Jump to content
Dogomania

Kiedyś bezdomna Suzi a teraz Sonieczka , pies , który ma swój wspaniały dom u naszej kochanej elik.


Recommended Posts

Dnia 24.06.2021 o 14:58, Moli@ napisał:

Tak, to jest sprawdzony dom, jak najbardziej godzien zaufania :D. Joi ręczy za ten dom głową 

Co dalej z \Suzi? Cisza zapadła,rozumiem trudna sytuację ewu,ale poza nią,ktoś jeszcze pracował nad sprawą suni,czy tak?

Link to comment
Share on other sites

22 minuty temu, bou napisał:

Co dalej z \Suzi? Cisza zapadła,rozumiem trudna sytuację ewu,ale poza nią,ktoś jeszcze pracował nad sprawą suni,czy tak?

Ja wiem tyle co przeczytam na dogo

Jutro, we wtorek ewu miała zawieść sunię do p. Kasi

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.06.2021 o 22:30, ewu napisał:

W poniedziałek Suzi jedzie do Krakowa.  Pani Kasia niestety musi wyjechać i wróci we wtorek po południu. Nieoceniona elik przenocuje sunię i przekaże we wtorek Pani Kasi.

Elik dziękuję:):)

W sobotę i niedzielę nic się nie zmieniło w tej kwestii. Suzi dzisiaj  opuściła schronisko i albo już dojechała albo jest w drodze do elik.

Jak dostanę informację,że jest na miejscu to napiszę.

Jutro ok 16 elik przekaże sunię Pani Kasi.

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Przepraszam najmocniej ale wydawało mi się,że wszystko jest ustalone, dograne,że poinformowałam na dogo no i trzeba było te dwa dni do dzisiaj poczekać.

Jeśli te informacje ode mnie nie były jasne to proszę o  wybaczenie ale ostatnie dni są dla mnie koszmarne:(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.06.2021 o 20:56, elik napisał:

A jak się zakocham od pierwszego wejrzenia?

  to sunia znajdzie szczęście! <3

Dnia 26.06.2021 o 21:15, elik napisał:

Mnie tym bardziej, że sunia ma pycholek podobny do mojej niedawno zmarłej Masieńki.

One często wracają w innym futerku...nawet nie aż tak bardzo innym...

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, ewu napisał:

Suzi już u elik.

Wszystko w porządku:)

Ela teraz biegnie na zabiegi , jak wróci to napisze. W tej chwili jest zajęta psiakami:)

 

To wspaniale,że wszystko się udało!

Ewu...ogromnie Ci współczuję i dzięki,że w tym zamęcie dałaś radę napisać.Czy jakoś ogarniasz dom?Czy zniszczenia są duże? Napisz i - trzymaj się!

Link to comment
Share on other sites

Jestem, jest i Suzi 🙂  
Przepraszam, że tak długo musiałyście czekać, ale jak napisała Basia, przyjeżdżam do Krakowa na zabiegi, a że mieszkam na kraju mesta, a zabiegi są w centrum, to dojazdy zajmują mi sporo czasu. Dopiero półgodziny temu mogłam usiąść do kompa, przegrać i przygotować zdjęcia i mogę Wam pokazać Suzi, super sunię  🙂

20210628_174855.jpg.b6b2d2d77594b7f594d1aefabbdb9311.jpg

20210628_174922.jpg.afa37431a8a3d1cf1b878405435b0c1e.jpg

20210628_174926.jpg.de9aa9cecc21100936eb96f0c54d4700.jpg

20210628_174927.jpg.7cb4a746512b0f4832aff5de2d6e3fcc.jpg

20210628_174934.jpg.2a26673203cb5546ec1b5129eb6f25bc.jpg

  • Like 2
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Suzi to bardzo miła, sympatyczna sunia, bardzo łasa na głaski. Upomina się o nie, ale nie jest nachalna. Na spacerze grzeczna, daje się łatwo kierować. Ciągnie, ale leciutko i bez problemu można to opanować. W domu zachowuje czystość, wszystko załatwia na spacerkach. Miała bardzo luźną kupkę, ale to pewnie stres.  Mój Alfik zazdrosny, pokazał jej kielonki i muszę ich rozdzielać jak zostają sami, a jutro też czekają mnie zabiegi. Z wielkim apetytem zjadła ryż z marchewką i indyczym udem, a teraz wyciągnęła się na całą długość legowiska koło biurka, przy którym piszę i odpoczywa.

  • Like 3
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, konfirm31 napisał:

Super wiadomości. I piękne zdjęcia :). Bardzo Ci dziękuję. Sunia super :)))

Tylko lajki się skończyły..... 

Ale moje nie  🙂

Sunia bardzo kochana i ufna. Czyściłam jej oczka i choć widać było, że się boi, nie wie, co jej zrobię, ale nie protestowała, nie broniła się. Spokojniutko leżała, a gdy skończyłam, polizała moją rękę. Byłam ogromnie zaskoczona i wzruszona, bo tak właśnie zachowywała się moja ukochana Masieńka.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, Jo37 napisał:

Czy istnieje szansa, żeby powiadomić Pana o tym, że sunia jest bezpieczna po za schroniskiem?

Na wątku maleństw była informacja, że pan zmarł, a może to ja coś pokręciłam.
Może uda się sprawdzić i jeśli żyje, powiadomić go, że sunia jest zadbana poza schronem. Na pewno by się ucieszył.
Dobrze, że o tym pomyślałaś.

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, Sowa napisał:

 Można by go też zapytać,  jakie słowa zna - jak ją przywoływał.

Bardzo chciałabym, żeby udało się trafić do pana tak dla dobra pana, jak i suni. Dobrze byłoby wiedzieć, jak mówisz, jak ją wołał i jak się do niej zwracał. Panu byłoby miło, gdyby wiedział, że sunia ma się dobrze i suni byłoby miło słyszeć znajome słowa, tak jak przywoływał ją pan. Może się uda?

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Moli@ napisał:

Sprawdźcie kto oddał psa do schroniska i kontaktować się tylko z tą osobą. 

Pan, może nie wiedzieć że sunia została oddana do schronu ..., gdy się dowie będzie przeżywał. 

Czy schronisku udzieli takiej informacji kto oddał sunię?  Pewnie będą się zasłaniali RODO.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...