Jump to content
Dogomania

Niestety! Kolejny dramat i kolejna wyrzucona jak śmieć sunia z sześcioma maleństwami !! :(( Nie ma nic. Tylko nas. Jest już bezpieczna u Jagi, ale na jej utrzymanie nie ma ani grosza. POMOCY! - Psiaczki w DS :))


agat21

Recommended Posts

Małe rosną w ekspresowym tempie. Dzis je ważyłam, bo chcę odrobaczyć i waża już po ponad 4 kg. Skończyły 2 miesiące.Próbuję się skontaktować z p. Magdą, bo z Basią nie ma kontaktu i juz zaczynam się martwić. Zresztą chciałabym wiedziec, jaki jest odzew z ogłoszeń.

Link to comment
Share on other sites

Niestety, nie dostałam żadnego odzewu ze stowarzyszenia odnośnie domu, który mąż mogl dzis sprawdzić. Nie dostałam tez informacji o jakichś chętnych domach i nikt do mnie nie dzwonił. Czuje się bezradna, bo przy tylu wyróżnionych ogłoszeniach za tydzień, dwa ludzie sie zniechęcą i przestana dzwonić.  Każda z nas dostaje tez wiadomości i kierujemy ludzi do kontaktu telefonicznego. Niestety, szczeniąt do adopcji jest więcej niż chętnych. Szczeniaki rosną w oczach, są zdrowe, zaszczepione, gotowe do zmiany domu i w najlepszym wieku na adopcję. Gaja je gryzie i ucieka od nich i nie ma się co dziwić, bo są juz w stosunku do niej ogromne. Są luzem, bo tak strasznie drą się. W nocy wstaje sprzątać, do rana cala kuchnia jest w udeptanych kupach. Niestety, nie jestem w stanie trzymać wszystkich praktycznie po kosztach. Dzis dostałam rachunek za prąd i wyszły mi oczy, ale co się dziwić, skoro stale piorę i pasuje podłogi. Jutro będę dzwonić do p. Magdy. Basia prosila mnie, żebym liczyla szczeniaki jak dzieci Marty dwa lata temu. Zgodzilam się, bo zakładałam że będą maleńkie i szybko je wspólnymi siłami wyadoptujemy. Maluchy po ukończeniu 2 mies. jednak bede liczyć po 8 zł. Po ukończeniu 3 po 10 zl. Siedzą u nas w sytuacji, kiedy inne psiaki czekają na miejsce. Szkoda, ze dotad nie pojawi się na stronie wontariatu i schroniska. Zdjecia, które wyslalam p. Magdzie do ich ogloszen są juz nieaktualne.  Dzis Gaja schowała się pod meblami i ugryzla córke, jak mnie wczesniej.  Jest mi przykro, bo corka skaleczona, a Gaja nie ogarnia ze nie wolno gryźć ludzi. Mimo wszystko mam słabość do niej i chciałabym mieć udział w jej adopcji i kształtowaniu przyszłości . Niektorzy wiedza, jak Gaja mnie pokochała. Jestem dzis dobita, bo dowiedziałam się ze Ewu jest pod respiratorem. Zastanawiałyśmy się czy i jak to napisać, ale wszyscy cenimy tu Basię, myślimy o Niej i troszczymy się. Czesc jej znajomych już to wie. Basia jest miedarskim psim aniołem. Kto jest wierzacy, niech się pomodli, ja stale myślę o Niej. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.12.2021 o 21:43, agat21 napisał:

Ewu jest pod tlenem od początku grudnia, kilka razy smsowałyśmy, pisała, że czuje się źle, ale walczy. Wierzę, że da radę, to niesamowita osoba.

Tak, ale teraz jest na respiratorze, a to duża różnica 😞

Link to comment
Share on other sites

Muszę zrobić grudniowe rozliczenie rodzinki, bo biuro rachunkowe szybciej je potrzebuje ze względu na koniec roku.

Na moje konto z bazarków od Poker i Aldrumki wpłynęło 681 zł. Z tych pieniędzy wstawiam rachunek za grudniowy pobyt Gajki 450 zł.

Za pobyt Kapsla 23 dni po 5 zł=115 zł. Do jego rozliczenia dodałam  40 zł za Procox dla wszystkich szczeniąt. Rachunek więc wynosi 155 zł

15 zł paragon za zbiorowe badanie kału, o którym tu wczesniej pisałam. 

Jutro i pojutrze podam im kolejna dawkę odrobaczenia  - szczeniaki 5 tabl. po 5 zł, Gaja 2x 5 zł=35 zł

Czyli z pieniędzy bazarkowych 681 rozliczam 450 zł+155+15+35 zł.  Zostało 26 zł. O tą kwotę pomniejszę fakturę na stowarzyszenie za hotelowanie reszty szczeniąt.

Faktura obejmie: 5 szczeniąt 25 dni po 5 zł=625 zł

                            5 szczeniąt 6 dni po 8 zł=240 zł

Razem 865 zł. Odejmuję pozostale tu 26 zł. Kwota faktury wynosi 839 zł.

PART_1640771377065.jpeg

20211205_131924_resized_resized.jpg

 

PART_1641546368801.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...