Magda.

Na początku do wstępnych rozmów w ogłoszeniach podany był numer Toli, która przekazywała dobrze rokujące telefony  Jaadze, ale p. Magda chciała żeby zmienić .... 

 

Spróbuję dodzwonić się do Magdy jeszcze potem. Teraz musze intensywnie popracować, ale wysyłam info do Jaagi na bieżąco, żeby wiedziała i żeby zdecydowała gdzie mamy wpłacać.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.12.2021 o 10:56, Jaaga napisał:

Muszę zrobić grudniowe rozliczenie rodzinki, bo biuro rachunkowe szybciej je potrzebuje ze względu na koniec roku.

Na moje konto z bazarków od Poker i Aldrumki wpłynęło 681 zł. Z tych pieniędzy wstawiam rachunek za grudniowy pobyt Gajki 450 zł.

Za pobyt Kapsla 23 dni po 5 zł=115 zł. Do jego rozliczenia dodałam  40 zł za Procox dla wszystkich szczeniąt. Rachunek więc wynosi 155 zł

15 zł paragon za zbiorowe badanie kału, o którym tu wczesniej pisałam. 

Jutro i pojutrze podam im kolejna dawkę odrobaczenia  - szczeniaki 5 tabl. po 5 zł, Gaja 2x 5 zł=35 zł

Czyli z pieniędzy bazarkowych 681 rozliczam 450 zł+155+15+35 zł.  Zostało 26 zł. O tą kwotę pomniejszę fakturę na stowarzyszenie za hotelowanie reszty szczeniąt.

Faktura obejmie: 5 szczeniąt 25 dni po 5 zł=625 zł

                            5 szczeniąt 6 dni po 8 zł=240 zł

Razem 865 zł. Odejmuję pozostale tu 26 zł. Kwota faktury wynosi 839 zł

 

 

@Poker Jaaga potwierdziła wpływy z bazarków w swoim rozliczeniu wyżej.

Na pierwszej stronie rozliczenie robiła agat21 zgodnie ze wskazówkami ewu  i te pieniądze pewnie są na koncie ewu lub Stowarzyszenia. Może lepiej to jakoś osobno zapisywać.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.01.2022 o 15:14, Poker napisał:

agat, bardzo proszę popraw moją deklarację na jednorazową , a nie stałą.

Twoja deklaracja 100 zł to "inna pomoc", więc nie jest liczona jako stała.

Zresztą trudno się teraz do tego odnosić, wpłaty szły na konto ewu, ja nie wiem, które wpłaty są, których nie ma. Może w ogóle ten post usunąć, żeby nie robił zamieszania 😕

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.11.2021 o 19:46, agat21 napisał:

Deklaracje stałe:

 

 

Poker - 100 zł obraz.png.e1ca7899c25d0a9792b47add2c799c45.png

Jest wpisana przez Ciebie jako stała. Lepiej, żeby nie było bałaganu.

Sorki, że się "czepiam" szczególnie, że sama mam wielki problem z prowadzeniem finansów.

Aldrumko, dzięki za odnalezienie wpisu Jaaga. Na pierwszej stronie nie ma, stąd moja wypowiedź.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.01.2022 o 13:25, Tyśka) napisał:

A czy ktoś ma stały kontakt z osobą, która jest podana do kontaktu? Na olx piszą mi ludzie z pretensjami, że nie można się dodzwonić, nikt nie odpowiada na wiadomości. 😞 Czy wszystko w porządku z osobą, która prowadzi adopcje? Czy w ogóle szykują się jakieś domy?

 

Dnia 3.01.2022 o 14:14, limonka80 napisał:

 

W ogłoszeniu moim, Jaagi i Tyśki jest numer pani Anny którą do odbioru telefonów w sprawie adopcji wskazała p. Magda.

Na początku do wstępnych rozmów w ogłoszeniach podany był numer Toli, która przekazywała dobrze rokujące telefony  Jaadze, ale p. Magda chciała żeby zmienić ....

Dostałam numer, żeby zmienić w ogłoszeniu szczeniaczków. Zmieniłam. Przed chwilą dzwoniłam na ten nowy numer, czekałam długo, ale nikt nie odebrał. Tak nie uda się wyadoptować piesków.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...