Jump to content
Dogomania

Nie ma już dziarskich dziadeczków :( :( :(. Lapiś i Pysio odeszły za Tęczowy Most..


Recommended Posts

1 minutę temu, ewu napisał:

Rozmawiałam dzisiaj z anecik i Onaa. Jest źle:( Lapiś nie chce jeść, trzustka jest w złym stanie:(

Czekałam na wiadomość, co z Lapisiem, ale nie na taką :(  Dzisiaj już mam dość złych wiadomości :(

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, ewu napisał:

Rozmawiałam dzisiaj z anecik i Onaa. Jest źle:( Lapiś nie chce jeść, trzustka jest w złym stanie:(

No a co wet zalecił,co powiedział?Może Lapiś ma stan zapalny zębów,dziąseł pomimo złego stanu trzustki i stąd nie może jeść.Czy miał robione USG,RTG? To też by wiele wyjaśniło co się dzieje w środku.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję że jesteści z Lapisiem.

Jestem w ciągłym kontakcie z Anetką, Anetka z wetem.

Lapiś nie ma problemu żeby zjeść parówkę czy mięsko z rosołku ale przy jego wątrobie i trzustce nie może tego jeść bo potem wymiotuje albo ma biegunkę, a ani suchej ani mokrej karmy specjalistycznej Royal Canin jeść nie chce, od soboty jest na płynnej karmie Gastro Intestinal low fat liquid RC - karmiony jest za pomocą strzykawki bo inaczej nie chce. Nie miał usg ani rtg.

Jest słaby ale dzielnie tupta na spacerki. Ulubione miejsce to przy choince na futrzaku.

Czekamy że zacznie jeść.

Poniżej wklejam recepty, wyniki i kolejne faktury.

Lapi leczenie cd 1.jpeg

Lapi leczenie cd 2 wyniki profil.jpeg

Lapi leczenie cd fa a.jpeg

Lapi leczenie cd fa b.jpeg

Link to comment
Share on other sites

Lapiś jest bardzo słaby, pije wodę, jest na płynnej karmie RC , którą Anetka daje mu do pyszczka strzykawką bo inaczej nie chce, ale żeby chociaż brzuszek nie był pusty, dzisiaj nie chciał zjeść leków w pasztecie. Lapisiu walcz proszę, tutaj tyle dobrych duszyczek Cię wspiera i Ci kibicuje malutki.

1694413334_sty2019a.jpg.bc0b3ea0902cbf294e4767b284a37900.jpg

Link to comment
Share on other sites

Przyszły pieniążki od elik 0heart.gif (60zł),  bakusiowej0heart.gif (50zł), pomoc od Skarpety im. Talcott 0heart.gif(200zł) i Anuli 0heart.gif (20zł) - bardzo dziękujemy:).

Zapłaciłam za ostatnie faktury Lapisia, za grudniowy pobyt Pysia u kikou, są następne faktury za leczenie Lapisia, i za płynną karmę RC - jedna buteleczka to koszt 12zł, którą Lapiś zjada w trzech porcjach dziennie, trzeba będzie zapłacić za grudniowy pobyt Lapisia u Anecik a znowu jesteśmy na minusie.

Chciałabym też aby Lapiś pojechał jeszcze na konsultację, badania do kliniki.

Link to comment
Share on other sites

49 minut temu, Onaa napisał:

Przyszły pieniążki od elik 0heart.gif (60zł),  bakusiowej0heart.gif (50zł), pomoc od Skarpety im. Talcott 0heart.gif(200zł) i Anuli 0heart.gif (20zł) - bardzo dziękujemy:).

Zapłaciłam za ostatnie faktury Lapisia, za grudniowy pobyt Pysia u kikou, są następne faktury za leczenie Lapisia, i za płynną karmę RC - jedna buteleczka to koszt 12zł, którą Lapiś zjada w trzech porcjach dziennie, trzeba będzie zapłacić za grudniowy pobyt Lapisia u Anecik a znowu jesteśmy na minusie.

Chciałabym też aby Lapiś pojechał jeszcze na konsultację, badania do kliniki.

Moim zdaniem ta konsultacja jest najpilniejsza.Jeżeli ona będzie to ja jakąś kwotą wspomogę.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo dziękuję za ciepłe myśli dla Lapisia.

A u Pysiolka wszystko dobrze,  u niego 10 cm śniegu :). Kasia mi pisała, że on to wybitnie psiak podwórkowy, nawet w zimie wychodzi najwięcej z psów na pole. Jak tylko jest przyjemny mrozik to biega sobie po podwórku i szczeka. Tak że dla niego tylko domek z ogródkiem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...