Jump to content
Dogomania

Nie ma już dziarskich dziadeczków :( :( :(. Lapiś i Pysio odeszły za Tęczowy Most..


Recommended Posts

Bardzo dziękuję Nadziejko za ujęcie Lapisia w bazarku.

Lapiś niestety zaczął chorować :(.

Przez kilka dni było dobrze a od wczoraj się pogorszyło, nie chciał jeść, wychodzić na spacer, był osowiały i tylko polegiwał. Dzisiaj Anetka pojechała z nim do weta, i okazało się że stan zapalny w organizmie Lapisia wynika z chorej wątroby :(.

Nie dość że po takim dużym wypadku, że serduszko chore to teraz jeszcze doszedł problem z wątrobą :(. Biedny Lapiś.

Jak Anetka mi prześle na maila to wkleję faktury , wyniki i opisy od weta. Lapi musi mieć teraz specjalną karmę suchą i ewentualnie taką samą mokrą. Dostał zastrzyk i ma jeszcze wziąć pięć zastrzyków, Anetka będzie z nim w tym tygodniu jeździć do weta, przy ostatnim zastrzyku zobaczymy co wet powie, czy potrzeba będzie jeszcze jakieś badania dodatkowe zrobić.

Nie wiem już z czego będziemy płacić kolejne wydatki lapisiowe, dopiero co udało się dzięki Waszej pomocy jakoś wyjść z długów a tutaj kolejne koszty.

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ z wątrobowcami mam duże doświadczenie, to faktycznie karma i suplementacja ma ogromne znaczenie. Nie można tego lekceważyć. Karma Hepatic i suplement na wątrobę - Hepatil, Essentiale, Esseliv. Może być najtańszy, ale 2 x dziennie konieczny. Jeśli spuchnięta wątroba nie wychodzi poza łuk żebrowy, to nie ma tragedii, ale jeśli tak to trzeba działać natychmiast.

Link to comment
Share on other sites

Przyszły pieniążki dla dziadeczków od Aski70heart.gif (100zł), Onaa0heart.gif (45zł) i helli 0heart.gif(75zł) - sprawdzałam 20ego - bardzo dziękujemy:).

Po opłaceniu faktur za leczenie Lapisia dziadeczki znowu na minusie. No ale starość niesie za sobą różne dolegliwości, choroby, problemy. A u Lapisia i Pysiolka to podwójna starość.

Domków stałych na horyzoncie brak.

Link to comment
Share on other sites

Z Lapisiem nie jest dobrze, nie chce jeść, od kilku dni schudł prawie pół kilo :(, teraz waży już tylko 7 kg, dostaje leki na apetyt ale powącha tylko psie miski, swoją suchą i mokrą karmę i nic :(, a normalnego jedzenia nie może przecież jeść bo wątroba mu nie pozwala, ma potem wymioty i biegunkę , Anetka była z nim w Święta u weta, wczoraj miał zrobione jeszcze dodatkowe badanie z krwi - rozszerzony pełny profil - oprócz chorej wątroby wyszło że trzustka w rozsypce i problem z tarczycą :(. Lapiś się całkiem posypał :(.

Bardzo Was proszę o dobre myśli dla Lapisia.. Lapisiu co z Tobą ? dlaczego Ty nie chcesz jeść ?

Nie wiem jak mu pomóc, co z tym jego niejedzeniem zrobić :( ??

 

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

12 minut temu, uxmal napisał:

Biedaczek :(( Może Gastro Intestinal low fat liquid by zjadł? To jest karma w płynie dla chorych na zapalenie trzustki. 

 

Bardzo smaczna. Moja tymczaska po parwowirozie to jadła i bardzo jej to smakowało.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...