Jump to content
Dogomania

TOCZKA - sunia oddana do schronu jak niepotrzebny sprzęt.


Poker

Recommended Posts

42 minuty temu, Ewa Marta napisał:

Dzień dobry:) Wpadłam z małą niespodzianką:) Wydaje mi się, że Toczka trochę wysmuklała:) Piękna z niej sunia:) Na zdjęciu wyleguje się z naszymi trzema podopiecznymi:)

stadko.jpg.d0bca3b6aae085a71740273a77884b75.jpg

FiT.jpg.33659a0719dff60a844b579fbe37ce1b.jpg

 

Wyglądają cudownie. Ja chyba zawiozę do anecik moją Cookie :) bo ja jej nie umiem odchudzić a Toczka naprawdę wyusmuklała i bardzo  jej  to służy.

Link to comment
Share on other sites

Podpisałam.

Ułożyłam tekst ogłoszenia dla Toczki. czekam na sugestie. Anecik mnie poprawiła , więc i ja poprawiam tekst.

Toczka -  plamkę na plamce kropka pogania.

Toczka to ok. 3 letnia sunia o bardzo oryginalnym umaszczeniu i wspaniałym charakterze.

Waży ok. 12 kg ( powinna jeszcze schudnąć) i ma 36 cm w kłębie.

Opiekunka w hoteliku mówi z zachwytem o jej zachowaniu. Toczka uwielbia być przy człowieku , jest wielkim pieszczochem , a jej gładka i miękka sierść zachęca do jej głaskania. Lubi też biegać i bawić się  w towarzystwie psów, za to  kot może się stać obiektem do gonienia.

Sunia jest zdrowa, po sterylizacji, zaszczepiona, ma czip.

Czeka na domek , który się w niej zakocha i będzie o nią dbał już na zawsze.

Sunia przebywa w okolicy Katowic. Informacje pod numerem telefonu ......

I te zdjęcia

 

 

T10.jpg

 

T09.jpg

 

 

T06.jpg

 

Toczka02.jpg

 

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, agat21 napisał:

Baaardzo fotogeniczna! Żebym to ja taka była.. ;)

To by Cie szybciej ktoś adoptował ? Hihihi

1 godzinę temu, jankamałpa napisał:

Mnie się podoba tekst.  Wstawiaj jak najszybciej na OLX.

Już dałam i nawet wyróżniłam czy coś innego. W ogóle nie czuję tych wyróżnień, odświeżeń itd.

Link to comment
Share on other sites

19 godzin temu, Poker napisał:

To by Cie szybciej ktoś adoptował ? Hihihi

Już dałam i nawet wyróżniłam czy coś innego. W ogóle nie czuję tych wyróżnień, odświeżeń itd.

Oj tam zaraz adoptował.. dumna bym była po prostu :)

Ale suńkę niech rzeczywiście dobra dusza adoptuje i to szybko.

Rodzinie Pieguska bardzo się też spodobała, prosili o jakiś opis, wysłałam. Może znajdą wśród znajomych kolejnych dobrych ludzi.

Link to comment
Share on other sites

Ogłoszenie jest na Katowice. Jest 10 pobrań nr telefonu. Mam nadzieję, że nie tylko z dogo :)

Nie było mnie w domu kilka godzin. Balowałam na 2. urodzinach prawnuka i 27. latach wnuka.

Może jutro ktoś zadzwoni.

agat21 , bardzo dziękuję w imieniu Toczki.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Poker napisał:

Ogłoszenie jest na Katowice. Jest 10 pobrań nr telefonu. Mam nadzieję, że nie tylko z dogo :)

Nie było mnie w domu kilka godzin. Balowałam na 2. urodzinach prawnuka i 27. latach wnuka.

Może jutro ktoś zadzwoni.

agat21 , bardzo dziękuję w imieniu Toczki.

Ja nie widzę ogłoszenia na OLX w jaką kategorie je wrzucilas? Ja się nie czepiam tylko chcialabym zeby bylo widoczne i telefony dzwonily.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, jankamałpa napisał:

Ja nie widzę ogłoszenia na OLX w jaką kategorie je wrzucilas? Ja się nie czepiam tylko chcialabym zeby bylo widoczne i telefony dzwonily.

Psy bez rodowodu. Jak wejdę na komp.  To wstawię link.

Link to comment
Share on other sites

Cytuję

Pamiętaj, że ogłoszenia wyróżnione wyświetlają się rotacyjnie. Jeśli jest ich więcej niż 5 to będą się one zmienić przy kolejnych przejściach między stronami czy ich odświeżeniu. Natomiast jeśli ofert jest 5 lub mniej, to ten jeden zestaw będzie wyświetlany chronologicznie w ramce na górze strony- Wyróżnione ogłoszenia. 

Link to comment
Share on other sites

A może spróbować z OLX na Wrocław...Zamojskie psy znalazły tam super domy i nigdy nie było większych problemów z transportem, rodziny przyjeżdżały i do Jaaga, a to podobne odległości. Może ktoś się zakocha i odległość nie będzie problemem. 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...