Jump to content
Dogomania

Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jest w hotelu, gdzie ma nowe życie, może po raz pierwszy normalne - jest badany i leczony. Makary prosi o pomoc. Żegnaj Cudny....


Recommended Posts

Przed chwilą, kiyoshi napisał:

Agat a może pojechać do onkologia z psiakiem?? Gdzieś pod Opole jest jakaś bardzo dobra psia onkolog... 

Tak, dexterka z nim pojedzie wszędzie gdzie trzeba, tylko trzeba to logistycznie ogarnąć. Te wieści są sprzed chwili dosłowanie, nie zdążyłyśmy jeszcze ochłonąć. A masz namiary na tę onkolożkę?

Link to comment
Share on other sites

  • agat21 changed the title to Do "Klubu Feniksa" dołącza ślepy i zagubiony w schronisku staruszek, który trafił tam wyciągnięty z rowu, bardzo wycieńczony. Jedzie po nowe życie, może po raz pierwszy normalne. Makary prosi o pomoc - niestety jego stan jest bardzo zły :((
7 minut temu, limonka80 napisał:

 

Pewnie że będziemy walczyć, Makary ma tu przyjaciół, tylu ludzi dobrze mu życzy.

Wieści niedobre, ale nie martw się, łatwo Makarego nie oddamy...

Właśnie zrobiłam przelew na leczenie. 

  

Dziękuję Ci bardzo. Bardzo się przyda. O kosztach na razie nawet nie myślę. :(

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, agat21 napisał:

Tak, dexterka z nim pojedzie wszędzie gdzie trzeba, tylko trzeba to logistycznie ogarnąć. Te wieści są sprzed chwili dosłowanie, nie zdążyłyśmy jeszcze ochłonąć. A masz namiary na tę onkolożkę?

Dr Aleksandra Marcinkowska ONKOLVET Domanskiego 16, Opole.

To osoba bardzo polecana na grupach onkologicznych psów i kotów. Numer znajdziecie w googlu. Sądzę że przy tylu chorobach dobrze by właśnie onkolog poprowadzil diagnostykę... Póki co brzmi to wszystko nie najlepiej dlatego moim zdaniem dobrze by było zdiagnozować jednoznacznie te guzy... Jaki to stopień złośliwości, jakie rokowania... 

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, agat21 napisał:

Dziękuję Ci bardzo. Bardzo się przyda. O kosztach na razie nawet nie myślę. :(

Poproszę o pomoc Staruszkową Skarpetę, ale już w maju, bo na kwiecień już prosiłam, dla Białej.

I wpłacę od siebie ...od Feniksa....

serce mi pęka i nic więcej napisać nie potrafię :(

Link to comment
Share on other sites

W tej sytuacji chyba wszystkie zebrane w Fundacji ZEA pieniądze (ok. 1200 zł) powinny zostać przeznaczone na Makarego. To jest moje zdanie, mam nadzieję, że zgodzicie się ze mną. 

Aska7, chciałyśmy oddać te pieniądze komuś z pozostałych psiaków poza naszymi. Ja myślę, że to Makary jest w największej potrzebie.

W maju przeleję dla niego coś od siebie. Teraz naprawdę nie mam, bardzo mi przykro:(

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, kiyoshi napisał:

Dr Aleksandra Marcinkowska ONKOLVET Domanskiego 16, Opole.

To osoba bardzo polecana na grupach onkologicznych psów i kotów. Numer znajdziecie w googlu. Sądzę że przy tylu chorobach dobrze by właśnie onkolog poprowadzil diagnostykę... Póki co brzmi to wszystko nie najlepiej dlatego moim zdaniem dobrze by było zdiagnozować jednoznacznie te guzy... Jaki to stopień złośliwości, jakie rokowania... 

Dziękuję bardzo, poproszę dexterkę, żeby tam umówiła się na wizytę

Link to comment
Share on other sites

56 minut temu, mari23 napisał:

Poproszę o pomoc Staruszkową Skarpetę, ale już w maju, bo na kwiecień już prosiłam, dla Białej.

I wpłacę od siebie ...od Feniksa....

nic więcej napisać nie potrafię :(

 

29 minut temu, Ewa Marta napisał:

W tej sytuacji chyba wszystkie zebrane w Fundacji ZEA pieniądze (ok. 1200 zł) powinny zostać przeznaczone na Makarego. To jest moje zdanie, mam nadzieję, że zgodzicie się ze mną. 

Aska7, chciałyśmy oddać te pieniądze komuś z pozostałych psiaków poza naszymi. Ja myślę, że to Makary jest w największej potrzebie.

W maju przeleję dla niego coś od siebie. Teraz naprawdę nie mam, bardzo mi przykro:(

 

52 minuty temu, Tyśka) napisał:

Serce pęka. :(

 

38 minut temu, Nesiowata napisał:

Trzymaj się chłopaku, walcz!

 

23 minuty temu, maarit napisał:

NO chłopak chyba w największej potrzebie  

Bardzo Wam dziękuję. Przede wszystkim za to, że jesteście. Za chwilę rozliczę mój skromny bazarek na Makusia i pomyślę o następnym. Jakoś damy radę. Będzie psinek zaopiekowany, nie został sam ze swoimi problemami w schronie - to najważniejsze!

Link to comment
Share on other sites

37 minut temu, Ewa Marta napisał:

W tej sytuacji chyba wszystkie zebrane w Fundacji ZEA pieniądze (ok. 1200 zł) powinny zostać przeznaczone na Makarego. To jest moje zdanie, mam nadzieję, że zgodzicie się ze mną. 

Aska7, chciałyśmy oddać te pieniądze komuś z pozostałych psiaków poza naszymi. Ja myślę, że to Makary jest w największej potrzebie.

W maju przeleję dla niego coś od siebie. Teraz naprawdę nie mam, bardzo mi przykro:(

Chyba wszystkie tak myślimy

Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, Aska7 napisał:

Makary wygląda w realu dużo gorzej niż na zdjęciach. Niestety. Bardzo chudy, brzydkie futerko i oczy w fatalnym stanie.  Konieczne badanie ciśnienia w gałkach. Oczywiście był bardzo grzeczny. Troszkę się przemieszczał, ale raczej tylko zmieniał boki. Mam nadzieję, że wyniki nie będą tak bardzo tragiczne, ale nie liczyłabym, że on kiedykolwiek widział weterynarza.

Tylko się zacytuję. Wcale nie jest w lepszej formie niż Feniś. Pieniądze zebrane na ZEA powinny wesprzeć Makarego.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, że teraz na wszystko nie odpowiem, mam wariacki dzień w pracy, wpadam na chwilę. Dexterka mi napisała, że okulistka podjedzie do ich lecznicy w czwartek lub najpóźniej w sobotę. Dodatkowo dexterka znalazła jeszcze jednego guza na tylnej tym razem łapie. Wetka go nie zauważyła, bo Makuś głównie leżał w czasie badania.. :(

Makuś ma biegunkę, ale to chyba da się najłatwiej opanować. Dostaje glinkę kaolinową i dostanie probiotyk.

Podesłałam dexterce namiary na Onkolveta. Chyba tam będziemy się umawiać.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Aska7 napisał:

Tylko się zacytuję. Wcale nie jest w lepszej formie niż Feniś. Pieniądze zebrane na ZEA powinny wesprzeć Makarego.

Zgadzam się, że pieniążki zebrane powinny wesprzeć właśnie Makarego. Jednak  jest w lepszej formie, Feniś tak naprawdę był już umierający, starał się ze wszystkich sił i tych sił wystarczyło mu tylko na 23 dni :(

Makary nie był aż tak długo w schronisku, nie jest wyniszczony, zarobaczony, zeżarty przez świerzb.... ma szansę i choć Feniks nie dał rady - ten tak bardzo do niego podobny staruszek...powstanie z popiołów!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...