Jump to content
Dogomania

Kiedyś bezdomna Suzi a teraz Sonieczka , pies , który ma swój wspaniały dom u naszej kochanej elik.


Recommended Posts

Dnia 29.06.2021 o 13:24, Sowa napisał:

Chyba trzeba uprzedzić DT o problemach z zostawaniem, żeby natychmiast zaczęto naukę zostawania lub trening klatkowy. 

 

20 godzin temu, elik napisał:

Uprzedziłam. Pani była o krok od rezygnacji, ale urok suni zadecydował, że została w DT 🙂  Podałam Pani Kasi adres strony nosem.pl....

 

2 godziny temu, Moli@ napisał:

Sowa...., oczywiście poinformowałam, że w razie problemów może liczyć na Ciebie 🙂

Moli@, czy sądzisz, że mogłabym nie poinformować Pani Kasi o problemie?
Na stronie  nosem.pl Sowa pisze porady na różne psie tematy. Poinformowałam Panią Kasię, że gdyby występowały problemy, z którymi nie potrafiłyby sobie poradzić i nie znalazły odpowiedzi na tej stronie, to mają zadzwonić do mnie, a ja skontaktuję ją z Sowa.

Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, Sowa napisał:

Jak to dobrze, że jest kot i zwierzaki zawarły najwyraźniej pakt o nieagresji! Kot może być dla suni gwarantem bezpieczeństwa, gdy Pani wyjdzie z domu. 

Bardzo prawdopodobne, że tak jest. Któraś z pań napisała w SMS-ie, że za nimi nie chodzi po mieszkaniu i nie trąca nosem, tak, jak to robiła u mnie.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, elik napisał:

 

 

Moli@, czy sądzisz, że mogłabym nie poinformować Pani Kasi o problemie?
Na stronie  nosem.pl Sowa pisze porady na różne psie tematy. Poinformowałam Panią Kasię, że gdyby występowały problemy, z którymi nie potrafiłyby sobie poradzić i nie znalazły odpowiedzi na tej stronie, to mają zadzwonić do mnie, a ja skontaktuję ją z Sowa.

O co Ci chodzi?

 

Sowa zadeklarowała ewentualną pomoc jeszcze przed dostarczeniem psa do DT ( jest na wątku), przed przyjazdem psa do Ciebie. Powiedziałam o tym P. Kasi.

Co złego zrobiłam?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Mój "azylowicz" Tito miał podczas pierwszej operacji usuniętych 7 zębów w krakowskiej klinice  "Bajeczna" - to klinika na ul. Bajecznej, doskonale mimo wieku wytrzymał narkozę. Pani ma zapewne swojego weta - oceni, czy starczy wyczyścić, czy trzeba usuwać.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

PS Upał nas wszystkie męczy - łatwiej o nieporozumienia, ale już się robi troszkę chłodniej...

Niedługo na nosem.pl ukaże się jeszcze raz tekst bardzo szczegółowo opisujący sposoby pracy z psem, który ma problemy z zostawaniem. Dam znać, jak się ukaże.

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pani Kasia zadzwoni do mnie jutro , dzisiaj się nie udało pogadać ale napisała w smsie , że trzeba zrobić USG bo są niezbyt dobre wyniki wątroby. Potem remont zębów....

Nie ukrywam,że strasznie się martwię bo to wizja sporych kosztów a na razie pusto w skarbonce.

Wyślę konto konfirm31 bo podtrzymała deklarację:)

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, ewu napisał:

Są już wyniki krwi i dalsze zalecenia weta. Pani Kasia zadzwoni do mnie wieczorem.

Ewu - poproszę nr.konta,na początku zadeklarowałam stówkę,chciałabym się grzecznie wywiązać :)

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Moli@ napisał:

O co Ci chodzi?

Sowa zadeklarowała ewentualną pomoc jeszcze przed dostarczeniem psa do DT ( jest na wątku), przed przyjazdem psa do Ciebie. Powiedziałam o tym P. Kasi.

Co złego zrobiłam?

Czy ja napisałam, że zrobiłaś coś złego? 

Link to comment
Share on other sites

Mam wiadomości z DT. Piszę z DT, a nie od Pani Kasi, bo nigdy nie wiem z którą z Pań rozmawiam. Pani Kasia ma tak młodzieńczy głos, że zawsze mylę Ją z córką  🙂 
Jak na razie nie ma problemów z lękiem separacyjnym, ponieważ sunia jeszcze nie została sama w domu. Panie czytały już art. na stronie nosem.pl i w razie potrzeby skontaktują się z Sowa. Będą zostawiały Suzi samą w domu. Na początku przez krótki okres czasu, który stopniowo będzie wydłużany. Panie stwierdziły, że Suzi jest cudowna  🙂 
Są już wyniki badania krwi, ale kilka parametrów jest mocno przekroczonych, co wskazuje na problemy z wątrobą. Wynik mają przesłać do Basi.

1036937968_IMG-20210702-WA00011.thumb.jpg.0b293d0050e3361a5b3b0f1411c4b221.jpg

IMG-20210702-WA0002.jpg.da73b8cc70c8f8c972a3a56ccdb433f1.jpg

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...