Jump to content
Dogomania

Zrezygnowany chudziutki Amberek z zamojskiego schronu. Ma dom w Warszawie :)))))))))


agat21

Recommended Posts

45 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Takie zapytanie na olx

Witam serdecznie, jestem zainteresowany adopcją. Poproszę o informację o procedurze adopcyjnej oraz kiedy można się umówić na spacer. Z góry dziękuję!

Poprosiłam o kontakt telefoniczny

Bardzo obiecujący wpis.... 

Link to comment
Share on other sites

11 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Ten wpis ma ciąg dalszy:-)) Pan Hubert zadzwonił, rozmawialiśmy dosyć długo. Wyślę państwu ankietę i jak wszystko będzie ok, to robimy wizytę. 

Cudnie,mam nadzieję,że to będzie bardzo dobry domek na miarę Amberka.

Link to comment
Share on other sites

45 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Ten wpis ma ciąg dalszy:-)) Pan Hubert zadzwonił, rozmawialiśmy dosyć długo. Wyślę państwu ankietę i jak wszystko będzie ok, to robimy wizytę. 

Wspaniale,że już toś się chłopakiem interesuje :))

Oby spełnili oczekiwania !

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, KrystynaS napisał:

No to teraz kciuki wielkie aby dom okazał się może nie doskonały ale odpowiedzialny i odpowiedni. Czy to pan z Warszawy kontaktował się z Tobą?

Tak. Mieszkają na Żoliborzu,  blok, trzecie piętro, jest winda, mieszkanie 60 m, własne. Państwo nie maja dzieci. Pracują zdalnie. Chcą się spotkać, poznać na żywo, pójść na spacer. 

Rozmowa była konkretna, rzeczowa. Państwo zgadzają się na wszystkie procedury, wizyty, podpisanie umowy adopcyjnej. Zobaczymy co z tego wyniknie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, KrystynaS napisał:

Tak elik, dokładnie tak

I nie trzeba go widzieć w realu. Już ze zdjęć widać, że to przyjazny i sympatyczny psiaczek. Będzie wspaniałym przyjacielem każdego, kto go pokocha, odda mu całe psie serduszko.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...