Jump to content
Dogomania

30.12.2020 r. Luna powędrowała za Tęczowy Most [*] Luna już w DS :) Luna - sunia z guzem wielkości melona w schronie :( Taki guz to zagrożenie życia. W każdej chwili może pęknąć i ... :( Guz usunięty, teraz szukamy domu. Proszę pomóżcie ogłaszać :)


elik

Recommended Posts

6 godzin temu, Jaaga napisał:

Jak super, że jest szansa na dom. Najbardziej lubię adopcje do ludzi, którym pies przypomina ich zmarłego psa. To są zawsze zdecydowane domy i robią wszystko, żeby psu było u nich dobrze. Trzymam kciuki.

Też myślę, że gdy pies przypomina poprzedniego piesa, to od początku nawiązuje się mocna nić łączące człowieka z psem.

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, elik napisał:

Też myślę, że gdy pies przypomina poprzedniego piesa, to od początku nawiązuje się mocna nić łączące człowieka z psem.

I masz rację! na stówkę!  tak było z moją Jasią, jak tylko zobaczyłam ją na ogłoszeniach, nie mogłam przestać myśleć o niej!  ... pamiętam jak oglądaliśmy w TV  karnawał w Rio,  pomyślałam sobie wtedy... wolałabym pojechać do Poznania po Jaśkę, niż na karnawał do Rio!...zadzwoniłam grzecznie poprosiłam Supergogę o zmianę planów / oni mieli mi przywieźć Jasię za tydzień, chyba?... wtedy wiedziałam że nie mogę czekać ,ani chwili dłużej;) /  i pojechaliśmy i jeszcze przeżyliśmy , wiele pięknych wspólnych ,chwil prawie pięć lat :)

Eliczku, Mari23 napisała ,że jak najbardziej pomoże i przeprowadzi wizytę, czekam na telefon / napisałam ,że tak będzie chyba najlepiej?! / wtedy ustalicie ,sobie szczegóły :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, anica napisał:

I masz rację! na stówkę!  tak było z moją Jasią, jak tylko zobaczyłam ją na ogłoszeniach, nie mogłam przestać myśleć o niej!  ... pamiętam jak oglądaliśmy w TV  karnawał w Rio,  pomyślałam sobie wtedy... wolałabym pojechać do Poznania po Jaśkę, niż na karnawał do Rio!...zadzwoniłam grzecznie poprosiłam Supergogę o zmianę planów / oni mieli mi przywieźć Jasię za tydzień, chyba?... wtedy wiedziałam że nie mogę czekać ,ani chwili dłużej;) /  i pojechaliśmy i jeszcze przeżyliśmy , wiele pięknych wspólnych ,chwil prawie pięć lat :)

Eliczku, Mari23 napisała ,że jak najbardziej pomoże i przeprowadzi wizytę, czekam na telefon / napisałam ,że tak będzie chyba najlepiej?! / wtedy ustalicie ,sobie szczegóły :)

Najwyraźniej to była miłość od pierwszego spojrzenia :)

Dziękuję Aniu za Wizytatorkę :) Dane poszły SMS-em.

Link to comment
Share on other sites

Lunaczka jest już po sterylizacji. Wszystko odbyło się bez komplikacji. Luna dobrze zniosła zabieg.

Kasiu bardzo proszę o zdjęcie panienki w sukieneczce. Muszę wkleić na wątek A.S.  Zabieg sterylizacji Luny będzie zapłacony przez Fundację Ostatnia Szansa. Bardzo dziękuję :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, elik napisał:

Najwyraźniej to była miłość od pierwszego spojrzenia :)

Dziękuję Aniu za Wizytatorkę :) Dane poszły SMS-em.

chyba nawet wizyta zbędna :) to naprawdę dobry dom i zwierzolubna osoba dobrze mi znana od lat ( adoptowała kota ode mnie.) Parę lat temu znalazła sunię w polu, udało się nam po 3 dniach prób zabrać ją stamtąd, ona nawet chciała ją adoptować, ale niestety jej sunia okazała się bardzo niegościnna i wrogo nastawiona do "konkurencji".

Jak tylko zobaczyłam zdjęcia Luny - wiedziałam, dlaczego taki wybór - niedawno odeszła jej ukochana czarna labradorka.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

14 godzin temu, elik napisał:

Najwyraźniej to była miłość od pierwszego spojrzenia :)

Dziękuję Aniu za Wizytatorkę :) Dane poszły SMS-em.

Elu, to jedna z najlepszych Wizytatorek na dogo!  daję słowook2.gif I doszły, przekazałam :)

11 godzin temu, mari23 napisał:

chyba nawet wizyta zbędna :) to naprawdę dobry dom i zwierzolubna osoba dobrze mi znana od lat ( adoptowała kota ode mnie.) Parę lat temu znalazła sunię w polu, udało się nam po 3 dniach prób zabrać ją stamtąd, ona nawet chciała ją adoptować, ale niestety jej sunia okazała się bardzo niegościnna i wrogo nastawiona do "konkurencji".

Jak tylko zobaczyłam zdjęcia Luny - wiedziałam, dlaczego taki wybór - niedawno odeszła jej ukochana czarna labradorka.

Witaj, Mari kochana serduszka2.gif jeszcze raz Podziękujemy pięknie  :)  tym bardziej się cieszę z tak wspaniałego domku dla Luny, ponieważ już dość w życiu się nacierpiała, teraz pora na tę... lepszą część życia :)   i już podałam , Twój numer Eli ,żebyście mogły w razie konieczności ,kontaktować się telefonicznie :)

Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, mari23 napisał:

chyba nawet wizyta zbędna :) to naprawdę dobry dom i zwierzolubna osoba dobrze mi znana od lat ( adoptowała kota ode mnie.) Parę lat temu znalazła sunię w polu, udało się nam po 3 dniach prób zabrać ją stamtąd, ona nawet chciała ją adoptować, ale niestety jej sunia okazała się bardzo niegościnna i wrogo nastawiona do "konkurencji".

Jak tylko zobaczyłam zdjęcia Luny - wiedziałam, dlaczego taki wybór - niedawno odeszła jej ukochana czarna labradorka.

Bardzo serdecznie dziękuję, za to, że podjęłaś się przeprowadzić wizytę PA   777225887_kwiatki8.jpg.7990e67e531780c5faf799d8434da6cd.jpg

Tak odebrałam tę Panią w trakcie rozmowy telefonicznej :) Bardzo się cieszę, że to właśnie Ty odbędziesz wizytę PA, bo jednak bardzo proszę spotkaj się z Panią, żeby nie poczuła się zlekceważona. Jeśli nie masz czasu w najbliższym terminie, to przynajmniej zadzwoń i powiedz, że spotkanie aktualne.

Gdy Ania powiedziała, że mieszkasz w tej samej miejscowości, to pomyślałam, że być może Ją znasz :) Ta Pani to znana osoba w tamtejszej społeczności.

Luna wczoraj miała zabieg sterylizacji. Nie było żadnych komplikacji sunia czuje się dobrze.

Link to comment
Share on other sites

15 godzin temu, elik napisał:

Lunaczka jest już po sterylizacji. Wszystko odbyło się bez komplikacji. Luna dobrze zniosła zabieg.

Kasiu bardzo proszę o zdjęcie panienki w sukieneczce. Muszę wkleić na wątek A.S.  Zabieg sterylizacji Luny będzie zapłacony przez Fundację Ostatnia Szansa. Bardzo dziękuję :)

Luna nie lubi ubranka, cały czas próbuje się go pozbyć, więc będzie musiała się pomęczyć w kołnierzu niestety.

Lunka została też zaczipowana - zapłaciłam 38 zł.

IMG_8906.JPG

 

Resized_20190411_160729_9422.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję Kasiu :)  Biedna Luneczka ma taka smutną  minkę  :(   Na szczęście za kilka dni zapomni o dolegliwościach sukieneczki i będzie jak dawniej uśmiechnięta.

 

Dnia 12.04.2019 o 10:41, kasiainat napisał:

Lunka została też zaczipowana - zapłaciłam 38 zł. 

 

Dziękuję Kasiu     2022316145_kwiatki9.gif.5d45e9ccc856c1d98a1fada457fb7e5a.gif

Link to comment
Share on other sites

Na konto Luneczki wpłynęły poniższe kwoty:

  •   15,00 zł od Havanka - deklaracja na IV   -  8.04.
  •   25,00 zł od Anna G-R - deklaracja na IV   -  8.04.
  •   25,00 zł od Nuncek - deklaracja na IV   -  8.04.
  •   20,00 zł od ania75 - deklaracja na IV   -  10.04.

Bardzo serdecznie dziękujemy

 

urodziny1.jpg.f6d498b6b7e2bc950fb26938b03f1cb7.jpg

Link to comment
Share on other sites

Tak to prawda. Takiej osoby nie spotkałam jeszcze w długim przecież moim okresie zajmowania się adopcjami bezdomnych zwierzaczków. Dorosła, wydawałoby się odpowiedzialna osoba, decyduje sie na adopcję, mówi, że będzie czekać tyle ile będzie trzeba, po czym adoptuje innego psa, nie powiadamiając o zmianie decyzji. Dobrze, że nie anulowałam ogłoszeń.

Ostatnio mam ciężki okres, ale po burzy przychodzi słońce.

Link to comment
Share on other sites

Luna na Wrocław - wyróżnienie do 19. kwietnia
 

Od: dzisiaj 
Do: 29 kwi

image;s=94x72

Pies idealny - wierne serduszko do przyg...

 
 
 

Za darmo

 0
 Promowane do 19 kwi
Statystyki
 Wyświetleń: 763
 Tel: 6
 Obserwuje: 18

 

Luna na Wadowice - wyróżnienie do 19. kwietnia

Od: dzisiaj 
Do: 2 maj

image;s=94x72

Najsłodsze na świecie serduszko do pokoc...

 
 
 

Za darmo

 0
 Promowane do 19 kwi
Statystyki
 Wyświetleń: 462
 Tel: 6
 Obserwuje: 44
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, elik napisał:

Tak to prawda. Takiej osoby nie spotkałam jeszcze w długim przecież moim okresie zajmowania się adopcjami bezdomnych zwierzaczków. Dorosła, wydawałoby się odpowiedzialna osoba, decyduje sie na adopcję, mówi, że będzie czekać tyle ile będzie trzeba, po czym adoptuje innego psa, nie powiadamiając o zmianie decyzji. Dobrze, że nie anulowałam ogłoszeń.

Ostatnio mam ciężki okres, ale po burzy przychodzi słońce.

Brak słów, to po prostu chamstwo, żeby nie powiadomić, że się rezygnuje z adopcji.

Ostatnio tak wiele bezmózgów spotykam, że ogarnia mnie przerażenie.

Pamiętam, jak zobaczyłam zdjęcia moich psiaków i Meluni, wiedziałam, że już dalej nie szukam, że muszą być moje.

Odliczałam dni do wizyt p/a, rozmyślałam co u nich i nie mogłam się doczekać, aż do mnie trafią

A tu taka miłość była i co?      ................ ale się wkurzyłam!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, Gabi79 napisał:

Brak słów, to po prostu chamstwo, żeby nie powiadomić, że się rezygnuje z adopcji.

Ostatnio tak wiele bezmózgów spotykam, że ogarnia mnie przerażenie.

Pamiętam, jak zobaczyłam zdjęcia moich psiaków i Meluni, wiedziałam, że już dalej nie szukam, że muszą być moje.

Odliczałam dni do wizyt p/a, rozmyślałam co u nich i nie mogłam się doczekać, aż do mnie trafią

A tu taka miłość była i co?      ................ ale się wkurzyłam!!!

Tak jest Gabrysiu. Mnie też podniosła ciśnienie.   A wystarczyłby jeden telefon z informacją, że rezygnuje i sprawa wyglądałaby inaczej.

Ja też  nie mogą sobie tego wyobrazić, że jest to możliwe, a jednak.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, MALWA napisał:

Ale wazne, ze Pani pomogla innemu psiakowi.

Dobrze, że inny psiaczek biedaczek zyskał dom. Luna ma dobrze, jak w domu więc może spokojnie poczekać na ten właściwy dom :)

Mnie zdenerwował tylko ten brak informacji i rezygnacji z adopcji. Tak sie nie robi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...