Jump to content
Dogomania

Zrezygnowany chudziutki Amberek z zamojskiego schronu. Ma dom w Warszawie :)))))))))


agat21

Recommended Posts

uff, przepraszam, że dopiero teraz. Niedawno wróciłam z drugiej pracy do domu. Między jedną a drugą robotą rozmawiałam z Jo37. Bardzo jej dziękuję, że pojechała. Jeśli pozwolicie przeleję jakąś kwotę na jej Nukę ze skarbonki Amberka. Niestety dziś nie było już sygnału od tego pana, co go wczoraj w nocy widział. Ani od nikogo innego. Jeśli on  chowa się w lesie, to niewykluczone, że jednak nie będzie biegł gdzieś dalej. Gdyby szukał ludzkiego towarzystwa pewnie nocowałby gdzieś w pobliżu ludzkich domów. A on w nocy od ludzi ucieka. Myślę, że mógł jednak znaleźć sobie jakąś kryjówkę. Gdyby przez tych kilka dni biegł tylko przed siebie, byłby już dużo dalej. Kilkanaście kilometrów dla psa to nie jest dużo. Więc myślę, że on gdzieś jednak tam ma jakiś swój azyl albo po prostu krąży po terenie.

Dzięki Tianku za podsumowanie tych miejsc, gdzie są ogłoszenia i informacje o Amberku. Czy dzwonić jutro do Korabiewic, czy już ktoś to zrobił?

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, agat21 napisał:

Czy dzwonić jutro do Korabiewic, czy już ktoś to zrobił?

ja napisałam do nich na fb napisali że będą się rozgladać ale nie udostępnili niestety na ich fb :(

jak chcesz to możesz zadzwonić z prośbą o pomoc w poszukiwaniach na pewno mają sporo wolontariuszy 

Link to comment
Share on other sites

Dziś moja przyjaciółka jedzie do rodziców do Głowna. Wiem że nie są to stricte rejony poszukiwań  Amberka, ale też nie tak daleko. Obiecała,  że pojedzie tam gdzie był widywany Amber, będzie tam krążyć i rozglądać się. Wydrukowałam jej jego zdjęcie, mapkę z zaznaczonymi miejscami gdzie go widziano, powiedziałam o niebieskiej obroży i poszarpanym uszku. Zdaję sobie sprawę że mało prawdopodobne że akurat jej się uda go namierzyć, ale człowiek łapie się każdej nadziei. Już tydzień biedaka nie ma, głoduje i jest mu zimno.

Bezsilność jest straszna.

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 minut temu, limonka80 napisał:

Dziś moja przyjaciółka jedzie do rodziców do Głowna. Wiem że nie są to stricte rejony poszukiwań  Amberka, ale też nie tak daleko. Obiecała,  że pojedzie tam gdzie był widywany Amber, będzie tam krążyć i rozglądać się. Wydrukowałam jej jego zdjęcie, mapkę z zaznaczonymi miejscami gdzie go widziano, powiedziałam o niebieskiej obroży i poszarpanym uszku. Zdaję sobie sprawę że mało prawdopodobne że akurat jej się uda go namierzyć, ale człowiek łapie się każdej nadziei. Już tydzień biedaka nie ma, głoduje i jest mu zimno.

Bezsilność jest straszna.

A może dałabyś radę rozwiesic KILKA ogloszen? Błagamy! Samo krążenie może nie dać efektów. Blagamy o pomoc prxy plakatach

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie może na sobotę jakoś zorganizować osoby do rozwieszenia plakatów bo to jest jedyna szansa aby tam w tych okolicach ktoś zauważył Amberka i dał znać.Może by mogła agat21 i jeszcze kilka z Warszawy? No i Dunaj jeżeli ma blisko.Zagrodowy pies polski jestem pewna,że pomoże to jest bardzo fajna osoba.Po prostu skrzyknąć się i rozwiesić plakaty.

Być może z tych okolic ktoś widział Amberka ale jak nie ma plakatów to nawet nie wiedział,że pies jest poszukiwany.

Szkoda,że Jo37,która była tam dwa razy nie mogła rozwiesić plakatów,chociaż przy tych głównych tablicach na wsiach.To by dużo dało.

Też pisałam z WiosnaA i też potwierdza,że przede wszystkim na pierwszym miejscu oplakatowanie.

Jedyna szansa w oplakatowaniu.

Już będzie prawie tydzień od zaginięcia.Amber musi szukać jedzenia jeżeli nie będzie szukał to osłabnie i może jeszcze trochę być za [TM*]

Link to comment
Share on other sites

Zgłaszam się do Amberka i pojadę rozwieszać plakaty w sobotę lub niedzielę. Plakaty wydrukuję w zaprzyjaźnionej firmie bezpłatnie, tuckera mam.

Bedę jechać z Pruszkowa, mogę jechać od Mszczonowa lub od Żyrardowa, kto koordynuje? Żeby nie powielać w tych samych miejscowościach.

Poproszę podać miejscowości to tam pojadę, oplakatuję i popytam ludzi.

  • Like 6
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Zgłaszam się do Amberka i pojadę rozwieszać plakaty w sobotę lub niedzielę. Plakaty wydrukuję w zaprzyjaźnionej firmie bezpłatnie, tuckera mam.

Bedę jechać z Pruszkowa, mogę jechać od Mszczonowa lub od Żyrardowa, kto koordynuje? Żeby nie powielać w tych samych miejscowościach.

Poproszę podać miejscowości to tam pojadę, oplakatuję i popytam ludzi.

Bardzo Ci dziękuję!

Ja będę dziś wiedzieć czy mam jutro samochód do dyspozycji, czy niestety mój TZ będzie wyjeżdżał służbowo do Lublina. Jeśli będę mieć samochód, to pojadę też. Podzielimy się jakoś miejscowościami.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...