Jump to content
Dogomania

Luka i Baloo - 8-miesięczne rodzeństwo zabrane ze wsi. Oboje zostają na zawsze razem z Ewą Martą, Jackiem, Peruszką i Figą:)


Recommended Posts

Dnia 29.11.2021 o 11:13, elik napisał:

Zazwyczaj tak bywa, że psiak wybiera sobie jedną osobę do miłości bez granic. Pozostałe osoby w rodzinie też kocha, ale tą jedna jedyną, najbardziej i wyraźnie to okazuje.

Jacek śmieje się, że w końcu ma psa, który wybrał jego, bo do tej pory wszystkie były bardziej związane ze mną:)

Dnia 29.11.2021 o 11:23, mari23 napisał:

Szczęście psie i ludzkie na zdjęciach.... i szczęście przy monitorach rozsianych po Polsce...cioteczki (w tym ja!!!) rozpływają się z zachwytu i radości ❤️ 

Bardzo dziękujemy!!!!

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj miałam przemiłe odwiedziny ❤️
Luka i Baloo są cudowne, cały czas widać postępy w ich zachowaniu, nie przestraszyły się mojego  dorosłego syna, który wpadł na chwilę.
Psiaki wyglądają pięknie, sierść się błyszczy, patrzą radośnie i przyjaźnie. Baloo bardzo wyrósł i zmężniał, Luka jest cudowną , delikatną księżniczką.
Popatrzcie 🙂
262996056_647663129939110_5105246242920536468_n.jpg.32d3ee80bcb705eccafa9e961035a943.jpg

263971070_269204301920125_4975294918293493215_n.jpg.f27f77fefafdd4f55d6ac9e82aa8d6d8.jpg

263433996_767802907954642_8300718973024327430_n.jpg.ede3c4868c116637e1b0d7485efda466.jpg

263507769_446283377059522_2722843110849343546_n.jpg.0249232d8c88b1a97078f98073e90738.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.12.2021 o 11:29, Nadziejka napisał:
Zachwycajacy wszytcy wszystcy ! A syncio dorosly ciociny a ja myslalam ze malenki hihi .... alem tromba....no i bomba...
.Milion pozdrowien zasylam z serca calego

 

Marina Fedotova | Representing leading artists who produce ...

Serdecznie dziękujemy Nadziejko ❤️
Synuś ma 40 lat 🙂 I jest młodszym Synkiem.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.12.2021 o 15:46, Ellig napisał:

Serdecznie dziękujemy Nadziejko ❤️
Synuś ma 40 lat 🙂 I jest młodszym Synkiem.

                                               ♡    ♡    ♡          ♡    ♡    ♡    
Link to comment
Share on other sites

No właśnie:) Balutek postanowił zaanektować mój podwójny, mięciutki kocyk, który kupiłam w ciucholandii. Wyprany, pachnący, mięciutki  - już widziałam siebie pod nim, kiedy nagle okazało się, że to ulubione miejsce Balusia. Latem prawie cały czas leżał na podłodze. Teraz albo na moim łóżku w nocy albo na tym kocyku. Nie mam serca mu go zabierać.

Luka jest wielkim, ogromnym przytulasem. Każdy mój ruch powoduje, że podbiega i prosi o mizianie, o całusy. W nocy nie ma szans odsunąć jej od siebie, bo natychmiast przysuwa się i wtula mocno. Ma wielką potrzebę bycia blisko. Wtedy czuje się bezpieczna. Staram się sprawiedliwie rozdzielać głaski na całą czwórkę, ale to Lukiś prosi o nie najbardziej, więc tak naprawdę jej przypada ich najwięcej. 

Uczę Lukę reagowania na spacerze na hasło "miła sunia". Staram się powstrzymywać ją od szczekania. Działa coraz lepiej, a na takie hasło ludzie ze swoimi psami uśmiechają się i przestają się bać. Luka robi się naprawdę bardzo grzeczną sunieczką. Na pewno szybciej reaguje na przywołanie niż Balutek, który ciągle ma coś do powąchania, do sprawdzenia, więc czasami udaje, że nie słyszy wołania albo gwizdania. Staram się na spacerach dawać im dużo swobody bez nawoływania ich, ale chcę ich widzieć, więc czasami trzeba zawołać.

Wszystkie moje psiaki mają super apetyt. Mam wrażenie, że dopiero zamawiałam karmę, jak już trzeba zamawiać kolejną🙂. Na szczęście dużo biegają i linię mają piękną. No może poza Peruszką straszą panią, której co nieco się zaczęło odkładać na brzuszku i po boczkach.

Ogólnie jest super, czekamy na przylot Jacusia jutro, znowu będzie szaleństwo ❤️

 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.12.2021 o 16:11, mari23 napisał:

...i już się uśmiecham.... cudne fotki i cudne wieści - zaglądam zdołowana maksymalnie i wiem, że tutaj zawsze znajdę radość i pocieszenie w tej smutnej codzienności.... wspaniały wątek, wspaniali Ludzie, wspaniałe psy... ❤️❤️❤️ 

Bardzo nam miło Marysiu, że możemy wywołać uśmiech na Twojej twarzy. Problemów i nieszczęść wszędzie pełno, trzeba szukać powodów do uśmiechu. Twoje odwiedziny wywołują go u mnie ❤️

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.12.2021 o 00:08, elik napisał:

Obie Dziewczyny kochają na poważnie, całym sercem  🙂

To prawda Elu. W tej chwili nie jestem w stanie wyobrazić sobie jak mogłam poważnie rozpatrywać wyadoptowanie Luki. Bywa ciężko, ale ona tak bardzo nas pokochała, że plusy zakrywają minusy ❤️

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.12.2021 o 10:17, Ewa Marta napisał:

To prawda Elu. W tej chwili nie jestem w stanie wyobrazić sobie jak mogłam poważnie rozpatrywać wyadoptowanie Luki. Bywa ciężko, ale ona tak bardzo nas pokochała, że plusy zakrywają minusy ❤️

Bo prawdziwa miłość nie ma ceny, a tak prawdziwie potrafią kochać prawie tylko nasze psy i koty. Czasem taka miłość zdarza się też i u ludzi, ale wśród tego gatunku należy raczej do rzadkości. Już samo przytulanie się do naszych czworonożnych przyjaciół, uszczęśliwia.             

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.12.2021 o 11:39, Tyśka) napisał:

Luka naprawdę poczuła, że jest u siebie. 😍 Wspaniale jest czytać takie wieści, wszystkiego dobrego dla Was.

Bardzo dziękujemy, wzajemnie wszystkiego dobrego 🙂

Od wczoraj od północy jest z nami Jacek. Znowu była eksplozja radości przy powitaniu, a o 5 rano coś się zaczęło nagle ruszać w łóżku. To Baluś chciał być bliżej Pańcia i nie mógł odsunąć przyklejonej do Jacusia Luki, więc wpakował się centralnie na niego, ułożył wzdłuż i chciał spać 🙂 Udało nam się go w końcu ulokować obok, ale wyglądało to tak, że najpierw spal Jacek, obok ułożone jeden pod drugim wzdłuż niego Luka i Baloo, a na końcu ja z Peruszką w objęciach. Figa postanowiła zająć wygodniejsze miejsce na posłanku przy łóżku. 

Rano dostałam wolne i mogłam troszkę odespać, a Jacek zabrał psiaki na długi spacer. Wieczorem idziemy całą szóstką na urodziny do sąsiadki 🙂

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Na urodzinach u sąsiadki było w sumie 6 psiaków 🙂 Były bardzo grzeczne. Tylko Baluś w pewnym momencie koniecznie chciał dostać się do Jacka na fotel. U Agi dwa fotele stoją obok siebie i mają dosyć szerokie podłokietniki. Balutek uznał, że to doskonale miejsce dla niego w wskoczył na te podłokietniki. Dostał od razu eksmisję, bo Luka też chciała tam się dostać. Niepocieszony poszedł spać obok nóg Jacka 🙂 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...