Jump to content
Dogomania

Kiedyś bezdomna Suzi a teraz Sonieczka , pies , który ma swój wspaniały dom u naszej kochanej elik.


Recommended Posts

5 godzin temu, bou napisał:

Ciocie!!! Moli,kochana Moli zgodziła się przyjąć dziewczynkkę!!!!

teraz co dalej,kto sie zajmie organizacją tej przeproewadzki? Gdzie wpłacić kaskę?

Suzi ma szansę na dobre życie!!!

Proszę - bardzo proszę o deklaracje,o pomoc dla Suzi.

Jaki jest miesięczny koszt? Muszę zebrac komplet deklaracji:) No i jak daleko trzeba by zawieźć panienkę?:

Link to comment
Share on other sites

Napiszcie tekst, albo  ewu podaj wagę, wiek, wysokość w kłębie ( chociaż orientacyjną) stosunek do ludzi i psów, to zrobię ogłoszenie. Na jakie miasto?  Czyj nr telefonu i adres mejlowy wtedy podać?

Koszty transportu pod Białystok będzie tak wysoki, że pewnie za tę kwotę można ja umieścić w hoteliku. Może u Anecik? Jako mała sunia ma szanse być w domu.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, ewu napisał:

Jaki jest miesięczny koszt? Muszę zebrac komplet deklaracji:) No i jak daleko trzeba by zawieźć panienkę?:

 Worek 15kg Brit (około 120zł) za miesiąc + pokrycie ewentualnych kosztów weterynaryjnych, preparatu na kleszcze i zakup jedzonka dla małej.

Tyle chce Moli..mieszka ok 20 km.od Białegostoku.

Może jednak warto zainwestować w transport?

Nie wiem,gdzie jest Suzi,ale z Warszawy(gdyby było to po drodze) mogłabym ją do Moli zawieźć.(nieodpłatnie)

Ciocie...przecież psy przemierzają setki km.zeby wreszcie trafić w dobre ręce,ostatnio czytałam jaką ogromną trasę zrobiła Murka...To nie jest taki straszny problem.

Ogloszenia..."W schronisku XYZ przebywa cudna sunia.ktos chętny?" No przecież tak się chyba nie da,prawda?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sunia ładna, nieduża może szybko znajdzie domek..., nie ma kogoś bliżej jej obecnego miejsca pobytu?

Do niedawna miała swego człowieka..., widać że zadbana, domowa.

ps

Ogłoszenia na Wrocław to chyba sunia z Wrocka lub okolic..., tam chyba szybciej znajdzie dom

Link to comment
Share on other sites

55 minut temu, Moli@ napisał:

Sunia ładna, nieduża może szybko znajdzie domek..., nie ma kogoś bliżej jej obecnego miejsca pobytu?

Do niedawna miała swego człowieka..., widać że zadbana, domowa.

ps

Ogłoszenia na Wrocław to chyba sunia z Wrocka lub okolic..., tam chyba szybciej znajdzie dom

Ona jest na Ślasku ale we Wrocławiu może lepiej idą teraz adopcje. Na Śląsk będzie miała ogłoszenia

Link to comment
Share on other sites

Jak będzie miała ogłoszenie na Sląsk, to ewu daj tu link. Ogłoszę na Wrocław.

Wrocław jest po prostu bardzo chłonny na bezdomniaki.

Suzi by jechała z Tarnowskich Gór, miałaby ok. 520 km do przebycia.

To prawda , że psiaki jeżdżą bardzo daleko, np. z Zamościa do Nowej Soli,ale to są najczęściej psy po przejściach.

Suzi była domna, potrzebuje domu na gwałt zanim dozna  większej psychicznej krzywdy w schronie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 minut temu, Poker napisał:

Jak będzie miała ogłoszenie na Sląsk, to ewu daj tu link. Ogłoszę na Wrocław.

Wrocław jest po prostu bardzo chłonny na bezdomniaki.

Suzi by jechała z Tarnowskich Gór, miałaby ok. 520 km do przebycia.

To prawda , że psiaki jeżdżą bardzo daleko, np. z Zamościa do Nowej Soli,ale to są najczęściej psy po przejściach.

Suzi była domna, potrzebuje domu na gwałt zanim dozna  większej psychicznej krzywdy w schronie.

Poker ma rację.

Domowa sunia nie powinna sprawiać kłopotów..., wiadomo że będzie zdezorientowana, przestraszona ale zna zasady życia w domu. W tamtych rejonach są hoteliki i dt które zapewniają warunki domowe.  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, bou napisał:

 Worek 15kg Brit (około 120zł) za miesiąc + pokrycie ewentualnych kosztów weterynaryjnych, preparatu na kleszcze i zakup jedzonka dla małej.

Tyle chce Moli..mieszka ok 20 km.od Białegostoku.

Może jednak warto zainwestować w transport?

Nie wiem,gdzie jest Suzi,ale z Warszawy(gdyby było to po drodze) mogłabym ją do Moli zawieźć.(nieodpłatnie)

Ciocie...przecież psy przemierzają setki km.zeby wreszcie trafić w dobre ręce,ostatnio czytałam jaką ogromną trasę zrobiła Murka...To nie jest taki straszny problem.

Ogloszenia..."W schronisku XYZ przebywa cudna sunia.ktos chętny?" No przecież tak się chyba nie da,prawda?

No to by było super tylko trzeba przemyśleć jak z adopcją.

Link to comment
Share on other sites

Jest BDT w Krakowie!!! -  "Ewentualnie jakby  były potrzebne jakieś miliony na leczenie to zwrócę się o pomoc"

Pani Kasia od Gucia. .., warunki / opieka bardzo dobra

Pani Kasia gotowa jutro przyjąć sunię!!!

 

Sunia przyzwyczajona do starszych mężczyzn... ,) ,) to na 99,9% może skończyć się domem stałym!!

 

Dom sprawdzony

  • Like 7
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, Moli@ napisał:

Jest BDT w Krakowie!!!

Moli,dobry duchu:) To teraz trzeba ogarnąć wyciągnięcie Suzi ze schronu i transport do Krakowa,tak?Dobrze myślę?

W czyjej gestii jest ta sprawa,kto to moze zrobić? I jak można pomóc?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, bou napisał:

Moli,dobry duchu:) To teraz trzeba ogarnąć wyciągnięcie Suzi ze schronu i transport do Krakowa,tak?Dobrze myślę?

W czyjej gestii jest ta sprawa,kto to moze zrobić? I jak można pomóc?

Chyba ewu  w temacie.

 

Najlepsze pomysły świtają w głowie w trakcie prowadzenia samochodu ,) Jechałam do Białego po zakupy i eureka - Kaśka z Krakowa ,) ,). 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

17 minut temu, Moli@ napisał:

Chyba ewu  w temacie.

 

Najlepsze pomysły świtają w głowie w trakcie prowadzenia samochodu ,) Jechałam do Białego po zakupy i eureka - Kaśka z Krakowa ,) ,). 

 

 

To może częściej jeździj samochodem 🙂

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...