Jump to content
Dogomania

30.12.2020 r. Luna powędrowała za Tęczowy Most [*] Luna już w DS :) Luna - sunia z guzem wielkości melona w schronie :( Taki guz to zagrożenie życia. W każdej chwili może pęknąć i ... :( Guz usunięty, teraz szukamy domu. Proszę pomóżcie ogłaszać :)


elik

Recommended Posts

51 minut temu, elik napisał:

Bardzo dziękuję Elżuniu i proszę przeżuć na Kraków. Sama miałam zrobić jej ogłoszenie na Kraków, ale ciągle brakuje czasu, a musiałabym pozmieniać trochu tekst i jakieś inne zdjęcia, żeby nie odrzucili.

Bardzo dziękuję Eluś   

Ogłoszenie juz jest na Kraków. Powodzenia Luneczko !

Link to comment
Share on other sites

Dnia 7.03.2019 o 11:22, Tyś(ka) napisał:

U mnie jedno ogłoszenie wyróżnienie ma (do 14 marca), drugie faktycznie jest bez. :)
Havanko, świetny tekst.

Mówiąc, że wyróżnione, masz na myśli to Twoje na Wrocław?

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, Zagrodowy pies polski napisał:

Eluniu, zajrzałam do Luny i okazuje się, że coś jej obiecałam ale nie wpłaciłam. Zupełnie zapomniałam:(

Ale już się poprawiłam i pieniążki poleciały:)

Mi też zdarzają cię zaćmienia więc wcale się nie dziwię :)

Dzięki wielkie :)

Link to comment
Share on other sites

Zaglądam i..nic .Ja nie wiem ,gdzie te człowieki!! Toż to psinka do przytulenia. Imię Luna pasuje do niej jak ulał.Spokojniutka . Nie jak nasze  ADHD,  które pokochaliśmy od pierwszego spojrzenia,i która  jest i będzie  z nami mimo ... mimo problemików, bo przy przeglądaniu DOGO ,grzechem byłoby nazwanie pierdołów problemami. Wystarczy szczypta zaufania , odrobina czasu, nieco więcej cierpliwości i konsekwencji..i ...najważniejsze MIŁOŚCI = mamy niezawodnego przyjaciela !!! Niezakłamanego, kochającego niezależnie od naszego wyglądu. Tylko trzeba zobaczyć to Coś!!! Patrzcie i pokochajcie!

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, nulka07 napisał:

Zaglądam i..nic .Ja nie wiem ,gdzie te człowieki!! Toż to psinka do przytulenia. Imię Luna pasuje do niej jak ulał.Spokojniutka . Nie jak nasze  ADHD,  które pokochaliśmy od pierwszego spojrzenia,i która  jest i będzie  z nami mimo ... mimo problemików, bo przy przeglądaniu DOGO ,grzechem byłoby nazwanie pierdołów problemami. Wystarczy szczypta zaufania , odrobina czasu, nieco więcej cierpliwości i konsekwencji..i ...najważniejsze MIŁOŚCI = mamy niezawodnego przyjaciela !!! Niezakłamanego, kochającego niezależnie od naszego wyglądu. Tylko trzeba zobaczyć to Coś!!! Patrzcie i pokochajcie!

Nulka pieknie to napisalas ! Masz rację, czesto przejmujemy się byle głupstwem a obok nas dzieją się prawdziwe, psie dramaty.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Wam kochane, że jesteście u Luneczki     2045833884_dlaWaslove.jpg.4000ac89e5cd48fe8f70d375e2ee9a33.jpg

Przez to spiętrzenie u Fado nie miałam czasu na swoje pieski.  Dobrze, że Wy zaglądacie do suni. Fajna, kochana sunieczka znajdzie domek, tylko trochu to potrwa.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...