Jump to content
Dogomania

30.12.2020 r. Luna powędrowała za Tęczowy Most [*] Luna już w DS :) Luna - sunia z guzem wielkości melona w schronie :( Taki guz to zagrożenie życia. W każdej chwili może pęknąć i ... :( Guz usunięty, teraz szukamy domu. Proszę pomóżcie ogłaszać :)


elik

Recommended Posts

10 minut temu, Tyś(ka) napisał:

elik poprosiła mnie, abym ogłoszenie Gwiazdki zastąpiła Lunką. W drugim ogłoszeniu (po-gwiazdkowym) jest Lusią. Dałam ogłoszenie na Poznań. Opis na razie roboczy, ale nie chciałam aby wyróżnienie przepadło.

<<tutaj ogłoszenie po-gwiazdkowe>>

Tysiu słodka, kochana nie wyzywaj mnie, ale poproszę Cię nie na Poznań Luna jest na Południu Polski i chcę, żeby tak zostało.

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, elik napisał:

Tysiu słodka, kochana nie wyzywaj mnie, ale poproszę Cię nie na Poznań Luna jest na Południu Polski i chcę, żeby tak zostało.

Nie wyzywam, nie mam za co i nie mam zamiaru - ja z reguły nie wyzywam ludzi nawet jak powinnam :) Powiedz proszę na jakie miasto to zmienię. Nie wiem, gdzie konkretnie jest Luna, więc strzelałam w ciemno z miastem.

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, Tyś(ka) napisał:

Nie wyzywam, nie mam za co i nie mam zamiaru - ja z reguły nie wyzywam ludzi nawet jak powinnam :) Powiedz proszę na jakie miasto to zmienię. Nie wiem, gdzie konkretnie jest Luna, więc strzelałam w ciemno z miastem.

No przeca wiem, żeś subtelna kobitka. Ja tak tylko :)

Może na Bochnię? To  miasto, w którym spędzam drugą, tą cieplejszą, połowę roku

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, elik napisał:

No przeca wiem, żeś subtelna kobitka. Ja tak tylko :)

Może na Bochnię? To  miasto, w którym spędzam drugą, tą cieplejszą, połowę roku

:) Oj elik, bo jeszcze pomyślę, że jestem straszna... :)
To zmieniam na Bochnię.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, Nadziejka napisał:

Czlowieku ktory nie wiesz jeszcze

 ze Najpiekniejszy Usmiech Swiata

Cudowna istotka

 czeka na Ciebie

Najcudowniejsze serdunko psie

 zajrzyj pokochaj

 pokochaj jak nidgy

Ciociu a dajcie tez moze iskierki teki teksciunio w ogloszonku ..

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Nadziejka napisał:

Ciociu a dajcie tez moze iskierki teki teksciunio w ogloszonku ..

Nadziejeczko, taka myśl właśnie w mojej głowiźnie powstała i miałam Cię pytać, czy mogęż Twoje piękne słowa wykorzystać :) Dziękuję, że sama to zaproponowałaś  :)   1119733431_buziaczki2.jpg.d75095c67499794ff7289f43bf35cdb1.jpg

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, nulka07 napisał:

Do pracy lecę ,ąle zglądam i powodzenia sunieczko piekna!!! Złam czyjeś serce od pierwszego spojrzenia;)

Piękna nasza sunieczka zadomowiła się u Kasi i zdaje się, że niezbyt ma ochotę rozstać się z Nią :)

Dzisiaj Luna zostanie zaszczepiona przeciwko chorobom wirusowym. 

Link to comment
Share on other sites

Na koncie Luny pojawiły się poniższe wpłaty:

 20,00 zł  -  Markofix1 deklaracja III  -  4.03.

 25,00 zł  -  Anna G-R deklaracja III  -  5.03.

 25,00 zł  -  Nuncek deklaracja III  -  5.03.

   5,00 zł  -  milagros19853201 -  6.03.

 30,00 zł  -  elik   III  -  6.03.

 

Bardzo serdecznie dziękuję

urodziny.jpg.feb780e944a84d8429628eb3a4281e64.jpg

Link to comment
Share on other sites

48 minut temu, Havanka napisał:

Dziś zrobiłam przelew mojej deklaracji dla Luny za marzec i zrobiłam jej OLX na Katowice:

https://www.olx.pl/oferta/czekam-na-dom-i-kochajacego-pana-lenka-CID103-IDyV42h.html

Na Katowice zrobiłam jej jakiś czas temu:)https://www.olx.pl/oferta/wez-nie-pytaj-wez-mnie-przytul-razem-ze-mna-idz-krok-w-krok-CID103-IDyKz31.html

ale widzę ,ze już Twojego nie ma.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Havanka napisał:

Dziś zrobiłam przelew mojej deklaracji dla Luny za marzec i zrobiłam jej OLX na Katowice:

https://www.olx.pl/oferta/czekam-na-dom-i-kochajacego-pana-lenka-CID103-IDyV42h.html

Witaj Eluś witaj, po długim niebycie   kwietki.jpg.0730cf548d6472bb664957396f6fff27.jpg     i bardzo dziękuję za kasiorkę dla Luny :)  Dam znać jak pojawi się na wątku,

Eluniu, pod tym linkiem na ma ogłoszenia  :(

Spadam, bo jestem potwornie zmęczona i senna. Powieki mam z ołowiu :(

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, b-b napisał:

Na Katowice zrobiłam jej jakiś czas temu:)https://www.olx.pl/oferta/wez-nie-pytaj-wez-mnie-przytul-razem-ze-mna-idz-krok-w-krok-CID103-IDyKz31.html

ale widzę ,ze już Twojego nie ma.

 

10 godzin temu, elik napisał:

Witaj Eluś witaj, po długim niebycie   kwietki.jpg.0730cf548d6472bb664957396f6fff27.jpg     i bardzo dziękuję za kasiorkę dla Luny :)  Dam znać jak pojawi się na wątku,

Eluniu, pod tym linkiem na ma ogłoszenia  :(

Spadam, bo jestem potwornie zmęczona i senna. Powieki mam z ołowiu :(

Ogłoszenie Luny (Lenki) już jest aktywne. Ponownie musieli sprawdzić, bo dokonałam małej korekty tekstu.

B-B zrobiła na Katowice, to może przerzucę na Kraków?

Link to comment
Share on other sites

58 minut temu, Havanka napisał:

 

Ogłoszenie Luny (Lenki) już jest aktywne. Ponownie musieli sprawdzić, bo dokonałam małej korekty tekstu.

B-B zrobiła na Katowice, to może przerzucę na Kraków?

Bardzo dziękuję Elżuniu i proszę przeżuć na Kraków. Sama miałam zrobić jej ogłoszenie na Kraków, ale ciągle brakuje czasu, a musiałabym pozmieniać trochu tekst i jakieś inne zdjęcia, żeby nie odrzucili.

Bardzo dziękuję Eluś   

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...