Jump to content
Dogomania

Niestety! Kolejny dramat i kolejna wyrzucona jak śmieć sunia z sześcioma maleństwami !! :(( Nie ma nic. Tylko nas. Jest już bezpieczna u Jagi, ale na jej utrzymanie nie ma ani grosza. POMOCY! - Psiaczki w DS :))


agat21

Recommended Posts

Dnia 29.12.2021 o 10:56, Jaaga napisał:

Muszę zrobić grudniowe rozliczenie rodzinki, bo biuro rachunkowe szybciej je potrzebuje ze względu na koniec roku.

Na moje konto z bazarków od Poker i Aldrumki wpłynęło 681 zł. Z tych pieniędzy wstawiam rachunek za grudniowy pobyt Gajki 450 zł.

Za pobyt Kapsla 23 dni po 5 zł=115 zł. Do jego rozliczenia dodałam  40 zł za Procox dla wszystkich szczeniąt. Rachunek więc wynosi 155 zł

15 zł paragon za zbiorowe badanie kału, o którym tu wczesniej pisałam. 

Jutro i pojutrze podam im kolejna dawkę odrobaczenia  - szczeniaki 5 tabl. po 5 zł, Gaja 2x 5 zł=35 zł

Czyli z pieniędzy bazarkowych 681 rozliczam 450 zł+155+15+35 zł.  Zostało 26 zł. O tą kwotę pomniejszę fakturę na stowarzyszenie za hotelowanie reszty szczeniąt.

Faktura obejmie: 5 szczeniąt 25 dni po 5 zł=625 zł

                            5 szczeniąt 6 dni po 8 zł=240 zł

Razem 865 zł. Odejmuję pozostale tu 26 zł. Kwota faktury wynosi 839 zł.

 

 

Słuchajcie, rozmawiałam przed chwila z elik, bo chciałyśmy odszukać pozostałe psiaki będące pod opieką ewu. Okazało się, że osoby mające je pod opieką mogą zaczekać na powrót Basi, ale podobno stowarzyszenie, na które Jaaga wystawi lub wystawiła fakturę ma kiepską sytuacje finansową i będzie im bardzo ciężko opłacić pobyt maluszków. Co myślicie o tym, żebyśmy spróbowały zrzucić się choć na część tej kwoty do zapłacenia? Każda z nas może kiedyś potrzebować pomocy, nie jestem w stanie zostawić psiaków ewu bez pomocy 😞 Jeśli ktoś z Was chciałby wesprzeć ich utrzymanie, zadzwonię do Magdy i zapytam o numer konta. Możemy tutaj robić zestawienie kto i ile wpłacił na podstawie naszych deklaracji. Ja na pewno coś wyskrobię, choćbym miała sobie od ust odjąć.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.01.2022 o 12:25, Ewa Marta napisał:

 

Słuchajcie, rozmawiałam przed chwila z elik, bo chciałyśmy odszukać pozostałe psiaki będące pod opieka ewu. Okazało się, że osoby mające je pod opieka mogą zaczekać na powrót Basi, ale podobno stowarzyszenie, na które Jaaga wystawi lub wystawiła fakturę ma kiepską sytuacje finansową i będzie im bardzo ciężko opłacić pobyt maluszków. Co myślicie o tym, żebyśmy spróbowały zrzucić się choć na część tej kwoty do zapłacenia? Każda z nas może kiedyś potrzebować pomocy, nie jestem w stanie zostawić psiaków ewu bez pomocy 😞 Jeśli ktoś z Was chciałby wesprzeć ich utrzymanie, zadzwonię do Magdy i zapytam o numer konta. Możemy tutaj robić zestawienie kto i ile wpłacił na podstawie naszych deklaracji. Ja na pewno cis wyskrobię, choćbym miała sobie od ust odjąć.

Bardzo prosimy o pomoc dla psiaków będących pod opieką Basi.

Może jeszcze zapytanie do Jaaga - ile na obecną chwilę trzeba uzbierać?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.01.2022 o 12:25, Ewa Marta napisał:

 

Słuchajcie, rozmawiałam przed chwila z elik, bo chciałyśmy odszukać pozostałe psiaki będące pod opieką ewu. Okazało się, że osoby mające je pod opieką mogą zaczekać na powrót Basi, ale podobno stowarzyszenie, na które Jaaga wystawi lub wystawiła fakturę ma kiepską sytuacje finansową i będzie im bardzo ciężko opłacić pobyt maluszków. Co myślicie o tym, żebyśmy spróbowały zrzucić się choć na część tej kwoty do zapłacenia? Każda z nas może kiedyś potrzebować pomocy, nie jestem w stanie zostawić psiaków ewu bez pomocy 😞 Jeśli ktoś z Was chciałby wesprzeć ich utrzymanie, zadzwonię do Magdy i zapytam o numer konta. Możemy tutaj robić zestawienie kto i ile wpłacił na podstawie naszych deklaracji. Ja na pewno coś wyskrobię, choćbym miała sobie od ust odjąć.

 

Dnia 3.01.2022 o 12:30, elik napisał:

Bardzo prosimy o pomoc dla psiaków będących pod opieką Basi.

Może jeszcze zapytanie do Jaaga - ile na obecną chwilę trzeba uzbierać?

Dobra myśl.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...